info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Korff Sun

Showing all 9 results

Ofertë!
-50%

Korff Sun Secret BB Mousse Face Protection 01 SPF 30

Teksturë kremoze me efekt mbrojtës kundër rrezatimit diellor dhe pigment natyral. 50 ml
3,640.00 L 1,820.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

KORFF SUN SECRET AIR STICK SPF 30+

Stik mbrojtës ndaj diellit me SPF 30 +. 25 ml
3,500.00 L 1,750.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Korff Sun Secret Fluido Viso Effetto Matt SPF 30

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje të lartë ndaj diellit, efekt mat dhe anti-rrudhë. 50 ml
3,460.00 L 1,730.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Korff Sun Korff Sun Secret After Sun Body Oil

Vaj trupi pas ekspozimit në diell. 200 ml
2,200.00 L 1,100.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Korff Sun Secret Body and Hair Spray Oil SPF 30

Vaj i thatë me mbrojtje të lartë nga dielli për trupin dhe flokët. 200 ml
3,650.00 L 1,825.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Korff Sun Secret Oil Spray Dry Touch SPF 50+

Vaj i thatë me mbrojtje shumë të lartë nga dielli për trupin. 200 ml
3,920.00 L 1,960.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Korff Sun Secret Super Bronzing Sun Water Tan Enhancer

Ujë përshpejtues I ngjyrës së lëkurës 200ml
2,590.00 L 1,295.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Korff Sun Secret Fluid Protective and Anti Age SPF 30

Krem mbrojtës ndaj diellit anti-age për fytyrën 40ml
3,460.00 L 1,730.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Korff Sun Secret Fluid Sun Cream Protective and Anti Age SPF15

Krem mbrojtës ndaj diellit anti-age për fytyrën 40ml
3,010.00 L 1,505.00 L -50%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping