info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Hipp

Showing all 20 results

Ofertë!
-5%

HiPP Organic Sun Fruit

Pure me fruta të ndryshme për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
200.00 L 190.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Hippis Organic Wild Berries in Apple Peach

Pure e lëngshme me fruta pylli, pjeshkë dhe mollë për fëmijë mbi 4 muaj 100 g
160.00 L 152.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Hippis Organic Strawberry Banana in Apple

Pure e lëngshme me luleshtrydhe, banane dhe mollë për fëmijë mbi 4 muaj 100 g
160.00 L 152.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Baby’s First Broccoli

Pure me brokoli për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
200.00 L 190.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Fruit & Cereals

Pure me mollë, banane dhe biskota fëmijë mbi 4 muaj 125 g
270.00 L 256.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic Fennel Tea

Çaj organik finoku 20 bustina x 1.5 g
400.00 L 380.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Fine vegetables and potatoes with veal

Pure me perime, patate dhe mish viçi për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
220.00 L 209.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Good Night Milk Baby biscuit with Apple

Pure me mollë, biskota dhe qumësht për fëmijë mbi 4 muaj 190 g
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Apricots in banana

Pure me kajsi dhe banane për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
210.00 L 199.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Apple in Carrots

Pure molle dhe karrotë për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
200.00 L 190.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Vegetables and Noodles with Chicken

Pure perimesh me makarona dhe pulë për fëmijë mbi 12 muaj 220 g
270.00 L 256.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic Milk & Cereals Fine Fruits

Pure organike me fruta dhe qumësht për bebe nga mosha 6 muajsh 250 g
550.00 L 522.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Baby Water

Ujë mineral për foshnje 1.5 L
325.00 L 308.75 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic Junior 3 milk

Qumësht formulë për bebe mbi 12 muajsh 500 g
1,440.00 L 1,368.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic 2 milk 6 -12 m

Qumësht formulë për bebe 6-12 muajsh 300 g
1,050.00 L 997.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic 1 milk 0 -6 m

Qumësht formulë për bebe 0-6 muajsh
1,045.00 L1,995.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-5%

Hipp Organic baby cereal 100 % rice

Pure orizi organike për bebe mbi 4 muaj 200 g
550.00 L 522.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic baby cereal Multi Grain 6 m+

Pure me drithëra organike për bebe mbi 6 muaj 200 g
550.00 L 522.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Combiotic Milk 2

Qumësht formulë për bebe 6-12 muajsh me probiotikë 300 g
1,150.00 L 1,092.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Combiotic Milk 1

Qumësht formulë për bebe 0-6 muajsh me probiotikë 300 g
1,150.00 L 1,092.50 L -5%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping