[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Menopauza

Showing all 15 results

Ofertë!
-15%

Now Chaste Berry Vitex Expert 300 mg

Suplement ushqimor me ekstrakte nga bima e dredhëzës për rastet e çrregullimeve hormonale te femrat 90 kapsula
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now EVE

Suplement ushqimor për femra Kuti x 90 kapsula
3,850.00 L 3,272.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Menopause Support

Suplement ushqimorqë mbështet femrat gjatë menopauzës Kuti x 90 kapsula
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Black Cohosh Root 80 mg

Suplement ushqimor për femrat gjatë menopauzës Kuti x 90 kapsula
2,300.00 L 1,955.00 L -15%
Shtoje në shportë

Physalis Menopause+

Suplement ushqimor për femrat gjatë periudhës së menopauzës Kuti x 30 tableta
3,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Menovital

Suplement ushqimor, i cili balancon nivelet hormonale gjatë periudhës së menopauzës. 60 tableta
2,860.00 L 2,288.00 L -20%
Shtoje në shportë

Yanola Os

Vitamina dhe minerale për kocka të forta dhe artikulacione të shëndetshme Paketim x 30 tableta
2,850.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Donna Life

Suplement ushqimor që lehtëson problematikat e shfaqura gjatë periudhës së menopauzës 30 kapsula
1,400.00 L 1,190.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Menopace Calcium

Suplement me kalçium për femrat gjatë dhe pas periudhës së menopauzës 60 tableta
2,599.80 L 2,209.83 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Menopace Max

Suport maksimal për femrat gjatë dhe pas periudhës së menopauzës 84 tableta + kapsula
5,200.00 L 4,419.66 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Menopace Plus

Suplement ushqimor për të gjitha stadet e menopauzës 56 tableta
3,900.00 L 3,315.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Menopace Original

Multivitamina specifike për gratë në periudhën e menopauzës. 30 tableta.
1,600.00 L 1,360.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Evening Primrose Oil 500mg

Suplement me vaj aguliçe për mirëqënien e femrave Paketim x 100 kapsula
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Evening Primrose Oil 500mg

Vaj i aguliçes Paketim x 30 kapsula xhelatinore
2,246.00 L 1,909.10 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Meno Soja Isoflavonoide + Calcium + D3

Integrator ushqimor për femrat gjatë dhe pas menopauzës 30 tableta
1,365.00 L 1,160.00 L -15%
Shtoje në shportë