info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Paketime dhuratë

Showing 1–20 of 75 results

Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar Rutina

Set trajtues specifik për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 50 ml, 15 ml
1,200.00 L 960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Set

Set pastrues dhe hidratues specifik për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Me blerjen e Lipikar Baume AP+ M 400 ml, përfitoni dhuratë Lipikar Huile Lavante AP+ 100 ml dhe Cicaplast Baume B5 15 ml. 400 ml, 100 ml, 15 ml
3,370.00 L 2,696.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Set

Set pastrues dhe hidratues specifik për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Me blerjen e Lipikar Baume AP+ M 400 ml, përfitoni dhuratë Lipikar Syndet AP+ 100 ml dhe Cicaplast Baume B5 15 ml. 400 ml, 100 ml, 15 ml
3,370.00 L 2,696.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Dermedic Sunbrella Sun Protection SPF 50 + Dermedic Hydrain 3 Micellar Water FREE (dry and normal skin)

Set me veprim pastrues dhe mbrojtës ndaj rrezatimit diellor, formuluar specifikisht për lëkurë normale dhe të thatë. Blini Dermedic Sunbrella Sun Protection SPF 50 + dhe përfitoni FALAS Dermedic Hydrain 3 Micellar ëater FALAS.
3,354.00 L 2,180.10 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Dermedic Sunbrella Sun Protection SPF 50 + Cream (oily and mixed skin)

Krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor, formuluar specifikisht për lëkurë mikse dhe e yndyrshme .
3,354.00 L 2,180.10 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Duo Hiver Lèvres & Mains

Përkujdesje hidratuese për buzët dhe duart. Set promocional. 4.5 g, 30 ml
1,350.00 L 1,215.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Duo Thé des Vignes Lèvres & Mains

Përkujdesje hidratuese për buzët dhe duart. Set promocional. 4.5 g, 30 ml
1,350.00 L 1,215.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Duo Rose de Vigne Lèvres & Mains

Përkujdesje hidratuese për buzët dhe duart. Set promocional. 4.5 g, 30 ml
1,350.00 L 1,215.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Summer Set

Përkujdesje për mbrojtjen nga dielli. Set promocional. 75 ml, 75 ml
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie La Solution Anti-Imperfections

Përkujdesje për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike. Me blerjen e serumit, përfitohet dhuratë xheli larës dhe locioni, në formate promocionale. 30 ml, 30 ml, 50 ml
4,720.00 L 4,248.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Nuxe Men SET

Set promocional për meshkuj (40% ulje) Xhel rroje kundër irritimit + Balsam pas rroje + Deodorant anti-djersë 50 ml
6,600.00 L 3,960.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!

AVENE Tolerance Extreme Set Promocional

Set promocional për lëkurë të ndjeshme & shumë të ndjeshme (40% ulje) Locion pastrues 200 ml + krem 50 ml + ujë micelar 50 ml
6,300.00 L 3,780.00 L -40%
Përzgjidhni mundësi

Nuxe Prodigieuse Florale et Soin Rituel

Set me produkte për trupin dhe fytyrën nga gama Florale
3,900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!

Nuxe Set Reve de The & Huile Prodigieuse

Bli vajin e thatë 100 ml dhe përfito FALAS scrubin për trupin 150 ml
6,600.00 L 3,900.00 L -40%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!

Nuxe Set Prodigieuse Floral

Bli parfumin floral 50 ml dhe përfito FALAS vajin e thatë 100 ml
10,700.00 L 6,800.00 L -36%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!

Nuxe Baume Nuit Prodigieuse Boost & Masque SOS Hydratant Falas

Bli balsamin e natës anti-moshë për fytyrën dhe përfito maskën ultra hidratuese Falas
8,100.00 L 4,860.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Nuxe Creme Prodigieuse Boost & Masque SOS Hydratant Falas

Bli kremin anti-moshë për fytyrën dhe përfito maskën ultra hidratuese Falas
7,800.00 L 4,700.00 L -39%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Nuxe Reve de Miel Crème Mains & Baume Levres Falas

Bli kremin ushqyes për duart dhe përfito balsamin riparues për buzët Falas
3,700.00 L 1,900.00 L -48%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!

Nuxe Reve de Miel Deliciosly Nourishing Body Scrub & Gel Nettoyant Free

Bli skrabin e butë eksfoljues për trupin me mjaltë dhe përfitoni xheli pastrues për fytyrën Falas
5,100.00 L 3,200.00 L -37%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Vitamin Power

Set promocional hidratues për fytyrën dhe sytë. 50 ml, 15 ml
7,200.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare