info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 10 results

Toskani Repairing Gel

Xhel korrigjues për strijat 200 ml
8,450.00 L
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe Ring Teether 0 m+

Masazhues për dhëmbët Sophie La Girafe Paketim x 1 copë
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe Teething Colo Rings 3 m+

Masazhues për dhëmbët e bebeve mbi 3 muaj Paketim x 1 copë
2,300.00 L
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe Teething Ring 0 m+

Masazhues për dhëmbët me dizajn të xhirafës Sophie Paketim x 1 copë
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe 0 m+

Xhirafa Sophie, zgjedhja e duhur për të stimuluar shqisat e foshnjeve Paketim x 1 xhirafë
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe Christmas Set 0 m+

Set Krishtlindjesh me xhirafën Sophie për fosnje
5,200.00 L
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe Senso Ball 3 m+

Top me ngjyra dhe reliev të larmishëm që nxit shqisat e foshnjeve Paketim x 1 top
2,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Elancyl Gel Correction Vergetures

Xhel me vitaminë C dhe fibrillinë që korrigjon pamjen e strijave të krijuara së fundmi 75ml
3,450.00 L 2,415.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Phytolastil Stretch Mark Correction Serum

Serum korrigjues i strijave 75ml
4,650.00 L 4,185.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela body firming gel

Mustela xhel për trupin, tonifikues dhe rimodelues për nënat e reja. 200ml.
3,800.00 L 3,040.00 L -20%
Shtoje në shportë