info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Showing 1–20 of 24 results

Ofertë!
-5%

HIPP Hippis Organic Strawberry Banana in Apple

Pure e lëngshme me luleshtrydhe, banane dhe mollë për fëmijë mbi 4 muaj 100 g
200.00 L 190.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic Nectar Plum

Lëng frutash organik me kumbull për fëmijë mbi 4 muaj 200 ml
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Hippis Organic Plum-Blackcurrant in pear

Pure e lëngshme me rrush të zi, kumbull dhe dardhë për fëmijë mbi 6 muaj 100 g
200.00 L 190.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Hippis Organic apple pear banana

Pure e lëngshme me mollë dardhë dhe banane për fëmijë mbi 4 muaj 100 g
160.00 L 152.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic Nectar Mild Apple

Lëng frutash organik me mollë për fëmijë mbi 4 muaj 200 ml
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Baby’s First Broccoli

Pure me brokoli për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
200.00 L 190.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Fruit & Cereals

Pure me mollë, banane dhe biskota fëmijë mbi 4 muaj 125 g
320.00 L 304.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic Juice Multifruit

Lëng frutash organik me fruta të ndryshme për fëmijë mbi 4 muaj 200 ml
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic Fennel Tea

Çaj organik finoku 20 bustina x 1.5 g
550.00 L 522.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic Apple Carrot Juice

Lëng frutash organik me mollë dhe karrota për fëmijë mbi 4 muaj 0.2 L
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Good Night Milk Baby biscuit with Apple

Pure me mollë, biskota dhe qumësht për fëmijë mbi 4 muaj 190 g
324.00 L 307.80 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HiPP Organic Sun Fruit

Pure me fruta të ndryshme për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
230.00 L 218.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Hippis Organic Wild Berries in Apple Peach

Pure e lëngshme me fruta pylli, pjeshkë dhe mollë për fëmijë mbi 4 muaj 100 g
200.00 L 190.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Apricots in banana

Pure me kajsi dhe banane për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Fine Vegetables and Rice with Veal

Pure me perime, oriz dhe mish viçi për fëmijë mbi 8 muaj 125 g
360.00 L 342.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Apple in Carrots

Pure molle dhe karrotë për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
200.00 L 190.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Baby Water

Ujë mineral për foshnje 1.5 L
290.00 L 275.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic Milk & Cereals Fine Fruits

Pure organike me fruta dhe qumësht për bebe nga mosha 6 muajsh 250 g
800.00 L 760.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic 2 milk 6 -12 m

Qumësht formulë për bebe 6-12 muajsh 300 g
1,250.00 L 1,187.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic 1 milk 0 -6 m

Qumësht formulë për bebe 0-6 muajsh
1,250.00 L 1,187.50 L -5%
Përzgjidhni mundësi