[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Showing 1–48 of 3019 results

Ofertë!
-10%

Bambo Nature Wet Wipes

Letra të lagura pastruese për bebe, të përshtatshme t’u marrë kudo me vete
Paketim me 80 copë

400.00 L 360.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+

Balsam me veti zbutëse riparuese dhe qetësuese të irritimeve
Fytyrë, trup

1,640.00 L2,008.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Mustela gentle cleansing gel for hair and body

Mustela gel larës shkumues dhe pastrues për bebe dhe fëmijë.
Flakon-pompë.
500ml.

1,900.00 L 1,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Salviettine Detergenti

Trudi letra të lagura
72 copë

385.00 L 308.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios UV Mune 400 Fluide Invisible SPF 50+

Emulsion me mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme
50ml

3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Pronutra 1

Qumësht formulë, për fëmijë 0 – 6 muaj

1,440.00 L2,520.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avene Eau Thermale Spray

Ujë termal qetësues, hidratues & anti-irritues

520.00 L1,440.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Mustela 123 Vitamin Barrier Cream

Mustela krem për përkujdesje të lëkurës së të ndenjurave të bebes

850.00 L 680.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Aptamil Pronutra Follow On Formula 2

Qumësht formulë për fëmijë nga 6-12 muaj

1,341.00 L2,520.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-40%

Frezyderm Sun Screen Color Velvet SPF 50+

Përkujdesje hidratuese me faktor të lartë mbrojtës dhe pigment natyral.
50 ml

3,180.00 L 1,908.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar Purifying Foaming Gel

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë
akneike

1,816.00 L2,616.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-5%

Hipp Baby Water

Ujë mineral për foshnje
1.5 L

325.00 L 308.75 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Toleriane Caring Wash

Larës dhe heqës i make-up-it për lëkurë sensitive normale në të thatë

1,680.00 L2,560.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Aptamil AR 2

Qumësht formulë për bebe nga 6 deri në 12 muajsh që kanë probleme me refluksin
400 g

1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar Duo Acne Corrective treatment

Xhel krem për lëkurë të ndjeshme, me tendencë akneike
40 ml

2,950.00 L 2,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Pingo Ultra Soft Maxi 4

Pelena ekologjike për fëmijë me peshë nga 7-18 kg.
Paketim me 40 pelena.

1,750.00 L 1,575.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar Micro-Peeling Purifying Gel

Xhel larës me efekt mikro-peeling
400 ml

3,350.00 L 2,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Baby Linum Emollient Ultra Rich Butter

Gjalpë ushqyes për trupin & fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
Për bebe, fëmijë dhe të rritur.
225 ml

1,680.00 L 1,176.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Vitamin C Serum

Serum anti-age me vitaminë C të pastër

30 ml

5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Holle Organic Goat Milk Formula 1

Qumësht dhie për fëmijë deri
në 6 muaj. 400g.

2,700.00 L 2,430.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

WaterWipes-Letra të lagura me 99.9% ujë

WaterWipes letra të lagura
60 copë

279.00 L1,260.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Aptamil AR 1

Qumësht formulë për bebe deri në 6 muajsh që kanë probleme me refluksin
400 g

1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Holle Baby Water

Ujë mineral natyral për bebe & fëmijë

500 ml

200.00 L 180.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Pregnacare Breastfeeding

Multivitamina specifike për periudhën pas shtatzënisë
84 tableta + kapsula

3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Rilastil Aqua Face Cleanser

Xhel larës & hidratues për fytyrën
200ml

1,890.00 L 1,606.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona BB Milk AR

Qumësht formulë për fëmijë që kanë probleme me refluksin gastro-ezofageal
400 g

2,235.00 L 2,011.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Sensibio H2O Solution Micellaire Démaquillante

Ujë mishelar pastrues, i formuluar duke respektuar lëkurat e ndjeshme. Paketim me pompë ultra-praktike.
500ml

3,400.00 L 2,210.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bambo Nature Maxi (7-14 kg) Diapers nr 4

Pelena me ngjitje për bebe me peshë 7-14 kg

2,500.00 L 2,250.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Acnestil Sebum-Normalizing Cream SPF 50+

Krem mbrojtës kundër rrezatimit diellor, për lëkurë mikse dhe të yndyrshme me imperfeksione.
40 ml

2,520.00 L 1,512.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Lactose Free Milk

Qumësht Aptamil pa laktozë, për fëmijë që nga lindja. 400g .

1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Pronutra 3 Growing Up Milk

Qumësht formulë për fëmijë 1 – 2 vjeç.

1,440.00 L2,520.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo with Quinine

Shampo me bazë kinine kundër rënies së flokëve

1,120.00 L1,760.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Youth Lab Blemish Dots

Patch (ngjitëse) formuluar specifikisht për trajtimin e akneve dhe pikave të zeza

490.00 L 392.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Nutricia Aptamil Follow on milk ready to drink 2

Qumësht formulë i lëngshëm për bebe, i përshtatshëm nga 6-12 muaj
200 ml

300.00 L 270.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Pannolini Nr.4

Trudi pelena për bebe me peshë 7-18 kg, me ngjitje anësore.
18 pelena

900.00 L 720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Hydrance Aqua Gel

Përkujdesje hidratuese për cdo lloj lëkure, për fytyrën & zonën rreth syve

100 ml

4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar Mat Sebo Controlling Moisturizer

Hidratues për lëkurë
të yndyrshme 40ml

3,200.00 L 2,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Hyalu B5 Serum

Serum anti-rrudhë me vitaminë B5
30ml

5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Dermedic Baby Linum Bath And Shower Oil

Vaj pastrues me veprim qetësues për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur.
500 ml

2,081.00 L 1,456.70 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Pingo Ultra Soft Wipes

Letra të lagura.
Paketim me 80 copë.

400.00 L 360.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Vitamin D3 2000UI

Suplement me vitaminë D3 për forcimin e kockave dhe rritjen e imunitetit
Paketim x 30 kapsula

730.00 L 620.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Hydra Bebe Facial cream

Mustela krem hidratues për fytyrën që nga dita e parë e lindjes
40 ml

1,200.00 L 960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar H Iso-Biome Ultra Soothing Hydrating Care

Hidratues dhe
qetësues për lëkurë të yndyrshme të tharë si pasojë e trajtimeve dermatologjike produkteve kozmetike 40ml

3,200.00 L 2,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Kelual DS Shampoo

Shampo trajtuese kundër zbokthit me përbërës antimikrobialë dhe eksfoljues

100 ml

2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curaprox Ultra Soft Toothbrush CS5460 Trio

Furçë dhëmbësh ultra e butë
Paketim x 3 furça

1,570.00 L 1,413.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Protection Face Lotion SPF50+

Locion për fytyrën, mbrotjës ndaj diellit, për të gjithë tipet e lëkurës

100 ml

3,380.00 L 2,704.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar Micro-Peeling Purifying Gel

Xhel larës me efekt mikro-peeling
200 ml

2,390.00 L 1,912.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellbaby Multi-vitamin Liquid

Multivitaminë në formë shurupi për fëmijë nga 6 muaj deri në 4 vjeç
150ml

1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë