info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 67 results

Ofertë!
-20%

Avene Cleanance Solaire spf 50 50 ml

Cleanance - krem mbrojtës nga dielli spf 50 50ml. Krem mbrojtës nga dielli spf 50 për lëkura akneike.
L3,000.00 L2,400.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Compact Dore SPF 50+

Pudër kompakte me ngjyrë mbrojtëse nga dielli SPF 50+ 10 g
L3,300.00 L2,640.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Compact Sable SPF 50+

Pudër kompakte me ngjyrë mbrojtëse nga dielli 10g
L3,300.00 L2,640.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Couvrance Beautifying Lip Balm – Rose

Balsam me ngjyrë ushqyes dhe zbutës për buzët 3 g
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

AVENE Creme SPF 30 50ml

Krem mbrojtës nga dielli me spf 30 50ml. Krem mbrojtës nga dielli për lëkura të ndjeshme normale të thata.
L2,700.00 L2,160.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Creme SPF 50 50 ml

Krem mbrojtës nga dielli me spf 50 50ml. Krem mbrojtës nga dielli me mbrojtje shumë të lartë, për lëkura normale e të thata.
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene creme teinte spf 30 50ml

Krem me ngjyrë mbrojtës nga dielli spf 30 50 ml. Krem me ngjyrë mbrojtës nga dielli për lëkura normale në të thata.
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Creme Teinte SPF 50+

Krem me ngjyrë mbrojtës nga dielli spf 50 50 ml. Krem me ngjyrë mbrojtës ndaj rrezatimit diellor për lëkura të ndjeshme normale të thata.
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Emulsion SPF 20

Emulsion për mbrojtje ndaj rrezatimit diellor për lëkurë të ndjeshme normale mikse 50ml
L2,500.00 L2,000.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Fluid SPF 50+

Fluid mbrojtës ndaj diellit për fytyrën, për lëkurë të ndjeshme normale mikse 50 ml
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-23%

Avene fluide mineral teinte spf50 40ml

Emulsion me ngjyrë, mbrojtës nga dielli me filtra mineralë spf50 40ml. Fluid mineral me ngjyrë mbrojtës nga dielli spf50 .
L2,900.00 L2,240.00 -22%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene fluide minerale SPF 50+

Emulsion mbrojtës nga dielli me filtra minerale SPF 50+ 40ml
L2,900.00 L2,320.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene solaire anti-age spf50 50 ml

Krem anti-age mbrojtës nga dielli spf50 50ml.
L3,300.00 L2,640.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Stick Zones Sensibiles 50 8g

Stick mbrojtës nga dielli spf 50 . Stick mbrojtës nga rrezatimi diellor i përshtatshëm për zonat më delikate.
L1,900.00 L1,520.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Tinted Fluid SPF 50+

Mbrojtje ndaj diellit me ngjyrë për lëkurë të ndjeshme normale mikse 50 ml
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

DR.Grandel Protection UV 50

Serum mbrojtës ndaj diellit 50 ml
L4,500.00 L3,600.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

DR.Grandel UV Protection LSF30 Serum

Serum mbrojtës ndaj diellit SPF 30 50 ml
L3,900.00 L3,120.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Melascreen UV Creme Legere SPF 50+

Krem kundër njollave kafe, mbrojtës nga dielli, për lëkura normale-mikse 40 ml
L2,600.00 L2,080.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Melascreen UV Creme Riche SPF 50 +

Krem kundër njollave kafe, mbrojtës nga dielli, për lëkura të thata 40 ml
L2,600.00 L2,080.00 -20%
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret Eye Contour and Lip Sun Cream Protective and Anti-Age SPF 30

Krem mbrojtës ndaj diellit për zonën rreth syve dhe buzëve me SPF 30 15ml
L3,500.00
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret Fluid Cream Sensorial Matt SPF 30

Emulsion mbrojtës ndaj diellit për fytyrën me efekt matifikues 40ml
L3,500.00
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret Fluid Sun Cream Protective and Anti Age SPF 30

Krem mbrojtës ndaj diellit anti-age për fytyrën 40ml
L3,010.00
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret Fluid Sun Cream Protective and Anti Age SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit anti-age për fytyrën 40ml
L3,780.00
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret Fluid Sun Cream Protective and Anti Age SPF15

Krem mbrojtës ndaj diellit anti-age për fytyrën 40ml
L3,010.00
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret Protective Gel SPF 50+

Xhel mbrojtës ndaj diellit për fytyrën SPF 50+ 50ml
L3,780.00
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret Sun Protection Compact Foundation SPF 50+ – 02

Pudër kompakte mbrojtëse dhe anti-age 9ml
L3,920.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Anti-Imperfections Corrective Gel-Cream SPF50+

Xhel krem me SPF 50+ për lëkurë me parregullsi 50ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Pigmentation Tinted Cream SPF 50+

Krem me SPF50 për lëkurë me zona të hiperpigmentuara 50ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Shaka Fluid SPF 50+

Emulsion me mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme 50ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Sun Intolerance SPF50+

Krem me mbrojtës nga dielli për lëkurë intolerante 50ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Cicaplast Soothing Repairing Balm SPF 50+

Balsam zbutës qetësues dhe mbrojtës nga hiperpigmentimi për lëkurë të ndjeshme e të dobësuar 40 ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo SPF 30

Xhel krem, korrigjues i shenjave dhe mbrojtës nga rrezatimi diellor për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 40ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Toleriane Teint Fluid – Beige Sable (Nr. 13)

Krem-pudër për lëkurë të ndjeshme 30 ml
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Toleriane Teint Mineral – Beige Sable (Nr. 13)

Pudër kompakte për lëkurë normale, mikse të yndyrshme SPF 25 9.5g
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Lierac Sunissime Protective BB Fluid Global Anti-Ageing Golden SPF30

Emulsion me ngjyrë me SPF 30 për fytyrë dhe dekolte 40ml
L4,500.00 L3,825.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sunissime Protective BB Fluid Global Anti-Ageing Golden SPF50+

Emulsion me ngjyrë me SPF50+ për fytyrë dhe dekolte 40ml
L4,500.00 L3,825.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sunissime SPF 15 Energising Protective Fluid Global Anti-Aging

Fluid mbrojtës ndaj diellit SPF 15 hidratues dhe anti-age 40ml
L4,500.00 L3,825.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sunissime SPF 30 Energising Protective Fluid Global Anti-Aging

Fluid mbrojtës ndaj diellit SPF 30 hidratues dhe anti-age 40ml
L4,500.00 L3,825.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sunissime SPF 50+ Energising Protective Fluid Global Anti-Aging

Fluid mbrojtës ndaj diellit SPF 50+ hidratues dhe anti-age 40ml
L4,500.00 L3,825.00 -15%
Shtoje në shportë

Noreva Bergasol Expert SPF 50+BB Creme Claire

Krem mbrojtës nga dielli me SPF 50+ me ngjyrë natyrale 40 ml
L2,600.00
Shtoje në shportë

Noreva Noresun Gradual UV Fluide SPF 30

Mbrojtës nga dielli me SPF 30 pa filtra kimikë për lëkurë të ndjeshme, për të rritur dhe fëmijë 40 ml
L2,600.00
Shtoje në shportë

Noreva Noresun Gradual UV spf 50+ creme

Krem mbrojtës nga dielli me SPF 50+ për të gjithë familjen 40 ml
L2,600.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil MD AK Repair 100+ Fluid

Emulsion mbrojtës ndaj diellit për zona specifike 50ml
L3,630.00 L2,541.00 -30%
Shtoje në shportë

Rilastil MD SPF 100+ Fluid

Emulsion mbrojtës ndaj diellit SPF 100 75 ml
L3,600.00
Shtoje në shportë

Rilastil Summer Set

Sun System Comfort Matt SPF 50+ +Daily Care Cleansing gel FALAS 40 ml+ 100 ml
L3,210.00
Shtoje në shportë

Rilastil Sun Sistem Cream SPF 30

Krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor 50ml
L2,400.00
Shtoje në shportë

Rilastil Sun System Color Comfort Fluid SPF 50+

Fluid mbrojtës ndaj diellit me ngjyrë për lëkurë të ndjeshme 50ml
L2,700.00
Shtoje në shportë

Rilastil Sun System Comfort Fluid SPF 30

Fluid mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme 50ml
L2,600.00
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro