info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Sun System Spray Vapo SPF 50+

Çmimi:4,550.00 L 2,275.00 L -50%

Spraj për trupin mbrojtës ndaj diellit SPF 50+ për lëkurë të ndjeshme
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Spf

Specific For

,

Përshkrimi

Emulsion me një teksturë të lehtë, që i ofron lëkurës tuaj mbrojtje si nga rrezatimi UVA dhe nga ai UVB.
Ushqen lëkurën, i jep asaj elasticitet dhe parandalon dukurinë e fotoplakjes.
Ndihmon në arritjen e një nxirjeje uniforme.
Mund të lerë njolla tek rrobat.
Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, mërkur, krom, kobalt dhe paladium.
Hipoalergjik.
Pa parabene dhe pa derivate të grurit.

Përdorimi

Aplikohet rreth 30 minuta para ekspozimit ndaj rrezatimit diellor.
Riaplikohet disa herë, në varësi të ekspozimit ndaj rrezatimit.

Përbërësit

Aqua (Water) • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Octocrylene • Methylene bis-benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano) • Caprylyl Methicone • C12-15 Alkyl Benzoate • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Ceteareth-25 • Titanium Dioxide (nano) • Propylene Glycol • Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate • Disodium Ethylene Dicocamide PEG-15 Disulfate • Phenoxyethanol • Decyl Glucoside • Polyester-7 • Neopentyl Glycol Diheptanoate • Glycerin • PPG-15 Stearyl Ether • Alumina • Xanthan Gum • Polyhydroxystearic Acid • Hydrogen Dimethicone • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii Leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Schizandra chinensis Fruit Extract • Tocopheryl Acetate • Bisabolol • Oryzanol • Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate • Lactic Acid • Diglycerin • Ethylhexylglycerin • Sodium Dehydroacetate • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • o-Cymen-5-ol • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping