info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Anti-strija

Showing all 18 results

Ofertë!
-15%

Noreva Strivadiane Concentrated Anti-Stretch Mark Care

Krem për parandalimin e formimit të strijave. 125 ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë

Uriage Bariéderm Cica Huile Dermatologique

Përkujdesje trajtuese dhe parandaluese specifike për strijat. 100 ml
2,190.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Reconstria

Krem rigjenerues për strijat e lëkurës. 75 ml
2,565.00 L 2,052.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Prevenstria

Krem për parandalimin e krijimit të strijave. 150 ml
2,655.00 L 2,124.00 L -20%
Shtoje në shportë

BABÉ Anti-Stretch Mark Cream

Krem për parandalimin e formimit të strijave. 200 ml
4,400.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Repairing Gel

Xhel korrigjues për strijat 200 ml
8,450.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Super Baume Reparateur

Balsam riparues dhe ushqyes me bazë mjalti për lëkurë të thatë 40 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë për strija

Pomadë për parandalimin e formimit të strijave 110 g
800.00 L
Shtoje në shportë

Bio-Oil Skincare Oil

Vaj biologjik për lëkurë me shenja dhe strija 125 ml
2,000.00 L3,500.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Derma-E Scar Gel panthenol & allantoin

Trajtim natyral për shenjat e krijuara nga plaget, aknet, stijat 56 g
3,300.00 L 2,805.00 L -15%
Shtoje në shportë

Guam Trattamento Smagliature

Trajtim riparues dhe elasticizues, kundër strijave 150 ml
4,550.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Huile Prodigieuse Riche 100 ml

Vaj i thatë shumëfunksional për fytyrën, trupin & flokët Lëkurë shumë e thatë 100 ml
5,200.00 L 4,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Huile Prodigieuse Floreale

Vaj i thatë shumëfunksional me aromë lulesh Për fytyrën, trupin & flokët
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Rilastil Stretch Marks Cream 1 +1 FREE

Krem kundër strijave 1+1 Falas 200 + 200 ml
5,500.00 L 4,675.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Rilastil Stretch Marks Cream + Dermastil pediatric & Soother FREE

Krem kundër strijave Paketim promocional me Dermastil cleanser + biberon Mam FALAS
5,500.00 L 4,675.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Nuxe Huile Prodigieuse Value Pack

Vaj i thatë shumëfuksional paketim promocional 2 x 100 ml
5,850.00 L 4,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Huile Prodigieuse

Vaj i thatë shumëfuksional Për fytyrën trupin & flokët
2,000.00 L3,120.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Mustela maternity strech marks serum

Serum korrigjues i strijave tashmë të formuara 45 ml
3,100.00 L 2,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso