info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Showing all 15 results

Ofertë!
-10%

Solgar Botanical Female Complex

Suplement bimor për femrat gjatë menopauzës 30 kapsula
5,583.08 L 5,024.78 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Milk Thistle Herb Extract

Suplement që mbështet funksionin normal të mëlçisë 60 kapsula
4,326.19 L 3,893.57 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Full Spectrum Omega

Suplement me omega nga salmoni i egër alaskan 120 kapsula
5,582.40 L 5,024.16 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Beta Glucans

Suplement me beta glukane për forcimin e sistemit imunitar 60 tableta
3,790.80 L 3,411.72 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Advanced Antioxidant Formula

Suplement ditor me vitamina dhe minerale me veti antioksiduese 60 kapsula
4,849.20 L 4,364.28 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Glucosamine MSM Complex

Suplement që mbështet funksionin e sistemit skeletik dhe lëvizjen pa sforcime 60 tableta
4,326.19 L 3,893.57 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Neuro-Nutrients

Suplement ushqimor që mbështet mirë-funksionimin e sistemit nervor 30 tableta
3,694.80 L 3,325.32 L -10%
Shtoje në shportë

Sambucol Immuno Forte

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi, zink dhe vitaminë C në trajtë karamelesh gomoze 30 karamele
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Sambucol Immuno Forte Sugar Free

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi,zink,dhe vitaminë C, pa sheqer në trajtë shurupi.
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Sambucol For Kids x 60 gummies

Fuqizues imuniteti për fëmijët nga mosha 4-12 vjecme ekstrakt shtogu dhe vitamine C në trajtë karamelesh gomoze.
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Sambucol Original

Fuqizues imuniteti me ekstrakt natyror të shtogut të zi, I pasur me oksidantë në trajtë shurupi.
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Sambucol Extra Defence

Fuqizues imuniteti me ekstrakt të shtogut të zi,vitaminë C,vitaminë D,vitaminë B6, bakër,selenium,acid folik,betacarotene,zink në trajtë shurupi.
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Sambucol ImmunoForte x 30 Caps

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi ,zink,dhe vitaminë C në trajtë kapsulash.
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Sambucol For Kids

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të dhe vitaminë C për fëmijë 1-12 vjec në trajtë shurupi.
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Sambucol ImmunoForte + Vit C + Zink

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi,zink,dhe vitaminë C në trajtë shurupi.
1,700.00 L
Shtoje në shportë