info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Paguaj në dorëzim & me kartë debiti/krediti | Dërgesë e shpejtë 24-48 H

  • Transport FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Paguaj në dorëzim & me kartë debiti/krediti | Dërgesë e shpejtë 24-48 H

  • Transport FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Paguaj në dorëzim & me kartë debiti/krediti | Dërgesë e shpejtë 24-48 H

Kategoritë

Showing 1–48 of 73 results

Korff Absolute Illuminating Global Anti-Age Cream

Krem anti-age global, kundër të gjitha shenjave të moshës 50ml
L19,600.00
Shtoje në shportë

Korff Absolute Illuminating Global Anti-Age Eye Contour Cream

Krem anti-rrudhë absolut për zonën rreth syve. Paketim 15ml.
L12,600.00
Shtoje në shportë

Korff Absolute Multi-Active Lifting Regenerating Treatment

Trajtim rigjenerues anti-rrudhë absolut me efekt lifting
L9,800.00
Shtoje në shportë

Korff Absolute Regenerating Face Serum

Serum rigjenerues dhe anti-rrudhë 30ml
L11,200.00
Shtoje në shportë

Korff Anti-Redness Concentrated Serum

Serum për lëkurë të ndjeshme kuperoze 30ml
L3,880.00
Shtoje në shportë

Korff Cleansing Revitalizing Black Peeling

Krem pastrues me efekt eksfoljues 75ml
L3,500.00
Shtoje në shportë

Korff Correctionist Light Cream

Krem rigjenerues dhe anti-rrudhë për lëkurë normale -mikse për moshë 35-45 vjeç 50ml
L6,300.00
Shtoje në shportë

Korff Correctionist Rich Cream

Krem rigjenerues dhe anti-rrudhë për lëkurë të thatë për moshë 35- 45 vjeç 50 ml
L6,300.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Angled Blush Brush

Furçë për aplikimin e nuancës së mollëzave
L4,340.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Brush Cleanser

Solucion pastrues për furçat e make-up-it 50ml
L2,800.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Classic Eyeshadow Brush

Furçë klasike për vendosjen e toneve të syve
L3,080.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Compact Eyeshadow – 12

Make up në formë pluhuri kompakt për zonën e syve
L1,540.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Concealer Brush

Furçë për përhapjen e korrektorit
L3,080.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Creamy Eyeshadow – 06

Make up kremoz per zonën e syve
L3,080.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Creamy Foundation Lifting – 06 Crème (krem)

Fondotintë kremoze me efekt lifting 30ml
L4,450.00L4,460.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Creamy Lipgloss – 06

Buzëkuq i lëngshëm shkëlqyes 6 ml
L2,800.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Custom Magnetic Palette For Eyeshadow

Kuti për tonet e syve
L1,820.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Divine finish Perfecting Powder

Pudër perfeksionuese dhe fiksuese e make-up-it 10g
L3,780.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Double Eyeshadow Brush

Furçë e dyfishtë për aplikimin e toneve të syve
L3,950.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Evening Compact Powder

Pudër kompakte për në mbrëmje 9g
L3,650.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Eyebuki Eyeshadow Brush

Furçë për aplikimin e toneve të syve
L3,080.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Flat Powder Brush

Furçë për aplikimin e pudrës
L5,040.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Foundation Drops Nude Effect

Fondotintë me pika me 30ml
L5,320.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Illuminating Bronzing Powder 02

Pudër kompakte nxirëse 9g
L3,650.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Illuminating Compact Blush 02

Blush kompakt 02. Paketim 5g
L2,470.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Lip Pencil – 05

Laps për buzët
L2,430.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Long Lasting Fluid Lipstick – 04

Buzëkuq me veprim që zgjat në kohë 6ml
L3,240.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Magic Powder Eyeshadow Pencil – 04

Laps kremoz për sytë 1.54g
L2,520.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Mascara All In One

Rimel shumë-funksional 10 ml
L3,080.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Mascara All In One +Black Eye Pencil Dhuratë

Set Rimel shumë-funksional + laps sysh i pajisur me sfungjer sfumues dhuratë 10 ml + 1.05g
L3,080.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Matt Eyeshadow – 04

Make-up në formë pluhuri mat për zonën e syve
L2,800.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Matt Lipstick – 05

Buzëkuq Mat 1.3 g
L2,990.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Moisturizing Lip Primer and Scrub

Primer hidratues dhe skrub për buzët
L2,280.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Oval Foundation Brush

Furçë ovale për aplikimin e fondotintës
L4,900.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Powerlash Strengthening Mascara

Rimel për forcimin dhe zgjatjen e qerpikëve 7.6ml
L3,080.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Satin Eyeshadow – 11

Make up në formë pluhuri për zonën e syve
L2,800.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Satin Lipstick – 12

Buzëkuq kremoz 4 ml
L3,240.00L3,420.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Slim Eyebrown Pencil – 03

Laps për vetullat 0.09g
L1,920.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Smoothing Base

Bazë për make-up-in 30ml
L3,780.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Smoothing Base Anti Redness

Bazë për make-up-in për lëkurë kuperoze 30ml
L4,480.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Smoothing Base Anti Spot

Bazë për make-up-in kundër njollave të errëta të lëkurës 30ml
L4,480.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Stick Foundation 07 – 07

Fondotintë në formë sticku 7.5ml
L4,620.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Uniforming Concealer – 02

Korrektor për parregullsitë e lëkurës
L2,390.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Urban Smart Compact Foundation Balmy Touch – scuro

Fondotintë kompakte për çdo lloj lëkure 20 ml
L5,040.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Volume Mascara

Rimel për qerpikë me volum 13.2ml
L3,080.00
Shtoje në shportë

Korff Detox City Protection Day Serum SPF 40

Serum dite detoksifikues me SPF 40 30ml
L6,560.00
Shtoje në shportë

Korff Hydra Radiance Moisturizing Cream

Krem hidratues për lëkurë normale në të thatë 50ml.
L4,480.00
Shtoje në shportë

Korff Hydra Radiance Moisturizing Face Stick

Stick hidratues dhe anti-rrudhë 25ml
L2,980.00
Shtoje në shportë