info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Sterilizues dhe ngrohës për biberonë

Showing 1–20 of 27 results

Reer Vapostar Microwave Disinfection Unit

Sterilizues për mikrovalë
1,950.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Thermal Bottle Holder 0 M+

Termus për ruajtjen e shishes se ushqimit të bebit në temperaturën e dëshiruar
5,960.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Bottle Warmer Home

Ngrohës për biberonë
5,500.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Thermal Food Container

Termus ideal për udhëtime me kapacitet i disponueshëm në dy ngjyra 350 ml
2,900.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Bottle Warmer And Sterilizer

Ngrohës dhe sterilizues për biberonë
9,600.00 L
Shtoje në shportë

Chicco System Easy Meal Thermal Food Containers

Termus për ruajtjen e ushqimit të ngrohtë ose të ftohtë
5,520.00 L
Shtoje në shportë

TOMMEE TIPPEE EASI-WARM BOTTLE AND FOOD WARMER

Ngrohës biberonësh dhe ushqimi
6,800.00 L
Shtoje në shportë

TOMMEE TIPPEE MICRO-STEAM

Sterilizues për biberonë për mikrovalë
4,800.00 L
Shtoje në shportë

TOMMEE TIPPEE CLOSER TO NATURE 2-IN-1 TRAVEL STERILISER

Sterilizues për biberonë i lehtë për tu transportuar me vete
2,300.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Super-Steam Advanced Electric Sterilizer

Sterilizues elektrik me avull
10,800.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Closer To Nature Baby Travel Bottle And Food Warmer

Ngrohës biberonësh i përshtatshëm për udhëtime
3,300.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Closer To Nature Insulated Bottle Bags

Paketim me dy çanta termike për ruajtjen e temperaturës së ushqimeve
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Sterilise and Store

Sterilizues dhe ruajtës i ushqimit të bebes
11,950.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Premium Fast and Easy Warming

Ngrohës biberonësh për ngrohje të shpejtë
8,270.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Microwave Steam Sterilizer

Sterilizues me avull për mikrovalë
4,200.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Scaldabiberon Digitale con Funzione Sterilizzatore

Ngrohës ushqimi dhe sterilizues për shishet e foshnjeve
5,990.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Mellyplus 2 Sterilizatore UV

Sterilizues i vogël dhe portabël për enët e ushqimit të bebeve, që funksionon me rreze UV
2,690.00 L
Shtoje në shportë

BEURER STEAM STERILISER

Sterilizues me avull për biberonët dhe enët e ushqimit të foshnjes
6,500.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Deluxe Bottle Warmer and Sterilizer

Sterilizues elektrik me avull dhe ngrohës. 2 funksione në një pajisje të vetme.
7,000.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Insta-Feed Bottle Warmer

Pajisje elektrike e cila ngroh biberonët dhe kavanozët e ushqimit në 80 sekonda dhe sterilizon pjesët e vogla.
4,340.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping