info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Neutrogena

Showing 1–20 of 26 results

NEUTROGENA CLEAR & SOOTHE MICELLAR JELLY MAKE-UP REMOVER

Xhel micelar pastrues I make-up-it. 200 ml
860.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA CLEAR & SOOTHE MOUSSE CLEANSER

Shkumë pastruese për lëkurë me tendencë akneike. 150 ml
860.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA CLEAR & SOOTHE TONING MIST

Tonik spraj me veti antioksiduese dhe qetësuese për lëkurë të acaruar nga aknet. 125 ml
860.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA VISIBLY CLEAR SPOT PROOFING SMOOTHING SCRUB

Skrab i butë pastrues për të gjitha tipet e lëkurave, përfshirë dhe ato të ndjeshme. 150 ml
680.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA CLEAR AND DEFEND WASH-MASK 2-IN-1

Maskë pastruese për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. 150ml
680.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA BLACKHEAD ELIMINATING FACIAL SCRUB

Skrab pastrues i pikave të zeza në lëkurë. 150 ml
680.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA SKIN DETOX MASQUE ARGILE PURIFIANT 2-EN-1

Maskë detox me argjilë për të gjitha tipet e lëkurave. 150 ml
865.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA SKIN DETOX EXFOLIANT PURIFIANT EVERY SKIN TYPE

Eksfoljues detox për të gjitha tipet e lëkurave. 150 ml
990.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA SKIN DETOX EAU MICELLAIRE TRIPLE ACTION

Ujë micelar për pastrimin e fytyrës dhe zonës rreth syve, me efekt detox. 400 ml
860.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA REFRESHINGLY CLEAR FOR BLEMISH PRONE SKIN

Larës në formë xheli për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike. 200 ml
860.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA REFRESHINGLY CLEAR MOISTURIZER

Hidratues i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike. 50 ml
900.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA REFRESHINGLY CLEAR DAILY EXFOLIATOR FOR BLEMISH PRONE SKIN

Eksfoljues për lëkurë të yndyrshme, me tendencë akneike. 75 ml
860.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA LIPPEN

Zbutës për buzë të thata dhe të dëmtuara
290.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA LIPCARE WITH NORDIC BERRY

Zbutës për buzët me aromë fruta pylli nordike
300.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HYDRO BOOST URBAN PROTECT FACE FLUID

Fluid hidratues për fytyrën me mbrojtje nga dielli SPF 25 + 50 ml
1,790.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HYDRO BOOST WATER GEL

Xhel hidratues për lëkurë normale në mikse. 50 ml
1,690.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HYDRO BOOST TRIPPLE MICELLAR WATER

Ujë micelar për pastrimin e fytyrës dhe zonës rreth syve, për lëkurë të ndjeshme. 400 ml
980.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HYDRO BOOST HAND GEL CREAM

Xhel-krem për duart me efekt hidratues 75ml
480.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HYDRO BOOST BODY GEL CREAM

Xhel-krem për trupin me efekt hidratues 250 ml
860.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HYDRO BOOST GEL-CREAM DRY SKIN

Xhel-krem për fytyra të thatë, me efekt hidratues. 50 ml
1,690.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare