info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 18 results

Ofertë!
-10%

Salt of the Earth Deodorant Roll On Melon + Cucumber

Deodorant në formë roll-on-i me aromë kastraveci dhe pjepri 75 ml
1,190.00 L 1,071.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Salt of the Earth Deodorant Stick Unscented

Deodorant në formë stick-u, pa aromë 84 g
1,690.00 L 1,521.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Salt of the Earth Deodorant Stick Melon + Cucumber

Deodorant në formë stick-u, me aromë pjepri dhe kastraveci 84 g
1,690.00 L 1,521.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Salt of the Earth Deodorant Stick Lavender + Vanilla

Deodorant në formë stick-u, me aromë lavande dhe vaniljeje 84 g
1,690.00 L 1,521.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Salt of the Earth Deodorant Stick Vetiver + Citrus

Deodorant në formë stick-u, me aromë agrumesh 84 g
1,690.00 L 1,521.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Salt of the Earth Deodorant Stick Amber + Sandalwood

Deodorant në formë stick-u, që të kujton aromën e drurit 84 g
1,690.00 L 1,521.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Salt of the Earth Deodorant Balm Melon + Cucumber

Deodorant balsam, me paketim të riciklueshëm, aromë pjepri dhe kastraveci 60 g
1,490.00 L 1,341.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Salt of the Earth Deodorant Roll On Amber + Sandalwood

Deodorant në formë roll-on-i me aromë të freskët, natyrale 75 ml
1,190.00 L 1,071.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Salt of the Earth Deodorant Balm Lavender + Vanilla

Deodorant balsam, me paketim të riciklueshëm, aromë lavande dhe vanilje 60 g
1,490.00 L 1,341.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Salt of the Earth Deodorant Roll On Unscented

Deodorant në formë roll-on-i pa aromë 75 ml
1,190.00 L 1,071.00 L -10%
Shtoje në shportë

Salt of the Earth Deodorant Balm Amber +Sandalwood

Deodorant balsam, me paketim të riciklueshëm dhe aromë druri 60 g
1,490.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Salt of the Earth Deodorant Roll On Ocean + Coconut

Deodorant në formë roll-on-i me aromë që ju kujton detin 75 ml
1,290.00 L 1,161.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Salt of the Earth Deodorant Roll On Vetiver + Citrus

Deodorant në formë roll-on-i për meshkuj me aromë agrumesh dhe druri 75 ml
1,190.00 L 1,071.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Salt of the Earth Deodorant Spray Ocean + Coconut

Deodorant në formë spraji me aromë që ju kujton detin 100 ml
1,290.00 L 1,161.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Salt of the Earth Deodorant Spray Lavender + Vanilla

Deodorant në formë spraji me aromë lavande dhe vaniljeje 100 ml
1,290.00 L 1,161.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Salt of the Earth Deodorant Spray Amber + Sandalwood

Deodorant në formë spraji me aromë unike 100 ml
1,290.00 L 1,161.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Salt of the Earth Deodorant Spray Unscented

Deodorant në formë spraji pa aromë 100 ml
1,290.00 L 1,161.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Salt of the Earth Deodorant Roll On Lavender + Vanilla

Deodorant në formë roll-on-i me aromë lavande dhe vanilje 75 ml
1,190.00 L 1,071.00 L -10%
Shtoje në shportë