info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Menopauza

Showing all 13 results

Ofertë!
-15%

Now Chaste Berry Vitex Expert 300 mg

Suplement ushqimor me ekstrakte nga bima e dredhëzës për rastet e çrregullimeve hormonale te femrat 90 kapsula
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now EVE

Suplement ushqimor për femra Kuti x 90 kapsula
3,750.00 L 3,187.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Menopause Support

Suplement ushqimorqë mbështet femrat gjatë menopauzës Kuti x 90 kapsula
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Black Cohosh Root 80 mg

Suplement ushqimor për femrat gjatë menopauzës Kuti x 90 kapsula
2,300.00 L 1,955.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Menopause+

Suplement ushqimor për femrat gjatë periudhës së menopauzës Kuti x 30 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Menovital

Suplement ushqimor, i cili balancon nivelet hormonale gjatë periudhës së menopauzës. 60 tableta
2,860.00 L 2,288.00 L -20%
Shtoje në shportë

Yanola Os

Vitamina dhe minerale për kocka të forta dhe artikulacione të shëndetshme Paketim x 30 tableta
2,850.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Donna Life

Suplement ushqimor që lehtëson problematikat e shfaqura gjatë periudhës së menopauzës 30 kapsula
1,400.00 L 1,190.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Menopace Calcium

Suplement me kalçium për femrat gjatë dhe pas periudhës së menopauzës 60 tableta
2,600.00 L 2,209.83 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Menopace Plus

Suplement ushqimor për të gjitha stadet e menopauzës 56 tableta
3,900.00 L 3,315.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Menopace Original

Multivitamina specifike për gratë në periudhën e menopauzës. 30 tableta.
1,600.00 L 1,360.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Evening Primrose Oil 500mg

Suplement me vaj aguliçe për mirëqënien e femrave Paketim x 100 kapsula
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-19%

Doppelherz Aktiv Meno Soja Isoflavonoide + Calcium + D3

Integrator ushqimor për femrat gjatë dhe pas menopauzës 30 tableta
1,365.00 L 1,104.92 L -19%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare