[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

Aesthetico

Showing 1–20 of 28 results

Ofertë!
-20%

Aesthetico Shampoo Med

Shampo trajtuese për zbokthin e thatë. 200 ml
2,030.00 L 1,624.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Active Foam

Shkumë pastruese specifike për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike. 200 ml
2,590.00 L 2,072.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Fruit Complex Face Cream

Krem nate trajtues me acide frutash. 50 ml
4,550.00 L 3,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Anti-Dandruff Shampoo

Shampo trajtuese për zbokthin shumë rezistent. 100 ml
1,670.00 L 1,336.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Fruit Complex Plus C Face Cream

Krem nate trajtues me 8% acide frutash dhe vitaminë C. 30 ml
3,960.00 L 3,168.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Med Urea Cream

Krem për trupin i formuluar me 10% ure. 100 ml
2,230.00 L 1,784.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Clarify Skin

Xhel-krem për lëkurë mikse, të yndyrshme me efekt pastrues dhe qetësues. 50 ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Callus Cream

Krem i formuluar me 40% ure që trajton kallot e formuara. 100 ml
3,290.00 L 2,632.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Gel Couperose

Xhel hidratues dhe qetësues specifik për lëkurën e prirur nga skuqjes. 50 ml
2,770.00 L 2,216.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Aloe Vera Active Gel

Maskë hidratuese dhe qetësuese me aloe vera. 100 ml
2,830.00 L 2,264.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Foot Care Cream

Krem ushqyes për këmbët dhe thonjtë. 100 ml
1,860.00 L 1,488.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Juvenation Anti-Aging Serum

Serum me efekt anti-rrudhë. 30 ml
6,649.00 L 5,319.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Whitening Solution

Xhel me efekt depigmentues. 30 ml
6,090.00 L 4,872.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Peeling Cream

Krem me efekt eksfoliues. 50 ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Refresh & Care Fresh Tonic

Tonik me efekt hidratues, qetësues dhe freskues. 200 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Vital Care Healing Earth Mask

Maskë me argjilë me veti pastruese. 50 ml
2,020.00 L 1,616.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Suncare Sensitive Fluid SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit në trajtë fluide. 100 ml
5,990.00 L 4,792.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Hydrating Cream SPF 15

Përkujdesje hidratuese me faktor mbrojtës të ulët. 50 ml
3,630.00 L 2,904.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Sensitive Eye Cream

Përkujdesje për sytë me Centella Asiatica. 15 ml
3,570.00 L 2,856.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Poladerm Lotion

Hidratues për trupin i cili qetëson kruajtjet dhe irritimet. 200 ml
2,680.00 L 2,144.00 L -20%
Shtoje në shportë