info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 11 results

Ofertë!
-20%

Uriage Bébé Cleansing Soothing Oil

Vaj pastrues & qetësues, për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 500 ml
2,850.00 L 2,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bébé Cleansing Cream

Krem që pastron butësisht dhe ruan filmin hidrolipidik. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 500 ml
2,650.00 L 2,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bébé 1er Shampooing

Shampo për bebe që pastron butësisht dhe ruan filmin hidrolipidik. 200 ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bébé Thermal Water

Ujë termal qetësues, hidratues & anti-irritues. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 150 ml
1,300.00 L 1,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bébé Solid Cleansing Cream

Sapun i ngurtë, i cili pastron dhe mbron lëkurën delikate të foshnjës. 100 g
1,000.00 L 800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bébé Change Cream

Krem riparues që parandalon skuqjen në zonën e pelenave. 100 ml
1,450.00 L 1,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bébé Anti-itch Soothing Oil Balm

Balsam hidratues me veprim qetësues për lëkurën e thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 200 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bébé Drying Repairing Spray

Spray qetësues dhe riparues, i cili ndihmon në rikthimin e shpejtë të integritetit dhe rehatisë së lëkurës. 100 ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bébé Peri-oral Care

Qetëson irritimet, riparon & rikthen rehatinë dhe elasticitetin në zonën peri-orale të foshnjës. 30 ml
1,350.00 L 1,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bébé Cradle Cap Care Cream

Krem hidratues, i cili eliminon rrjebullën dhe qetëson irritimin e skalpit. 40 ml
1,650.00 L 1,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bébé Moistuirizing Milk

Qumësht hidratues për lëkurën delikate të foshnjës. Për fytyrë & trup. 500 ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë