info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Biskota

Showing all 11 results

Plasmon Biscotto dei Grandi

Biskota për të rritur me shije çokollate 270 g
351.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Biscotto dei Grandi 5 Cereali

Biskota për të rritur me 5 drithëra 270 g
351.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Biskota për bebe 6 m+

Biskota për bebe mbi 6 muajsh 150 g
590.00 L 560.50 L -5%
Shtoje në shportë

Plasmon Biskota për fëmijë

Biskota klasike për foshnje mbi 6 muajsh 120 g
145.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Biskota biberoni

Biskota Plasmon për foshnje mbi 4 muajshe Kuti x 600 g
800.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pluhur biskote

Pluhur biskote për foshnje mbi 4 muajsh 2 kuti x 374 g
975.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Biskota me qumësht 12 m+

Biskota me qumësht për fëmijë mbi 12 muajsh 240 g
425.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Biskota 6 m+

Biskota klasike për foshnje mbi 6 muaj
419.00 L897.00 L
Përzgjidhni mundësi

Plasmon Biskota me kakao 12 m+

Biskota me shije kakao për fëmijë mbi 12 muajsh 240 g
425.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Crunchy Snack Apple – Cinnamon

Patatina me oriz, thjerrëza, mollë dhe kanellë për fëmijë mbi 3 vjeç 25 g
260.00 L 247.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Organic Spelt Biscuits 8m+ Demeter

Biskota gruri organike për fëmijë mbi 8 muaj. 150g.
550.00 L 522.50 L -5%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping