info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Hipp

Showing 1–20 of 36 results

Hipp Hippis Banana Pear Mango

Lëng frutash me mango, dardhë dhe banane për foshnje mbi 4 muaj 100 g
160.00 L
Shtoje në shportë

Hipp Organic Good Night Semolina Banana

Pure me semolina dhe banane për foshnje mbi 4 muaj 190 g
250.00 L
Shtoje në shportë

Hipp Hippis Kiwi in Pear Banana

Lëng frutash me kivi, dardhë dhe banane për foshnje mbi 4 muaj 100 g
160.00 L
Shtoje në shportë

Hipp Organic Carrots and Potatoes with Chicken 4 m+

Pure me karrota, patate dhe pulë për foshnje mbi 4 muaj 190 g
290.00 L
Shtoje në shportë

Hipp Organic Rice with Carrots and Veal

Pure me oriz, karrota dhe mish viçi për foshnje mbi 4 muaj 190 g
250.00 L
Shtoje në shportë

Hipp Hippis Apple Banana

Lëng frutash me mollë dhe banane për foshnje mbi 4 muaj 100 g
160.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Biskota për bebe 6 m+

Biskota për bebe mbi 6 muajsh 150 g
590.00 L 560.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Spaghetti Bolonjeze

Pure me makarona bolonjeze për foshnje mbi 4 muajsh 190 g
320.00 L 304.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Qumësht anti-refluks AR

Qumësht anti-refluks për bebe që nga lindja 300 g
1,700.00 L 1,615.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Organic Pure me kungull të ëmbël & karrotë

Pure organike me perime për fëmijë nga 6 muaj 200 g
550.00 L 522.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Makarona me salcë domatesh, perime dhe peshk

Makarona me perime dhe peshk për fëmijë nga 12 muaj 220 g
300.00 L 285.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Organic Drithëra me banane dhe kakao

Pure organike për foshnje nga 8 muaj 200 g
550.00 L 522.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Organic Drithëra me qumësht dhe fruta Pylli

Pure organike për foshnje nga 6 muaj 250 g
550.00 L 522.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Organic Drithëra me qumësht, banane & pjeshkë

Pure organike pwr foshnje nga 6 muaj 250 g
550.00 L 522.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Pure me drithëra dhe biskota 6m+

Pure ideale për vaktin e darkës me drithëra dhe biskota për bebe nga 6 muaj 250 g
550.00 L 522.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HiPP Organic Sun Fruit

Pure me fruta të ndryshme për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
200.00 L 190.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Hippis Organic Wild Berries in Apple Peach

Pure e lëngshme me fruta pylli, pjeshkë dhe mollë për fëmijë mbi 4 muaj 100 g
160.00 L 152.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

HIPP Hippis Organic Strawberry Banana in Apple

Pure e lëngshme me luleshtrydhe, banane dhe mollë për fëmijë mbi 4 muaj 100 g
160.00 L 152.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Baby’s First Broccoli

Pure me brokoli për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
200.00 L 190.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Fruit & Cereals

Pure me mollë, banane dhe biskota fëmijë mbi 4 muaj 125 g
270.00 L 256.50 L -5%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping