info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 19 results

Ofertë!
-30%

Kin Dental Floss Waxed

Fill dentar i veshur me dyllë dhe me shije mente 50 m
650.00 L 455.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Dental Tape

Fill dentar me shije mente, për një higjienë orale sa më korrekte 50 m
650.00 L 455.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Interdental Brush

Furça ideale për pastrimin e mbetjeve ushqimore në hapësirat midis dhëmbëve
550.00 L 385.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi

Oral-B Essential Floss

Fill dentar i thjeshtë 50 m
270.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Elgydium Clinic Interdental Toothbrushes Trio Compact Extra-Large

Furçë dhëmbësh interdentare extra-large Paketim x 2 furça interdentare
720.00 L 576.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Regular Plus

Furça interdentare për pastrimin e hapësirave ndërmjet dhëmbëve Paketim x 5 koka ndërruese + mbajtëse
1,100.00 L 880.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Curaprox Prime Plus Handy

Furça interdentare për pastrimin e hapësirave ndërmjet dhëmbëve Paketim x 5 koka ndërruese + mbajtëse e vogël
1,100.00 L 880.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Curaprox Prime Plus

Furça interdentare për pastrimin e hapësirave ndërmjet dhëmbëve Paketim x 5 koka ndërruese + mbajtëse
920.00 L928.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Curaprox Strong & Implant Refill

Furça interdentare për pastrimin e hapësirave mes implanteve Paketim x 5 koka ndërruese
880.00 L920.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Curaprox Handy Holder UHS409

Mbajtës dhe kapakë për furçat interdentare Paketim x 3 copë
350.00 L 280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curasept Floss PTFE Tape Flat Section

Fill dentar me klorheksidinë 35 m
500.00 L 400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curasept Floss Waxed Classic

Fill dentar i veshur me dyllë 50 m
500.00 L 400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curasept Floss Ultra Fined Unwaxed

Fill dentar i paveshur me dyllë 50 m
500.00 L 400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curasept Floss Dental Tape Waxed Classic Black

Fill dentar me shije mente 50 m
500.00 L 400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Elgydium Clinic Trio Compact 123

Furçë interdentare me 3 përmasa të ndryshme Paketim x 2 furça
750.00 L 600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Elgydium Dental Floss Chlorhexidine

Fill dentar me klorheksidinë 50 m
550.00 L 440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Elgydium Dental Floss Fluoride

Fill dentar me fluor 50 m
550.00 L 440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lacalut Interdental

Furçë interdentare përmasa të ndryshme 5 copë
400.00 L 360.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Lacalut Dental Floss

Fill dentar për pastrimin e hapësirave interdentare
380.00 L 342.00 L -10%
Shtoje në shportë