info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Showing 1–48 of 77 results

Ulje!
-20%

Lierac Anti Age Foundation Cream SPF 15

Krem-pudër për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë
30ml

L4,730.00 L3,784.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Anti Age Foundation Smoothing Fluid SPF 15

Krem-pudër për lëkurë normale në mikse
30ml

L5,350.00 L4,280.00 -20%
Zgjidh opsionet
Ulje!
-20%

Lierac Arkesin+ Cream Corrective Cream

Krem anti-rrudhë, korrektues i shenjave të plakjes hormonale.
50ml

L4,640.00 L3,712.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Body Hydra Nutri Plumping Cream

Krem trupi ushqyes dhe rimodelues
200 ml

L3,500.00 L2,800.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Body-Slim Gobal Slimming

Xhel-krem rimodelues i trupit me veprim anti-celulit
200ml

L5,920.00 L4,736.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Demaq Eyes Double Care

Solucion pastrues i make-up-it për zonën e syve dhe qerpikët
100ml

L2,260.00 L1,808.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Deridium Wrinkle CorrectionHydrating Cream

Krem hidratues, korrigjues i rrudhave, për lëkurë normale në mikse.
50 ml

L4,640.00 L3,712.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Deridium Wrinkle CorrectionNourishing Cream

Krem ushqyes dhe anti- rrudhë për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
50ml

L4,640.00 L3,712.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Diopticerne Dark Circle Correction Brightening Fluid

Fluid korrigjues dhe zbehës i rrathëve të zinj, të krijuar poshtë syve.
15ml

L2,990.00 L2,392.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Dioptifatigue Gel Cream

Xhel krem për zonën rreth syve
15ml

L2,990.00 L2,392.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac DioptiGel Anti-Puffiness for Under Eyes

Xhel që vepron kundër qeseve të formuara poshtë syve.
15ml

L2,990.00 L2,392.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Dioptiride Wrinkle Correction Filling Cream

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve
15ml

L3,020.00 L2,416.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Double Cleanser Micellar Milk

Qumësht pastrues për çdo lloj lëkure
200ml

L2,500.00 L2,000.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Double Cleansing Balm in Oil

Pastrues vajor për lëkurë të thatë
120ml

L2,750.00 L2,200.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Double Toning Gel Lotion

Tonik për lëkurën me efekt të dyfishtë
200ml

L2,500.00 L2,000.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Exfoliating Cream Scrub

Skrub për fytyrën për çdo lloj lëkure
50 ml

L3,380.00 L2,704.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Foaming Cream Double Cleanser

Krem pastrues për fytyrën, me efekte të dyfishtë, për lëkurë mikse.
150ml

L2,500.00 L2,000.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Homme 3 in 1 Energizing Freshness Shower Gel

Xhel larës për fytyrën, trupin dhe flokët për meshkuj
200ml

L1,830.00 L1,464.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Homme After Shave Soothing Balm

Balsam zbutës pas rrojes për meshkuj
75 ml

L3,550.00 L2,840.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Homme Anti Wrinkle Repairing Fluid Moisturizing-Soothing

Emulsion hidratues dhe anti-rrudhë për meshkuj
50ml

L5,920.00 L4,736.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Homme Deodorant 24 Hour Roll On

Deodorant roll-on me veprim 24 orë për meshkuj
50ml

L1,830.00 L1,464.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Homme Energising Anti-Fatigue Gel-cream

Xhel krem kundër shenjave të lodhjes për meshkuj
50ml

L4,650.00 L3,720.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Homme Eye Contour

Xhel krem anti-rrudhë për zonën rreth syve
15ml

L3,810.00 L3,048.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Homme Hydrating Anti Irritation Shaving Foam

Shkumë rroje hidratuese dhe kundër irritimit
150ml

L1,690.00 L1,352.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Homme Protective Moisturizer Shaving Gel

Xhel rroje hidratues dhe mbrojtës
150ml

L1,830.00 L1,464.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Homme Ultra Moisturizing Conforting Balm

Balsam ushqyes për
fytyrën për meshkuj
50ml

L4,790.00 L3,832.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Hydragenist Hydra Smoothing Eye Gel

Xhel hidratues për zonën rreth syve
15ml

L3,540.00 L2,832.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Hydragenist Moisturizing Cream Oxygenating Replumping

Krem hidratues dhe oksigjenues për lëkurë shumë të thatë
50ml

L6,350.00 L5,080.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Hydragenist Moisturizing Gel-Cream

Xhel-krem ushqyes e hidratues për lëkurë normale në mikse
50ml

L6,350.00 L5,080.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Hydragenist Moisturizing Morning Mist

Locion hidratues për aplikim në mëngjes
100ml

L4,200.00 L3,360.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Hydragenist Moisturizing Rescue Balm

Balsam ushqyes për lëkurë të thatë
50ml

L6,350.00 L5,080.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Hydragenist Moisturizing Serum

Serum hidratues për çdo lloj lëkure
30ml

L6,770.00 L5,416.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Hydragenist SOS Rescue Oxygenating Balm

Balsam hidratues dhe oksigjenues për lëkurë të dehidratuar
50ml

L6,350.00 L5,080.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Lift Integral Nutri Sculpting Lift Rich Cream

Krem ushqyes dhe anti rrudhë, me efekt lifting, për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
50ml

L8,450.00 L6,760.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Lift Integral Eye Serum

Serum për zonën rreth syve anti-rrudhë, kundër qeskave dhe rrathëve të zinj.
15ml

L6,300.00 L5,040.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Lift Integral Flash Mask

Maskë anti-rrudhë me efekt lifting
75ml

L6,300.00 L5,040.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Lift Integral Night Restructuring Cream

Krem nate anti-rrudhë për çdo lloj lëkure
50ml

L9,520.00 L7,616.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Lift Integral Sculpting Lift Cream

Krem rimodelues anti-rrudhë, për lëkurë normale në të thatë.
50ml

L9,100.00 L7,280.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Lift Integral Superactivated Serum

Serum anti-rrudhë, me efekt lifting për çdo lloj lëkure
30ml

L9,800.00 L7,840.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Lumiologie Day and Night Dark Spot Correction Double Concentrate

Trajtim dite dhe nate kundër njollave të errëta të lëkurës
30ml

L6,590.00 L5,272.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Magnificence Red Serum

Serum anti-age,
rivitalizues i ngjyrës dhe shkëlqimit të lëkurës.
30ml

L11,420.00 L9,136.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Man Ultra Hydratant Balm

Balsam hidratues për meshkuj për lëkurë të thatë
50ml

L4,790.00 L3,832.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Mesolift Fatigue Correction Ultra Vitamin-Enriched Refreshing Serum

Serum me vitamina dhe minerale, me veti ushqyese dhe anti-rrudhë
30ml

L6,350.00 L5,080.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Mesolift Fatigue Correction Vitamin Enriched Melt-in Cream

Krem me vitamina e minerale, anti-rrudhë dhe korrigjues i shenjave të lodhjes.
50ml

L5,570.00 L4,456.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Moisturizing Rich Mask

Maskë ushqyese për çdo lloj lëkure
50ml

L3,405.00 L2,724.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Phytolastil Ampoules 20x5ml

Ampula Phytolastil kundër strijave

L5,060.00 L4,048.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Phytolastil Stretch Mark

Xhel korrigjues i strijave
200ml

L3,670.00 L2,936.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Lierac Phytolastil Stretch Mark Correction Serum

Serum korrigjues i strijave
75ml

L4,650.00 L3,720.00 -20%
Shto në shportë