info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Lierac

Showing 1–20 of 52 results

Ofertë!
-15%

Lierac Mesolift C15

Serum me vitamina kundër shenjave të lodhjes dhe stresit në lëkurë 2 x 15 ml
7,150.00 L 6,077.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Mesolift Creme Anti-Fatigue Remineralisante

Krem rimineralizues anti-lodhje 40 ml
5,460.00 L 4,641.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Sunissime Protective BB Fluid Global Anti-Ageing Golden SPF30

Emulsion me ngjyrë me SPF 30 për fytyrë dhe dekolte 40ml
4,500.00 L 3,150.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Hydragenist Hydra Smoothing Eye Gel

Xhel hidratues për zonën rreth syve 15ml
3,510.00 L 2,983.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Premium The Cure Absolute Anti Age

Serum i përqendruar, parandalues dhe korrigjues i të gjithë shenjave të moshës. Kurë 28 ditore 30ml
15,470.00 L 13,149.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sebologie Blemish Correction Stop Spots Concentrate

Solucion trajtues i puçrrave dhe shenjave në lëkurë 15ml
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Sunissime SPF 50 Energising Protective Body Milk Global Anti-Aging

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 50 hidratues dhe anti-age 150 ml
4,000.00 L 2,800.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Sunissime SPF 15 Energising Protective Fluid Global Anti-Aging

Fluid mbrojtës ndaj diellit SPF 15 hidratues dhe anti-age 40ml
4,500.00 L 3,150.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Sunissime SPF 30 Energising Protective Fluid Global Anti-Aging

Fluid mbrojtës ndaj diellit SPF 30 hidratues dhe anti-age 40ml
4,500.00 L 3,150.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Sunissime SPF 50+ Energising Protective Fluid Global Anti-Aging

Fluid mbrojtës ndaj diellit SPF 50+ hidratues dhe anti-age 40ml
4,500.00 L 3,150.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Body Hydra Nutri Plumping Cream

Krem trupi ushqyes dhe rimodelues 200 ml
3,500.00 L 2,975.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sebologie Blemish Correction Keratolytic Solution

Solucion keratolitik korrigjues i parregullsive të lëkurës 100ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sebologie Blemish Correction Regulating Gel

Xhel korrigjues i parregullsive të lëkurës 40ml
3,690.00 L 3,136.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Rosologie Redness Correction Neutralizing Cream

Krem për lëkurë kuperoze, korrigjues i skuqjes së lëkurës. 40ml
3,700.00 L 3,145.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Double Toning Gel Lotion

Tonik për lëkurën me efekt të dyfishtë 200ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Double Cleanser Micellar Milk

Qumësht pastrues për çdo lloj lëkure 200ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Foaming Cream Double Cleanser

Krem pastrues për fytyrën, me efekte të dyfishtë, për lëkurë mikse. 150ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Lumiologie Day and Night Dark Spot Correction Double Concentrate

Trajtim dite dhe nate kundër njollave të errëta të lëkurës 30ml
6,590.00 L 5,601.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Homme Hydrating Anti Irritation Shaving Foam

Shkumë rroje hidratuese dhe kundër irritimit 150ml
1,690.00 L 1,436.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Homme Energising Anti-Fatigue Gel-cream

Xhel krem kundër shenjave të lodhjes për meshkuj 50ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping