info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 27 results

Ofertë!
-10%

Sesderma Salises Foamy Soapless Cream

Krem larës, shkumues pa sapun, për lëkurën me tendencë  akneike 250 ml
3,400.00 L 3,060.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Hidraven Soap Free Foamy Cream

Krem larës për përdorim të përditshëm 300 ml
2,800.00 L 2,520.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma C-Vit Intensive Serum Ampoules

Ampula me vitaminë C, me efekt të menjëhershëm 10 ampula
3,200.00 L 2,880.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Abradermol Microdermabrasion Cream

Skrub për fytyrën dhe trupin 50 g
3,200.00 L 2,880.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Hidraderm Hyal Liposomal Serum

Serum me 3 lloje të ndryshme acidi hialuronik, për hidratim të trefishtë 30 ml
4,900.00 L 4,410.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Factor G Renew Rejuvenating Serum

Serum me efekt hidratues, tonifikues dhe anti-rrudhë për fytyrën 30 ml
5,700.00 L 5,130.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Factor G Renew Rejuvenating Cream

Krem hidratues, ushqyes dhe anti-rrudhë 50 ml
5,500.00 L 4,950.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Factor G Renew Eye Contour Cream

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve 15 ml  
3,300.00 L 2,970.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Sesgen 32 Facial Cream

Krem hidratues dhe anti-age për lëkurën e thatë 50 ml
5,600.00 L 5,040.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma ACGlicolic Liposomal Serum

Serum me veprim hidratues, anti-age dhe rigjenerues 30 ml
5,000.00 L 4,500.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Retiage Face Cream

Krem me bazë retinoli, me veprim anti-age 50 ml
5,600.00 L 5,040.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Retiage Liposomal Serum

Serum me bazë retinoli, me veprim anti-age 30 ml
5,800.00 L 5,220.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Sesmahal B3 Niacinamide

Sistem bifazik që rregullon sasinë e yndyrës, matifikon lëkurën dhe zvogëlon poret 30 ml, 30 ml
4,900.00 L 4,410.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Retises 0.25%

Xhel me retinol dhe acid hialuronik, me veprim anti-age 30 ml
4,900.00 L 4,410.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Azelac RU Liposomal Serum

Serum depigmentues me veprim intensiv 30 ml
5,000.00 L 4,500.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Azelac RU Luminous Fluid

Fluid depigmentues dhe mbrojtës, për çdo tip lëkure 50 ml
4,800.00 L 4,320.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Azelac RU Cream-gel

Krem-xhel me veprim depigmentues 50 ml
5,000.00 L 4,500.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Resveraderm AntiOx Youth Gel Cream

Formulim me resveratrol për një lëkurë gjithmonë të re 50 ml
5,500.00 L 4,950.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Azelac Moisturizing Gel

Xhel hidratues për lëkurë mikse në të yndyrshme, me tendencë skuqjeje 50 ml
4,700.00 L 4,230.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Azelac Moisturizing Cream

Krem hidratues për lëkurë të thatë, me tendencë skuqjeje 50 ml
4,700.00 L 4,230.00 L -10%
Shtoje në shportë