info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Dermokozmetikë

Showing 1–20 of 1607 results

Ofertë!
-20%

Dermedic Tolerans Sensitive Physiological Micellar Emulsion

Qumësht larës për fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë sensitive. 200 ml
1,910.00 L 1,528.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Tolerans Sensitive Nourishing Night Cream

Krem nate hidratues & ushqyes, i përshtatshëm për lëkurë shumë sensitive. 55 g
3,470.00 L 2,776.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Normacne Preventi Pore Minimizing Serum

Serum trajtues i poreve të zgjeruara, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me imperfeksione. 30 ml
3,550.00 L 2,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Capilarte Strengthening Shampoo Anti-hair Loss

Shampo me veprim forcues për flokë të brishtë që kanë tendecnë rënie. 300 ml
2,340.00 L 1,872.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Capilarte Soothing Shampoo

Shampo për skalp të irrituar dhe të ndjeshëm. 300 ml
2,340.00 L 1,872.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Sunbrella Sun Protection Milk SPF 30

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës për trupin. I përshtatshëm për të rritur. 200 g
3,120.00 L 2,496.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Baby Sunbrella Sun Protection Cream SPF 50

Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrën. Për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes. 50 ml
2,245.00 L 1,796.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Baby Sunbrella Milk SPF 50+

Spraj me faktor të lartë mbrojtës, formuluar për fytyrën dhe trupin. Për të rritur & fëmijë mbi 6 vjeç. 150 ml
4,346.00 L 3,476.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Hydrain 3 Hialuro Bi-phase Micellar Water

Përkujdesje pastruese për sytë. 115 ml
1,450.00 L 1,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Baby Linum Emollient Ultra Rich Butter

Gjalpë ushqyes për trupin & fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 225 ml
1,680.00 L 1,344.00 L -20%
Shtoje në shportë

Dermedic Normacne Antibacterial Cleansing Gel

Xhel larës, i përshtatshëm për lëkurë mikse dhe të yndyrshme me tendencë akneike. 500 ml
3,300.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Tolerans Sensitive Soothing Moisturizing Day Cream

Përkujdesje hidratuese, e formuluar specifikisht për lëkurë të ndjeshme. 55 ml
3,470.00 L 2,776.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Baby Sunbrella Sun Protection Milk SPF 50

Qumësht me faktor shumë të lartë mbrojtës, formuluar për fytyrën dhe trupin. Për bebe dhe fëmijë. 100 ml
2,591.00 L 2,072.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Baby Linum Emollient Body Lotion

Qumësht hidratues për trupin, për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 200 ml
1,860.00 L 1,488.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Angio Preventi Nano-Vit. E Redness Correcting Day Cream SPF 20+

Krem hidratues, trajtues dhe mbrojtës, formuluar specifikisht për lëkurë të ndjeshme me tendencë skuqje. 40 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Angio Preventi Nano-Vit. A Strengthening & Nourishing Day Cream SPF 20+

Përkujdesje hidratuese me SPF 20, e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe rosacea. 40 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Angio Preventi Nano-Vit. C Active Anti-Wrinkle Night Cream

Krem nate hidratues me veti anti-rrudhë, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe rosacea. 55 ml
4,450.00 L 3,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Angio Therapy T Capillar Redness-Soothing Ultra Calming Cream

Hidratues intensiv dhe trajtues për lëkurë të ndjeshme dhe kuperoze. 40 g
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Angio Preventi Micellar Water

Ujë mishelar për pastrimin e fytyrës dhe zonës rreth syve. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme kuperoze. 500 ml
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Normacne Preventi Anti-Imperfections Night Cream

Krem nate hidratues & rigjenerues, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me imperfeksione. 40 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso