info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 24 results

Ofertë!
-20%

Pharmaceris M Maternity Tocoreduct Forte

Balsam që pakëson strijat dhe shenjat në lëkurë pas lindjes 75 ml
3,090.00 L 2,472.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Duo Smagliature Seno-Corpo

Krem që parandalon krijimin e strijave dhe bën më pak të dukshme ato ekzistuese 200 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë

Palmer’s Cocoa Butter Oil with Vitamin E Skin Therapy

Formulim vajor për rigjenerim të lëkurës së trupit dhe fytyrës 150 ml
1,690.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!

Toskani Body Set

Bli Toskani Firming xhel dhe Toskani Slimming Gel me 30 % ulje dhe merr falas furçën pastruese në të thatë për lëkurën 200 ml, 200 ml
16,900.00 L 11,830.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Elancyl Huile de Soin Vergetures

Vaj specifik për trajtimin dhe parandalimin e strijave. 150 ml
3,700.00 L 2,590.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Germaine de Capuccini Perfect Forms Stretchmark Prevention Firming Cream

Krem me efekt tonifikues specifik për trajtimin e strijave. 200 ml
7,400.00 L 5,550.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Germaine de Capuccini Perfect Forms Phytocare Firm & Tonic Oil

Vaj i thatë me veti rigjeneruese dhe ushqyese. 100 ml
7,000.00 L 5,250.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Huile Vergetures

Vaj hidratues dhe elasticizues, i cili parandalon krijimin e strijave gjatë shtatzënisë. 105 ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Noreva Strivadiane Concentrated Anti-Stretch Mark Care

Krem për parandalimin e formimit të strijave. 125 ml
3,000.00 L 2,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariéderm Cica Huile Dermatologique

Përkujdesje trajtuese dhe parandaluese specifike për strijat. 100 ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Toskani Repairing Gel

Xhel korrigjues për strijat 200 ml
8,450.00 L 6,337.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Super Baume Reparateur

Balsam riparues dhe ushqyes me bazë mjalti për lëkurë të thatë 40 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë për strija

Pomadë për parandalimin e formimit të strijave 110 g
800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Bio-Oil Skincare Oil

Vaj biologjik për lëkurë me shenja dhe strija 125 ml
902.50 L3,496.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Pregnacare Stretch Mark Lotion

Locion kundër strijave për përdorim gjatë dhe pas shtatzënisë 200ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Huile Prodigieuse Riche 100 ml

Vaj i thatë shumëfunksional për fytyrën, trupin & flokët Lëkurë shumë e thatë 100 ml
5,200.00 L 4,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Huile Prodigieuse Floreale

Vaj i thatë shumëfunksional me aromë lulesh Për fytyrën, trupin & flokët
2,000.00 L3,120.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Rilastil Stretch Marks Cream Sensitive and Reactive Skin

Krem kundër strijave për lëkurë të ndjeshme dhe alergjike 125ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Stretch Marks Cream

Krem kundër strijave, zbutës, hidratues & elasticizues 200 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Huile Prodigieuse

Vaj i thatë shumëfuksional Për fytyrën trupin & flokët
2,000.00 L3,120.00 L
Përzgjidhni mundësi