info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

CeraVe

Zhvilluar nga dermatologët, CeraVe ofron një linjë të plotë të produkteve për kujdesin e lëkurës që përmbajnë tre ceramide thelbësore, të përmirësuara me një sistem revolucionar shpërndarjeje për të ndihmuar në rivendosjen e barrierës natyrore mbrojtëse të lëkurës.

Showing all 17 results

Cerave Eye Repair Cream

Krem me teksturë të lehtë dhe efekt hidratues për zonën e syve. 14 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Cerave AM Facial Moisturising Lotion SPF 25

Locion hidratues për lëkurë normale dhe të thatë. SPF 25. 52 ml
2,300.00 L
Shtoje në shportë

Cerave PM Facial Moisturising Lotion

Locion hidratues për lëkurë normale dhe të thatë, specifik për përdorim në mbrëmje. 52 ml
2,300.00 L
Shtoje në shportë

Cerave Moisturising Lotion

Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
2,000.00 L3,650.00 L
Përzgjidhni mundësi

Cerave SA Renewing Foot Cream

Krem hidratues me efekt eksfoljues për zonën e këmbëve. 88 ml
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Cerave SA Smoothing Cream

Krem për trupin me acid salicilik me efekt eksfoliues dhe hidratues.
2,300.00 L3,200.00 L
Përzgjidhni mundësi

Cerave Blemish Control Gel

Xhel trajtues dhe hidratues për lëkurën me tendencë akneike, i cili përmban acid glikolik, laktik dhe 2% acid salicilik. 40 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Cerave Moisturizing Cream

Krem hidratues specifik për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
1,300.00 L3,200.00 L
Përzgjidhni mundësi

Cerave Resurfacing Retinol Serum

Serum me retinol në përmbajtje, specifik për lëkurë me tendencë akneike dhe shenja post-akne. 30 ml
2,800.00 L
Shtoje në shportë

Cerave Reparative Hand Cream

Krem ushqyes për duart.
1,300.00 L1,900.00 L
Përzgjidhni mundësi

Cerave Blemish Control Face Cleanser

Xhel pastrues me 2% acid salicilik, për lëkurë me tendencë akneike. 236 ml
2,100.00 L
Shtoje në shportë

Cerave Hydrating Cream-to-Foam Cleanser

Pastrues delikat në formë kremi shkumues për lëkurë normale dhe të thatë. Largon edhe makeup-in. 236 ml
2,300.00 L
Shtoje në shportë

Cerave Foaming Cleanser

Xhel pastrues për lëkurë normale në të kombinuar dhe të yndyrshme.
1,900.00 L3,000.00 L
Përzgjidhni mundësi

Cerave Hydrating Cleanser

Pastrues delikat në formë kremi larës për lëkurë normale dhe të thatë.
2,900.00 L
Përzgjidhni mundësi

Cerave SA Smoothing Cleanser

Pastrues në trajtë xheli shkumues me acid salicilik i cili ndihmon në përmirësimin e teksturës së lëkurës.
2,100.00 L2,700.00 L
Përzgjidhni mundësi

Cerave Hydrating Foaming Oil Cleanser

Pastrues delikat në formë vaji shkumues për lëkurë normale dhe shumë të thatë.
2,100.00 L2,600.00 L
Përzgjidhni mundësi

Cerave Micellar Cleansing Water

Ujë mishelar pastrues për fytyrën dhe sytë. 295 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping