[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

BioNike

Që në vitin 1960 marka italiane BioNike përfaqëson një përvojë dermatologjike dhe inovacion shkencor, e përkushtuar për të garantuar produkte efektive dhe shumë të tolerueshme për mirëqenien e lëkurës, edhe për lëkurën shumë  të ndjeshme.

Showing 1–20 of 78 results

Ofertë!
-15%

Bionike Defence Sun Melting Cream SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit për lëkurë normale dhe të thatë. 50 ml
1,950.00 L 1,657.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Triderm A.D Cleansing Cream

Krem pastrues për flokët dhe trupin me tendencë atopike. 500 ml
1,870.00 L 1,589.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence KS Tricosafe Intensive Anti-Hair Loss Treatment

Locion me veprim kundër rënies së flokëve. 100 ml
6,900.00 L 5,865.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Shine On Silver Touch Colour-Enhancing Shampoo

Shampo që riparon flokët dhe lufton tonet e verdha 200 ml
1,200.00 L 1,020.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Eye Pencil

Laps për konturimin e pjesës së jashtme dhe të brendshme të syve. 3 g
867.00 L892.50 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Hydractive BB Cream SPF 15

Krem hidratues me tonalitet natyral për të gjitha tipet e lëkurës. 40 ml
2,550.00 L 2,167.50 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Shine On Nutri Hair Restructuring Shampoo

Shampo për flokë të dëmtuar me efekt ristrukturues. 200 ml
1,450.00 L 1,232.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Shine On Fast

Bojë flokësh pa amoniak e cila mbahet vetëm 10 minuta. 60 ml, 60 ml
1,700.00 L 1,445.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Procutase+ Ionic Hydrogel

Xhel i cili trajton lezionet e lëkurës si: plagë, gërvishtje, abrazione, djegie dhe ulcera. 50 ml
1,400.00 L 1,190.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Deo Active 72H Sweat Control

Deodorant roll me veprim 72 orë. 50 ml
970.00 L 824.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Shine On Nutri-Hair Restructuring Conditioner

Balsam i cili ushqen dhe rigjeneron flokët e dëmtuar. 200 ml
1,550.00 L 1,317.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Deo Fresh 48H Sweat Control Spray

Deodorant në formë spraji që dhuron një ndjesi freskie deri në 48 orë. Pa alkool. 150 ml
970.00 L 824.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Triderm A.D Emollient Cream

Krem hidratues dhe mbrojtës për lëkurë me tendencë atopike. 400 ml
2,550.00 L 2,167.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Deo Fresh 48H Sweat Control Spray

Deodorant në formë spraji që dhruon ndjesi freskie deri në 48 orë. 100 ml
972.00 L 826.20 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Primer Tone Evening Base

Bazë për make up-in, e përshtatshme për çdo tip lëkure. 30 ml
2,840.00 L 2,414.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Colour Nude Serum Liquid Foundation

Fondotintë e lëngshme e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe intolerante. 30 ml
4,730.00 L 4,020.50 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Pretty Touch Compact Blusher

Pudër kompakte për t'i dhuruar ngjyrë dhe shkëlqim mollëzave. Marbre Rose-309 5 g
2,250.00 L 1,912.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Hair Dermosoothing Ultra-Gentle Shampoo

Shampo për skalpin e irrituar
1,062.50 L1,700.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Deo Milk Spray

Deodorant në formë spraji për lëkurë të ndjeshme. 100 ml
970.00 L 824.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Mask Instant Pure

Maskë e cila ndihmon në minimizimin e poreve, për lëkurë të kombinuar dhe të yndyrshme. 75 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë