info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Dermokozmetikë

Showing 1–20 of 1320 results

Lierac Diopticerne Dark Circle Correction Brightening Fluid

Fluid me ngjyrë që redukton rrathët e zinj të syve 15 ml
2,700.00 L
Shtoje në shportë

Lierac Supra Radiance Detox Serum Radiance Booster

Serum detoksifikues dhe anti-rrudhë 30 ml
8,200.00 L
Shtoje në shportë

Lierac Hydragenist Baume Levres

Stik hidratues dhe me shkëlqim për buzët 3 g
1,570.00 L
Shtoje në shportë

Lierac Sebologie Duo

Trajtim specifik për persona me lëkurë të yndyrshme dhe akne
3,690.00 L
Shtoje në shportë

Lierac Cica-Filler Anti-wrinkle Repairing Cream

Krem anti-rrudhë për persona me lëkurë normale në të thatë 40 ml
5,980.00 L
Shtoje në shportë

Lierac Cica-Filler Mat Anti-wrinkle Repairing Gel-Cream

Xhel-krem anti-rrudhë për persona me lëkurë normale në mikse 40 ml
5,980.00 L
Shtoje në shportë

Lierac Cica-Filler Anti-wrinkle Repairing Serum

Serum anti-rrudhë dhe riparues për çdo lloj lëkure 3 ampula x 10 ml
7,020.00 L
Shtoje në shportë

Lierac Teint Perfect Skin Perfecting Illuminating Fluid

Fondotinë fluide me shkëlqim, e pranishme në disa nuanca 30 ml
3,890.00 L
Përzgjidhni mundësi

Lierac Premium The Sublimating Gold Mask Absolute Anti-ageing

Maskë Premium me veti hidratuese, zbutëse dhe anti-rrudhë 20 ml
1,290.00 L
Shtoje në shportë

Lierac Body-Hydra Gommage Micropeeling Corps

Skrub trupi me efekt eksfoljues dhe rigjenerues 200 ml
3,020.00 L
Shtoje në shportë

Phyto PhytoPlage Après-Soleil Masque Réparateur

Maskë hidratuese për flokët pas ekspozimit në diell. 125 ml
2,830.00 L
Shtoje në shportë

Phyto PhytoNovathrix Traitement Antichute Global 12 fioles x 3.5 ml

Përkujdesje trajtuese specifike kundër rënies. 12 ampula x 3.5 ml
13,260.00 L
Shtoje në shportë

Phyto PhytoPhanere Shampooing Traitant Vitalité

Shampo trajtuese dhe forcuese për të gjithë tipet e flokëve. 250 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Phyto PhytoColor Soin Activateur de Brillance

Përkujdesje ushqyese dhe mbrojtëse, formuluar specifikisht për flokët e lyer. Përmban filtër UV. 150 ml
2,800.00 L
Shtoje në shportë

Phyto PhytoColor Shampooing Protecteur de Couleur

Përkujdesje mbrojtëse dhe ushqyese specifike për flokë të lyer. 250 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Lierac Lift Integral Anti-Age Lifting Set

Set anti-age për persona me lëkurë të thatë
11,570.00 L
Shtoje në shportë

Lierac Body-Slim Slimming Concentrate Sculpting & Beautifying

Trajtim specifik me veprim të trefishtë për trupin 2 tubetë x 200 ml
5,920.00 L
Shtoje në shportë

Lierac Eau Micellaire

Ujë micelar për pastrimin e fytyrës dhe zonës rreth syve 400 ml
3,550.00 L
Shtoje në shportë

Jowaé Gel Vitaminé Hydratant Energisant

Përkujdesje hidratuese 24 orëshe në trajtë xheli. Përshtatur për lëkurë të ndjeshme. 40 ml
2,344.00 L
Shtoje në shportë

Jowaé Huile Sèche Nourrissante

Vaj i thatë ushqyes për trupin dhe flokët. 100 ml
2,070.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso