info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 33 results

Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Mama Plus

Suplement ushqimore për femrat gjatë shtatzënisë 30 kapsula
1,170.00 L 994.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Prenatal Multivitamin + Probiotics

Suplement ushqimor me vitamina dhe probiotikë për femrat gjatë shtatzënisë 45 kapsula
6,400.00 L 5,760.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Prenatal Multivitamin + Iron

Suplement ushqimor me vitamina dhe hekur për femrat gjatë shtatzënisë 45 kapsula
6,200.00 L 5,580.00 L -10%
Shtoje në shportë

Fitobios Lactoges

3,465.00 L
Shtoje në shportë

PromoPharma Botanical Mix Folic Acid

Suplement ushqimor me acid folik 100 tableta
1,430.00 L
Shtoje në shportë

Drasanvi Acido Folico Nutrabasics

Suplement ushqimor me acid folik 30 kapsula
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Easy Mom Zen Mood

Suplement ushqimor që përmirëson humorin gjatë shtatzënisë 30 tableta
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Easy Mom Pregnancy

Suplement ushqimor për periudhën para, gjatë dhe pas shtatzënisë 30 kapsula
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Easy Mom Eficramps

Suplement ushqimor kundër ngërçeve gjatë shtatzënisë 30 kapsula
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Physalis Happy Mamma Pronatal

Suplement ushqimor për femrat gjatë shtatzënisë Kuti x 30 tableta
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Pediamilk Bustine

Suplement ushqimor për nënat që ushqejnë me gji Kuti x 16 bustina
2,250.00 L
Shtoje në shportë

Physalis Happy Mama Allaintment Infusion Bio

Suplement ushqimor për nënat që ushqejnë me gji Kuti x 20 bustina
1,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Pregnazon Complete

Multivitamina për femrat përpara, gjatë dhe pas shtatëzanisë. 60 kapsula
3,380.00 L 2,704.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Folic Acid 400 µg

Suplement ushqimor me acid folik për femrat gjatë shtatëzanisë, ushqyerjes me gji dhe jo vetëm. 90 tableta
1,650.00 L 1,320.00 L -20%
Shtoje në shportë

Guerriero Gestamam

Suplement ushqimor për nënat gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji Kuti x 30 kapsula + 30 tableta
3,300.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Shedirpharma Zevo Lux Materna

Suplement ushqimor për femrat gjatë shtatzënisë Paketim x 28 kapsula
2,530.00 L 2,277.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Macrovyt Mamma

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për femrat gjatë shtatzënisë Paketim x 30 tableta
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Onovo Folacin

Suplement ushqimor me acid folik për femrat gjatë shtatzënisë, ushqyerjes me gji dhe jo vetëm Paketim x 30 tableta
1,736.00 L 1,475.60 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Erba Vita Multivitamineral Mamma

Suplement ushqimor për femrat gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji Paketim x 30 tableta
2,780.00 L 2,363.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Onovo Pharma Oviron

Suplement ushqimor që korrigjon defiçiencën e hekurit në organizëm Paketim x 30 kapsula
2,770.00 L 2,354.50 L -15%
Shtoje në shportë