info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 20 results

Ofertë!
-20%

Cerave Hydrating Hyaluronic Acid Serum

Xhel-krem me acid hialuronik për hidratimin e lëkurës normale në të thatë 30 ml
2,950.00 L 2,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

CeraVe Promo Set

Set pastrues dhe hidratues për fytyrën Blini Cerave Moisturizing Lotion 236 ml dhe merrni falas Cerave Hydrating Foaming Cleanser 15 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave AM Facial Moisturising Lotion SPF 30

Locion hidratues për lëkurë normale dhe të thatë. SPF 30. 52 ml
2,320.00 L 1,856.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Eye Repair Cream

Krem me teksturë të lehtë dhe efekt hidratues për zonën e syve. 14 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave PM Facial Moisturising Lotion

Locion hidratues për lëkurë normale dhe të thatë, specifik për përdorim në mbrëmje. 52 ml
2,320.00 L 1,856.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Moisturising Lotion

Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
1,680.00 L3,080.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave SA Renewing Foot Cream

Krem hidratues me efekt eksfoljues për zonën e këmbëve. 88 ml
1,660.00 L 1,328.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave SA Smoothing Cream

Krem për trupin me acid salicilik me efekt eksfoliues dhe hidratues.
1,720.00 L2,480.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave Blemish Control Gel

Xhel trajtues dhe hidratues për lëkurën me tendencë akneike, i cili përmban acid glikolik, laktik dhe 2% acid salicilik. 40 ml
2,150.00 L 1,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Moisturizing Cream

Krem hidratues specifik për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
960.00 L2,592.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave Moisturizing Cream Pump

Krem hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. 454 g
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Resurfacing Retinol Serum

Serum me retinol në përmbajtje, specifik për lëkurë me tendencë akneike dhe shenja post-akne. 30 ml
3,050.00 L 2,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Reparative Hand Cream

Krem ushqyes për duart.
1,040.00 L1,360.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave Blemish Control Face Cleanser

Xhel pastrues me 2% acid salicilik, për lëkurë me tendencë akneike. 236 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Hydrating Cream-to-Foam Cleanser

Pastrues delikat në formë kremi shkumues për lëkurë normale dhe të thatë. Largon edhe makeup-in. 236 ml
2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Foaming Cleanser

Xhel pastrues për lëkurë normale në të kombinuar dhe të yndyrshme.
1,520.00 L1,880.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave Hydrating Cleanser

Pastrues delikat në formë kremi larës për lëkurë normale dhe të thatë.
1,280.00 L2,440.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave SA Smoothing Cleanser

Pastrues në trajtë xheli shkumues me acid salicilik i cili ndihmon në përmirësimin e teksturës së lëkurës.
1,760.00 L2,120.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave Hydrating Foaming Oil Cleanser

Pastrues delikat në formë vaji shkumues për lëkurë normale dhe shumë të thatë.
1,680.00 L2,040.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave Micellar Cleansing Water

Ujë mishelar pastrues për fytyrën dhe sytë. 295 ml
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë