info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Eva

Showing all 13 results

Eva Medival

Krem xhel qetësues i zonës intime nga irritimet për shkaqe jo-patologjike. 50 ml
1,690.00 L
Shtoje në shportë

Eva Biolact Capsules

Suplement ushqimor që mirëmban dhe rivendos ekuilibrin e florës intestinale dhe vaginale. 20 kapsula
2,650.00 L
Shtoje në shportë

Eva Mycosis Ovules

Ovula vaginale që lehtësojnë simptomat e shkaktuara nga infeksionet mykotike. Paketim x 10 ovula
1,980.00 L
Shtoje në shportë

Eva Lactic Ovules

Ovula vaginale të cilat rregullojnë pH e zonës intime. Paketim x 10 ovula
1,520.00 L
Shtoje në shportë

Eva Intima Moist Long Acting Gel

Xhel hidratues me veprim të zgjatur për lehtësimin e tharjes vaginale të shkaktuar nga menopauza, vaginiti atrofik apo shkaqe të tjera. Paketim x 9 aplikatorë vaginal
1,917.00 L
Shtoje në shportë

Eva Lactic Vaginal Gel

Xhel vaginal që rregullon pH & florën vaginale dhe qetëson mukozën nga skuqja dhe irritimet. Paketim x 9 aplikatorë vaginal
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Eva Restore Ovules

Ovula që rigjenerojnë mukozën vaginale. Paketim x 10 ovula
1,000.00 L
Shtoje në shportë

Eva Mycosis Intimate Wash

Detergjent intim për pastrimin e zonës gjenitale të jashtme gjatë fillimit të infeksioneve mykotike. 250 ml
1,780.00 L
Shtoje në shportë

Eva Intima Cransept

Detergjent intim, i cili parandalon përsëritjen e infeksioneve urinare. 250 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Eva Biolact Douche Vaginal

Lavandë vaginale e pasur me probiotikë, e cila parandalon çrregullimet e mikroflorës në zonën intime. Paketim x 4 flakonë njëpërdorimësh 150 ml
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Eva Restore Gel

Xhel për përdorim vaginal që ndihmon në rigjenerimin e mukozës së ndjeshme vaginale në rast dëmtimi dhe/ose atrofie. 9 tubeta x 5 g
1,850.13 L
Shtoje në shportë

Eva Intima Baking Soda

Lavandë vaginale, e cila largon sekrecionet fiziologjike dhe ato patologjike. 147 ml
750.00 L
Shtoje në shportë

Eva Intima Wash Original

Detergjent intim për të gjitha llojet e lëkurës dhe për të gjitha moshat. 250 ml
1,720.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso