info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Showing 1–20 of 48 results

Ofertë!
-30%

Phyto Phytocyane Progressive Loss of Density

Formulim që trajton rënien progresive të flokëve te femrat 12 flakonë
6,450.00 L 4,515.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Biorga Cystiphane Anti-hair Loss Lotion

Solucion që kundërshton rënien e flokëve 125 ml
4,200.00 L 2,940.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Prodigieuse Florale Set

Set për përkujdesjen ndaj flokëve, trupit dhe fytyrës 100 ml, 100 ml, 40 ml, 70 g
9,000.00 L 7,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Nuxe Set (Huile Prodigieuse Neroli + Revitalising Granular Scrub)

Set për përkujdesjen e fytyrës dhe trupit 100 ml, 30 ml
4,204.00 L 3,153.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Nuxe Set (Huile Prodigieus Floral + Prodigieuse Floral Shower Gel)

Set për trupin, flokët dhe fytyrën 100 ml, 30 ml
3,900.00 L 2,925.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Nuxe Set (Huile Prodigieuse + Huile Prodigieuse OR Rroll On)

Set për trupin, flokët dhe fytyrën 100 ml, 8 ml
3,900.00 L 2,925.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Nuxe Set (Huile Prodigieus Floral + Creme Prodigieuse Boost)

Set për trupin, flokët dhe fytyrën 100 ml, 15 ml
3,900.00 L 2,925.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Nuxe Set (Huile Prodigieuse + Merveillance Lift Creme)

Set për trupin, flokët dhe fytyrën 100 ml, 15 ml
3,900.00 L 2,925.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Guam Upker Siero Urto Riparatore

Serum riparues për flokët me keratinë Kuti x 8 flakonë 10 ml
5,000.00 L 3,500.00 L -30%
Shtoje në shportë

Tangle Teezer Everyday Detangling Spray For Kids

Locion në trajtë spraji që lehtëson krehjen e flokëve të fëmijë
1,800.00 L
Shtoje në shportë

ACM Novophane Anti-hair Loss Lotion

Locion kundër rënies së flokëve, i përshtatshëm për femra dhe meshkuj. 100 ml
1,720.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Novathrix Energizing Hair Mass Lotion

Locion i cili forcon flokët dhe u siguron atyre rritje të shëndetshme. 150 ml
3,900.00 L 2,730.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytolium+ Anti-Hair Loss Treatment For Men Lotion

Locion kundër rënies së flokëve tek meshkujt. 100 ml
3,580.00 L 2,506.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence KS Tricosafe Intensive Anti-Hair Loss Treatment

Locion me veprim kundër rënies së flokëve. 100 ml
6,900.00 L 5,865.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris P Ichtilix-Forte Spray

Solucion për trajtimin e përditshëm të skalpit, të prekur nga lezionet psoriatike, si dhe për zbokthin kronik. 125 ml
3,519.00 L 2,815.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Huile de Soin Lissage & Glow

Vaj ushqyes për trupin, flokët dhe dekoltenë.
2,430.00 L3,600.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Froika Pantogrin Plus Lotion

Locion i cili trajton rënien e flokëve. 100 ml
2,990.00 L 2,541.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Froika Anti-Hair Loss Peptide Lotion

Locion i cili trajton rënien e flokëve. 100 ml
3,900.00 L 3,315.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Huile Prodigieuse Neroli

Vaj i thatë për flokët, fytyrën dhe trupin 100 ml
4,200.00 L 2,940.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Capilarte Serum Treatment For Hair Growth

Serum trajtues për rritjen e flokëve dhe parandalimin e rënies së tyre. 150 ml
3,230.00 L 2,261.00 L -30%
Shtoje në shportë