info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 37 results

Ofertë!
-10%

Froika Suncare Milk Dermopediatrics SPF50+

Qumësht që mbron lëkurën e bebeve dhe fëmijëve tuaj nga rrezatimi UV 100 ml
3,510.00 L 3,159.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Pharmaceris S Sun Protect Dermopediatric Face Cream SPF50+

Krem mbrojtës nga dielli, për fytyrën 50 ml
2,530.00 L 1,897.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Pharmaceris S Sun Protect Dermopediatric SPF50+

Krem mbrojtës nga dielli, për fytyrë dhe trup 125 ml
2,690.00 L 2,017.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Pharmasept Heliodor Baby Sun Cream

Krem me filtra natyralë, për mbrojtje maksimale ndaj rrezeve të diellit 100 ml
2,650.00 L 1,855.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Sunscreen Dry Mist SPF50+

Spraj transparent, me teksturë shumë të lehtë dhe SPF 50+ 250 ml
4,800.00 L 4,320.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Summer Set

Set plazhi Biolane Blini kremin e diellit me SPF50 Biolane dhe merrni falas kremin pas dielli Biolane 125 ml, 100 ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bebé Crème Minérale SPF 50+

Krem me filtra mineralë për bebe. SPF 50+ 50 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

BioNike Defence Sun Baby & Kid Lait Spray SPF 30+

Fluid me mbrojtje të lartë për bebet dhe fëmijët. 125 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Suncare Sensitive SPF 30

Emulsion me faktor mbrojtës 30 për trupin dhe fytyrën. 150 ml
3,710.00 L 2,968.00 L -20%
Shtoje në shportë

Chicco Sun Spray SPF 30

Locion mbrojtës nga dielli me SPF 30, rezistent ndaj ujit 150 ml
1,890.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Lait Enfant Hydratant SPF 50+

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës specifik për fëmijët. 100 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Spray Enfant Hydratant SPF 50+

Spraj me faktor të lartë mbrojtës specifik për fëmijët. 200 ml
3,700.00 L 2,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Promo Spray Enfants SPF 50 + Crème Lavante Free

Set promocional për fëmijët me efekt mbrojtës kundër diellit. 200 ml, 50 ml
3,700.00 L 2,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Pharmaceris A Medic Protection SPF 100+

Krem mbrojtës ndaj diellit me SPF 100+, për lëkurë sensitive dhe alergjike, për fëmijë dhe të rritur. Për fytyrën dhe trupin. 75 ml
3,978.00 L 2,983.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Caudalie Vinosun Protect Spray SPF 50

Fluid me faktor mbrojtës SPF 50 për trupin dhe fytyrën. Format spraj. 150 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vichy CApital Soleil
-15%

Vichy Capital Soleil Spray Fluide Enfants Protection Cellulaire SPF 50+

Fluid hidratues me faktor të lartë mbrojtës formuluar për fëmijë. 200 ml
3,600.00 L 3,060.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Sun Spray Solare Kids SPF 50

Trudi krem mbrojtës në formë spray nga dielli për fëmijë me SPF 50+ 200 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Sun Crema Solare Kids SPF 50

Trudi krem mbrojtës nga dielli për fëmijë me SPF 50+ 200 ml
3,100.00 L 2,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Sun Crema Solare Kids SPF 30

Trudi krem mbrojtës nga dielli për fëmijë me SPF 30+ 200 ml
2,700.00 L 2,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Dermedic Baby Sunbrella Sun Protection Cream SPF 50

Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrën. Për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes. 50 ml
2,245.00 L 1,347.00 L -40%
Shtoje në shportë