info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Showing all 14 results

Lansinoh White Valve

Valvulë zëvëndësuese për pompat e gjirit Lansinoh
650.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Dream Wizard 12 in 1 Pregnancy and Breastfeeding Pillow

Jastëk me 12 funksione për femrat gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji
7,490.00 L
Shtoje në shportë

Lansinoh Post-Birth Wash Bottle

Pompë pastruese për higjenën intime
1,900.00 L
Shtoje në shportë

Lansinoh Breastmilk Storage Bags

Qese silikoni për ruajtjen e qumështit të gjirit
1,300.00 L2,000.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita Breast Milk Adapter

Gotë adaptuese për qesen e qumështit të gjirit
650.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Feeding On the Go Cantë termike

Çantë termike neopreni Philips Avent
6,020.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Mammy Nursing Bra

Reçipeta për gjidhënie cup C
5,590.00 L
Përzgjidhni mundësi

Lansinoh LatchAssist Nipple Everter

Aksesor silikoni që ndihmon në nxjerrjen e thithkave të gjirit
1,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Tommee Tippee Collect and Protect Breast Milk Pots

Paketim me katër gota plastike për ruajtjen e qumështit të gjirit
1,000.00 L 900.00 L -10%
Shtoje në shportë

Nuvita Federa per cuscino allattamento

Jastëk ndihmës për ushyerjen e bebeve
4,390.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK qese për ruajtjen e qumështit të gjirit

Qese sterile për ruajtjen e qumështit të gjirit Paketim x 25 qese
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Storage/travel caps

Dr. Brown’s kapakë të ruatjes së qumështit. Paketim me 3 copë.
390.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Storage/travel caps

Dr. Brown’s kapakë të ruatjes së qumështit. Paketim me 2 copë.
500.00 L
Shtoje në shportë

Dr.Brown’s Washable breast pads

Dr. Brown’s kopeta gjiri që mund të lahen. Paketim me 4 copë.
1,670.00 L
Shtoje në shportë