info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Aksesorë për ushqim

Showing 1–20 of 265 results

Chicco Thermal Food Container

Termus ideal për udhëtime me kapacitet i disponueshëm në dy ngjyra 350 ml
2,900.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Physioforma Soft Silicone Soother 16-36 M

Biberon i gënjeshtërt silikon i butë për bebe 16-36 muaj.
540.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Physioforma Soft Silicone Soother 6-16 M

Biberon i gënjeshtërt silikon i butë për bebe 6-16 muaj. 1 copë
540.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Physioforma Soft Silicone Soother 0-6 M

Biberon i gënjeshtërt silikon i butë për bebe 0-6 muaj.
540.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Physio Teat Silicone 4 m+

Koka ndërruese silikoni për fëmijë 4 muaj +
670.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Bottle Warmer And Sterilizer

Ngrohës dhe sterilizues për biberonë
9,600.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Easy Menu Section Plate

Pjatë me ndarje për fëmijë mbi 12 muaj
2,570.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Easy Plate Heart Shaped 9M+

Pjatë në formë zemre për fëmijë mbi 9 muaj
1,940.00 L2,030.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Physioforma Air Soother 16-36 M

Biberon i gënjeshtërt për bebe 16-36 muaj
720.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Physioforma Air Soother 0-6 M

Biberon i gënjeshtërt për bebe 0-6 muaj
720.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Power Cup 18M+

Gotë termus e përshtatshme për fëmije 18 muaj+, e disponueshme në dy ngjyra. 237ml
2,730.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Physio Teat Silicone 6 M+

Koka ndërruese silikoni për bebe 6 muaj+. 2 copë
670.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Well-Being Feeding Bottle Plastic

Shishe plastike e përshtatshme për bebe 2 muaj + 250 ml
905.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Physioforma Air Soother 6-16 M

Biberon i gënjeshtërt silikon për bebe 6-16 muaj 2 copë
720.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Active Cup 14 M+

Shishe për konsumimin e lëngjeve 266 ml
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Fruit Friend

Biberon rrjetë për testimin e shijeve të para te bebet 6 muaj+
940.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Easy Flex Bib

Gushore plastike për fëmijë 6 muaj +
1,420.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Easy Meal Baby Food Containers

Paketim me 3 kontenitorë për mbajtjen e ushqimit
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Chicco System Easy Meal Thermal Food Containers

Termus për ruajtjen e ushqimit të ngrohtë ose të ftohtë
5,520.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Physio Comfort Soother Silicone 6-16 M

Biberonë të gënjeshtërt silikon komfort për bebe 6-16 m.(blu) 2 copë
960.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare