info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Showing 1–48 of 66 results

Natursutten Glass Baby Bottles

Biberon me shishe qelqi për bebe që nga lindja Paketim x 2 shishe biberoni
L3,700.00L4,000.00
Përzgjidhni mundësi

Natursutten Butterfly Orthodontic Pacifier

Biberon prej gome natyrale per foshnja Formë ortodontike Paketim x 1 biberon
L1,250.00
Përzgjidhni mundësi

Natursutten Butterfly Rounded Pacifier

Biberon prej gome natyrale per foshnjët tuaja. Formë rrumbullake Paketim x 1 biberon
L1,250.00
Përzgjidhni mundësi

Natursutten Natural Rubber Nipples for Glass Baby Bottles (2-pack)

Koka ndërruese për biberonat Natursutten Paketim x 2 copë
L1,450.00
Përzgjidhni mundësi

Natursutten Original Orthodontic Pacifier

Biberon prej gome natyrale për foshnjët tuaja. Formë ortodontike Paketim x 1 biberon
L1,250.00
Përzgjidhni mundësi

Natursutten Original Rounded Pacifier

Biberon prej gome natyrale për foshnjët tuaja. Formë rrumbullake Paketim x 1 biberon
L1,250.00
Përzgjidhni mundësi

Natursutten Starfish Teether Toy

Masazhues për dhëmbët në formë yll deti Paketim x 1 copë
L1,550.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Twistshake Bowl and Lid 6m+

Tas për ushqyerjen e fëmijëve tuaj 520 ml
L1,380.00 L1,104.00 -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake 3 Pack Refillable Squeeze Bags

Qese disa përdorimëshe për ruajtjen e ushqimeve dhe lëngjeve të frutave për bebet tuaja Paketim x 3 qese
L1,250.00 L1,000.00 -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Click-Mat

Mbulesë silikoni që iu ofron rehati dhe komfort gjatë ushqyerjes së fëmijëve tuaj
L2,504.00L2,760.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Orthodontic Pacifiers 6m+

Biberon i gënjeshtërt me formë ortodontike, delikat me lëkurën e bebit tuaj Paketim me 2 biberonë
L880.00 L704.00 -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Orthodontic Pacifiers 0-6m

Biberon i gënjeshtërt me formë ortodontike, delikat me lëkurën e bebit tuaj Paketim me 2 biberonë
L880.00 L704.00 -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Straw Cup 6m+

Shishe plastike me ngjyra të ndryshme e përshtatshme për ujin dhe lëngjet e frutave 360 ml
L1,000.00L1,104.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Soft Bib 4m+

Gushore plastike me ngjyra të ndryshme, e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muaj Paketim x 2 gushore
L1,750.00 L1,400.00 -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Anti-Colic Baby Bottle 0m+

Shishe biberoni me kokë silikoni e përshtatshme për të porsalindur 180 ml
L1,130.00 L904.00 -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Container 2x

Enë për ruajtjen e ushqimeve, frutave dhe çuçove 2 x 100 ml
L750.00 L600.00 -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Mini Cup 4m+

Gotë plastike me ngjyra të ndryshme e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muajsh 230 ml
L1,130.00 L904.00 -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Anti-Colic Baby Bottle 2m+

Shishe biberoni me kokë silikoni e përshtatshme për fëmijë mbi 2 muaj 260 ml
L1,190.00 L952.00 -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Anti-Colic Baby Bottle 4m+

Shishe biberoni me kokë silikoni e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muaj 330 ml
L1,000.00L1,104.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Pacifier Clip 0m+

Kapëse biberoni me dizajne të ndryshme 0m+
L750.00 L600.00 -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Cultery Learning Set 12m+

Set me lugë, pirun dhe thikë i përshtatshëm për t'u përdorur nga fëmijë mbi 12 muaj
L1,304.00L1,440.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Plate and Lid 6m+

Pjatë e përshtatshme për të ushqyer fëmijët tuaj 430 ml
L1,500.00 L1,200.00 -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Feeding Spoon 4m+

Lugë plastike për ushqyerjen e bebeve mbi 4 muajsh Paketim me 3 lugë
L704.00L776.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Learn Cutlery Set 6m+

Set me lugë, pirunj dhe thikë për fëmijë mbi 6 muaj
L704.00L880.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Teether 2m+

Kruajtëse dhëmbësh për bebet tuaja
L750.00 L600.00 -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Hot or Cold

Termus që ruan të pandryshuar temperaturën e lëngjeve për rreth 10 orë 420 ml
L3,750.00 L3,000.00 -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Crawler Cup 8m+

Shishe plastike me ngjyra të ndryshme e përshtatshme për ujin dhe lëngjet e frutave 300 ml
L1,300.00 L1,040.00 -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Insulated Food Container

Shishe që ruan ushqimin e fëmijëve tuaj në temperaturë konstante për rreth 10 orë 350 ml
L3,000.00L3,296.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Divided Plate and Lid 6m+

Pjatë me ndarje e përshtatshme për një vakt miks 390 ml
L1,200.00L1,320.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Baby Food Processor 6 in 1

Robot kuzhine i nevojshëm për përgatitjen e ushqimit të fëmijëve tuaj
L19,250.00 L15,400.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Twistshake Anti-colic Extra Small Teat

Kokë ndërruese për biberonat Twistshake e përshtatshme për fëmijë të sapolindur Paketim me 2 koka ndërruese
L750.00 L600.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Twistshake Anti-colic Plus Teat

Kokë ndërruese për biberonat Twistshake e përshtatshme për fëmijë mbi 6 muaj Paketim me 2 koka ndërruese
L750.00 L600.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Twistshake Spout Teat 4m+

Kokë ndërruese për biberonat Twistshake e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muajsh Paketim me 2 koka ndërruese
L750.00 L600.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Twistshake Anti-colic Small Teat

Kokë ndërruese për biberonat Twistshake e përshtatshme për fëmijë të sapolindur Paketim me 2 koka ndërruese
L750.00 L600.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Twistshake Anti-colic Large Teat

Kokë ndërruese për biberonat Twistshake e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muaj Paketim me 2 koka ndërruese
L750.00 L600.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Twistshake Anti-colic Medium Teat

Kokë ndërruese për biberonat Twistshake e përshtatshme për fëmijë mbi 2 muaj Paketim me 2 koka ndërruese
L750.00 L600.00 -20%
Shtoje në shportë

Dr.Brown’s Prevent soother silicone 0-6m – rozë

Dr. Brown’s Prevent biberonë silikoni për foshnje 0-6 muajsh Paketim me 2 copë
L1,500.00
Përzgjidhni mundësi

Dr.Brown’s Baby’s straw cup 6 m+ – rozë

Dr.Brown's Gotë për foshnje mbi 6 muajsh. 270ml.
L1,350.00
Përzgjidhni mundësi

Dr.Brown’s Insulated straw cup 12m+ – rozë

Dr.Brown's Gotë e izoluar termikisht, për fëmije mbi 12 muajsh. 300ml.
L1,300.00
Përzgjidhni mundësi

Dr.Brown’s Darcy the Deer pacifier and teether holder 0m+

Dr.Brown's Darcy dreri biberon dhe mbajtëse biberoni 0m+
L2,750.00
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s two replacement nipple silicone 9m+ (narrow neck)

Dr. Brown’s biberon ushqimi për shishe me grykë të ngushtë 9m+. Paketim me 2 copë.
L590.00
Përzgjidhni mundësi

Dr. Brown’s two replacement nipple silicone 6m+ (narrow neck)

Dr. Brown’s biberon ushqimi për shishe me grykë të ngushtë 6m+. Paketim me 2 copë.
L590.00
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s two replacement nipple silicone 3m+ (narrow neck)

Dr. Brown’s biberon ushqimi për shishe me grykë të ngushtë 3m+. Paketim me 2 copë.
L590.00
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s two replacement nipple silicone 0m+ (narrow neck)

Dr. Brown’s biberon ushqimi për shishe me grykë të ngushtë 0m+. Paketim me 2 copë.
L590.00
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Options + Natural Flow two replacement nipple silicone 6m+ (wide neck)

Dr. Brown’s koka ndërruese silikoni për shishe me grykë të gjerë 6m+. Paketim me 2 copë.
L780.00
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Options + two replacement nipple silicone 3m+ (wide neck)

Dr. Brown’s Options + koka ndërruese silikoni për shishe me grykë të gjerë 3m+. Paketim me 2 copë.
L780.00
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s two replacement nipple silicone 0m+ (wide neck)

Dr. Brown’s biberon ushqimi për shishe me grykë të gjerë 0m+. Paketim me 2 copë.
L670.00
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Two divided plates 6 m+

Dr. Brown’s pjatë ushqimit për fëmijë mbi 6 muajsh. Paketim me 2 copë.
L1,230.00
Shtoje në shportë