info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 21 results

Humana AR Expert

Qumësht formulë për foshnje që kanë probleme me refluksin 400 g
2,100.00 L
Shtoje në shportë

Humana HN Expert

Qumësht formulë për foshnje që vuajnë nga diarreja akute ose kronike 300 g
1,150.00 L
Shtoje në shportë

Humana SL Expert

Qumësht formulë për foshnje që kanë intolerancë nga qumështi i lopës 400 g
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Humana Little Heroes 4

Qumësht formulë për fëmijë mbi 2 vjeç 650 g
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Humana 5 Cereals with Biscuits

Drithëra me qumësht dhe biskotë për foshnje mbi 6 muajshe 200 g
700.00 L
Shtoje në shportë

Humana Milk Cereal Oat and Peach

Mualebi me qumësht, me tërshërë dhe pjeshkë, për foshnje mbi 6 muajshe 200 g
700.00 L
Shtoje në shportë

Humana Milk Minis 8 m+

Pure me 3 shije, për foshnje mbi 8 muajsh 4 x 100 g
480.00 L
Përzgjidhni mundësi

Humana Milk Minis 6 m+

Pure me 2 shije, për foshnje mbi 6 muajsh 4 x 100 g
480.00 L
Përzgjidhni mundësi

Humana Milk Minis Pudding

Vakti ideal për foshnjet mbi 10 muajshe 4 x 100 g
480.00 L
Përzgjidhni mundësi

Humana Elektrolyt Banana/Fennel

Elektrolite dhe glukozë për hidratim dhe rikthim të balancës elektrolitike 12 bustina
1,000.00 L
Përzgjidhni mundësi

Humana Fennel Tea

Çaj me finok për foshnje mbi 4 muajshe, që përmirëson tretjen 200 g
850.00 L
Shtoje në shportë

Humana Nursing Tea

Çaj bimor që mbështet ushqyerjen me gji 200 g
850.00 L
Shtoje në shportë

Humana Benelife D3 Forte

Suplement ushqimor me vitaminë D dhe DHA që nga lindja 15 ml
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Humana Qumësht formulë për foshnje të sapolindura

Qumësht formulë për foshnje të sapolindura
980.00 L3,000.00 L
Përzgjidhni mundësi

Humana Qumësht formulë për foshnje mbi 6 muajsh

Qumësht formulë për foshnje mbi 6 muajsh
1,140.00 L2,875.00 L
Përzgjidhni mundësi

Humana Qumësht formulë për foshnje mbi 12 muajsh

Qumësht formulë për foshnje mbi 12 muajsh 650 g
2,550.00 L
Shtoje në shportë

Humana Muhalebi me 5 drithëra dhe banane

Muhalebi me 5 drithëra, qumësht dhe banane për foshnje mbi 6 muajshe 200 g
550.00 L
Shtoje në shportë

Humana Muhalebi me drithëra, banane dhe qumësht

Muhalebi me drithëra, banane dhe qumësht për foshnje mbi 6 muajshe 200 g
550.00 L
Shtoje në shportë

Humana Muhalebi me 5 drithëra 6 m+

Muhalebi me 5 drithëra dhe pa qumësht për foshnje mbi 6 muajsh 200 g
550.00 L
Shtoje në shportë

Humana Muhalebi me semolina 4 m+

Muhalebi me semolina dhe qumësht për foshnje mbi 4 muajsh 200 g
550.00 L
Shtoje në shportë