info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Korff

Showing 1–20 of 85 results

Ofertë!
-30%

Korff White Silk Face Exfoliating Pads

Disketa me veprim eksfoliues dhe depigmentues. 50 disketa
4,660.00 L 3,262.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Hydra Energy C Sorbet Face Cream

Përkujdesje hidratuese dhe antirrudhë me vitaminë C dhe kompleks hidratues të fuqishëm, për lëkurë normale dhe mikse. 50 ml
5,460.00 L 3,822.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff White Silk Face Localized Gel

Xhel trajtues me veprim lokal, specifik për njollat e errëta të krijuara në lëkurë. 15 ml
3,860.00 L 2,702.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Korff Cure Make Up Kit Sopracciglia

Set rimel për vetullat + laps për vetullat dhuratë. 4 ml
2,520.00 L 1,890.00 L -25%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Korff Cleansing Regenerating Essence Treatment

Tonik me efekt rigjenerues. 200 ml
2,660.00 L 1,862.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Korff Sun Secret BB Mousse Face Protection 01 SPF 30

Teksturë kremoze me efekt mbrojtës kundër rrezatimit diellor dhe pigment natyral. 50 ml
3,640.00 L 1,820.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Korff Cure Make Up Eye Pencil 02

Laps për sytë i pajisur me sfungjer sfumues. 1.05 g
1,820.00 L 1,365.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Korff Cure Make Up Fluid Fondation Lifting Effect

Fondotintë fluide me efekt lifting. 30 ml
2,865.00 L4,095.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Korff Cleansing Biphasic Makeup Remover

Pastrues bifazik i tualetit. I përshtatshëm për fytyrë, buzë dhe sy. 150 ml
3,080.00 L 2,156.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff White Silk Anti-Spot Intensive Treatment

Serum me efekt depigmentues. 30 ml
5,320.00 L 3,724.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff White Silk Face Cream SPF 50+

Krem trajtues i njollave të errëta me veprim kundër plakjes. 50 ml
6,520.00 L 4,564.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff All In One Milk/Oil Cleanser, Makeup Remover and Toner

Qumësht pastrues i cili largon tualetin dhe luan rolin e tonikut. 200 ml
2,660.00 L 1,862.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Korff Cure Make Up Waterproof Mascara

Rimel kundër ujit. 9 ml
3,080.00 L 2,310.00 L -25%
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up High Definition Mascara + Black Eye Pencil

Set rimel High Definition + laps sysh i pajisur me sfungjer sfumues dhuratë 10 ml, 1.05 g
3,080.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Biorevitalizing HA

Serum me Acid Hialuronik 2 % me veti anti-moshë 30 ml
11,270.00 L 7,889.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Purifying NC-DG

Serum me niacinamide për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 30 ml
5,810.00 L 4,067.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Depigmenting AA-PE

Serum me kundër njollave me veti anti-rrudhë 30 ml
9,100.00 L 6,370.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

KORFF SUN SECRET AIR STICK SPF 30+

Stik mbrojtës ndaj diellit me SPF 30 +. 25 ml
3,500.00 L 1,750.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Korff Sun Secret Fluido Viso Effetto Matt SPF 30

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje të lartë ndaj diellit, efekt mat dhe anti-rrudhë. 50 ml
3,460.00 L 1,730.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Korff Sun Korff Sun Secret After Sun Body Oil

Vaj trupi pas ekspozimit në diell. 200 ml
2,200.00 L 1,100.00 L -50%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping