info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Bionike

Showing 1–20 of 74 results

Ofertë!
-30%

Bionike Triderm Intimate pH 7

Larës intim me ph 7 për lëkurë të ndjeshme. 250 ml
1,270.00 L 889.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Deo Ultra Care 48 H

Deodorant në formë spraj pa kripëra të aluminit dhe pa alkool. 100 ml
970.00 L 679.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Sun Melting Cream SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit për lëkurë normale dhe të thatë. 50 ml
1,950.00 L 1,365.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Triderm A.D Cleansing Cream

Krem pastrues për flokët dhe trupin me tendencë atopike. 500 ml
1,870.00 L 1,309.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence KS Tricosafe Intensive Anti-Hair Loss Treatment

Locion me veprim kundër rënies së flokëve. 100 ml
6,900.00 L 4,830.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Eye Pencil

Laps për konturimin e pjesës së jashtme dhe të brendshme të syve. 3 g
707.00 L735.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Proxera Lip Balm

Balsam për buzët me efekt mbrojtës dhe hidratues. 10 ml
950.00 L 665.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Hydractive BB Cream SPF 15

Krem hidratues me tonalitet natyral për të gjitha tipet e lëkurës. 40 ml
2,550.00 L 1,785.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Shine On Nutri Hair Restructuring Shampoo

Shampo për flokë të dëmtuar me efekt ristrukturues. 200 ml
1,350.00 L 945.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Shine On Fast

Bojë flokësh pa amoniak e cila mbahet vetëm 10 minuta. 60 ml, 60 ml
1,500.00 L 1,050.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Procutase+ Ionic Hydrogel

Xhel i cili trajton lezionet e lëkurës si: plagë, gërvishtje, abrazione, djegie dhe ulcera. 50 ml
1,400.00 L 980.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Shine On Nutri-Hair Restructuring Conditioner

Balsam i cili ushqen dhe rigjeneron flokët e dëmtuar. 200 ml
1,350.00 L 945.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Deo Fresh 48H Sweat Control Spray

Deodorant në formë spraji që dhuron një ndjesi freskie deri në 48 orë. Pa alkool. 150 ml
970.00 L 679.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Proxera Psomed 3 Shampoo Urea 3%

Shampo me përmbajtje ure 3% për lëkurë me tendencë psoriatike. 125 ml
1,620.00 L 1,134.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Deo Fresh 48H Sweat Control Spray

Deodorant në formë spraji që dhruon ndjesi freskie deri në 48 orë. 100 ml
970.00 L 679.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Primer Tone Evening Base

Bazë për make up-in, e përshtatshme për çdo tip lëkure. 30 ml
2,350.00 L 1,645.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Triderm Alfa Rich Cream Base

Krem hidratues për lëkurë atopike. 450 ml
2,450.00 L 1,715.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Colour Nude Serum Liquid Foundation

Fondotintë e lëngshme e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe intolerante. 30 ml
3,970.00 L 2,779.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë! Vendmbajtëse
-30%

Bionike Defence Deo Milk Spray

Deodorant në formë spraji për lëkurë të ndjeshme. 100 ml
1,150.00 L 805.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Mask Instant Pure

Maskë e cila ndihmon në minimizimin e poreve, për lëkurë të kombinuar dhe të yndyrshme. 75 ml
1,750.00 L 1,225.00 L -30%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping