info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 31 results

Toskani 2 Duo Pack Cell Architect Mesoserum + Cell Architect Cream 50 ml FREE

Serum me veti anti-age dhe anti-rrudhë + Krem falas I përshtatshëm për moshë deri në 45 vjeç
L12,740.00
Shtoje në shportë

Toskani 2 Duo Pack Aquabalance Mesoserum + Aquabalance Cream FREE

Set me serum hidratues + krem Falas I përshtatshëm per persona deri në 35 vjeç.
L11,180.00
Shtoje në shportë

Toskani Anti-Pollution Set Special Price

Trajtim që mbron lëkurën nga faktorët mjedisorë dëmtues Set me cmim promocional
L12,870.00
Shtoje në shportë

Lierac Hydragenist Set (Lierac Hydragenist Mat 50 ml + Lait Micellaire 30 ml + Rroller)

Xhel-krem hidratues dhe qumësht pastrues për lëkurë normale në mikse
L6,350.00
Shtoje në shportë

Lierac Cica-Filler Anti-wrinkle Repairing Cream Set (Cica-Filler Anti-ërinkle Cream 40 ml + Cica-Filler Anti-wrinkle Serum 3×10 ml)

Trajtim hidratues dhe anti-rrudhë për persona me lëkurë normale dhe të thatë
L7,810.00
Shtoje në shportë

Toskani 2 Duo Pack (Skin Architect Cream + Vitaflash Ampoules FREE)

Set anti-rrudhë i përshtatshëm për cdo lëkurë, por i indikuar kryesisht për lëkurë mature (45+)
L8,500.00
Shtoje në shportë

Toskani 2 Duo Pack (Radiance Mesoserum + Radiance Daily Cream FREE )

Set që parandalon dhe trajton dëmet e rrezatimit UV në lëkurë  
L11,700.00
Shtoje në shportë

Toskani 2 Duo Pack (Purifying Cream + Purifying Intensive Serum FREE)

Trajtim specifik për persona me lëkurë të yndyrshme dhe akne Bli kremin- merr FALAS serumin
L8,450.00
Shtoje në shportë

Skincode Exclusive Anti-Aging Moisture Duo

Set anti-age dhe hidratues për lëkurë të dehidratuar
L10,000.00
Shtoje në shportë

Skincode Restoration Duo Kit (Exclusive Cellular Anti-Aging Cream + Exclusive Cellular Overnight Restoration Oil FREE)

Krem anti-rrudhë me veprim 24 orë dhe serum vajor me veti ristrukturuese e rigjeneruese FALAS 50ml+30 ml
L8,950.00
Shtoje në shportë

Rilastil D-Clar S.O.S Dark Spots 3-Step Regimen

Trajtimi intensiv, komplet, për njollat e errëta në lëkurë
L6,990.00
Shtoje në shportë

Rilastil Trattamento Completo per la Rasatura (After shave gel-cream + Shaving Foam FREE )

Set rroje për meshkuj ( xhel-krem rroje + shkumë rroje FALAS) 75 ml + 200 ml
L3,500.00
Shtoje në shportë

Phyto Phytocyane Anti Hair Loss Program

Trajtim i plotë, efikas dhe bimor kundër rënies së flokëve
L8,130.00
Shtoje në shportë

Rilastil Maquillage Set

Seti i ''bukurisë'' i domosdoshëm për të gjitha femrat
L4,500.00
Shtoje në shportë

Lierac Hydragenist Anti-Ageing Set

Trajtim hidratues dhe anti-age për persona me lëkurë mikse
L7,540.00
Shtoje në shportë

Lierac Absolute Anti-Ageing Premium Set

Set anti-rrudhë absolut për të gjitha moshat
L19,500.00
Shtoje në shportë

Lierac Lift Integral Set

Trajtim anti-rrudhë për femrat mbi 45 vjec
L9,100.00
Shtoje në shportë

Dr.Grandel Collagen Power

Ampula dhe krem me kolagjen për një lëkurë elastike dhe pa rrudha
L8,400.00
Shtoje në shportë

Lierac Hydragenist Gift Set

Trajtim i plotë hidratues për fytyrën
L7,540.00
Shtoje në shportë

Dr.Grandel Hyaluron Power

Ampula dhe krem me acid hialuronik për një lëkurë të hidratuar dhe rinore
L5,900.00
Shtoje në shportë

Bionike Defence Hydra Gift Box

Trajtim hidratues dhe ushqyes për persona me lëkurë të thatë dhe shumë të thatë
L4,050.00
Shtoje në shportë

Bionike Beauty Must Have Set

Trajtim pastrues dhe hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë
L2,000.00
Shtoje në shportë

Rilastil Summer Set

Sun System Comfort Matt SPF 50+ +Daily Care Cleansing gel FALAS 40 ml+ 100 ml
L3,210.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Mascara All In One +Black Eye Pencil Dhuratë

Set Rimel shumë-funksional + laps sysh i pajisur me sfungjer sfumues dhuratë 10 ml + 1.05g
L3,080.00
Shtoje në shportë

Pharmatheiss Mascara Med XL Volume + Pharma Hyaluron Volume Lip Booster DHURATË

Rimel  për qerpikë të fortë & me volum + lip me acid hialuronik për buzë më të plota FALAS 6 ml + 7 ml
L1,480.00
Shtoje në shportë

Pharmatheiss Eyelash Booster + Mascara Med XL DHURATË

Serum stimulues i rritjes natyrale të qerpikëve + Rimel për qerpikë të fortë & me volum FALAS 2.7 ml + 6 ml
L2,925.00
Shtoje në shportë

Minus 417 Active Moisturizer After Shave + Mineral Shaving Cream

Krem hidratues pas rrojes 100 ml + Kremi mineral i rrojës 150 ml
L7,000.00
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hyaluron Travel Set

Set udhëtimi me 7ampula ampula të ndryshme x 3 ml
L3,900.00
Shtoje në shportë

Rilastil Kit Baby Rilastil Sun System Fluid Baby Lotion + Dermastil Pediatric Cleanser -FREE

Emulsion trupi me SPF 50+ për bebe 200ml + Larës për trupin & kokën për bebe 250 ml FALAS
L3,430.00
Shtoje në shportë

Rilastil Stretch Marks Cream 1 +1 FREE

Krem kundër strijave 1+1 Falas 200 + 200 ml
L5,500.00
Shtoje në shportë

Phyto Duo Phytophanere

Integrator për flokët dhe thonjtë Paketim me 120 kapsula + 120 kapsula falas
L6,190.00
Shtoje në shportë