info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Kopeta dhe koka silikoni

Showing all 16 results

Nuvita Breast pads ultr dry (1202)

Kopeta gjiri për përdorim gjatë gjidhënies, ditën dhe natën
860.00 L1,090.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita Thermal gel breast pads X 2 (1256)

Kompresa gjiri me xhel për përdorim në të ngrohtë dhe të ftohtë
1,790.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent 2in1 Thermo Pads Kopeta termike

Kopeta gjiri termike Kuti x 2 copë
2,870.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Ultra Comfort Breast Pads Kopeta gjiri

Kopeta gjiri për nënat që ushqejnë me gji
1,615.00 L
Përzgjidhni mundësi

Philips Avent Nipple Shield Koka silikoni për gjirin

Koka silikoni për gjirin, për nënat që ushqejnë me gji Kuti x 2 copë
1,480.00 L
Përzgjidhni mundësi

Philips Avent Breast Shells Guaska silikoni

Guaska silikoni që ndihmojnë në mbledhjen e qumështit të gjoksit Kuti x 6 guaska
2,480.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Breast Wipes

Letra të lagura për pastrimin e gjirit para dhe pas gjidhënies. Paketim 72 copë
675.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Nipple Shields M/L

Koka silikoni për gjirin M/L. 2 copë
1,040.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Thermogel Pads

Kompresa për gjirin me hidroxhel. Paketim 2 copë
3,150.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Breast Pads

Kopeta gjiri
680.00 L1,160.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tommee Tippee Nipple Shields

Koka silikoni për gjirin. Paketim 2 copë
1,000.00 L
Shtoje në shportë

NUK Silikon gjiri

Silikon për mbrojtjen e kokave të gjirit gjatë ushqyerjes me gji Paketim x 2 copë
900.00 L
Përzgjidhni mundësi

NUK Koka silikoni

Koka gjiri prej silikoni me formë trekëndore Paketim x 2 copë
900.00 L
Përzgjidhni mundësi

NUK Kopeta gjiri High Performance

Kopeta gjiri NUK 60 kopeta
1,300.00 L
Shtoje në shportë

NUK Kopeta gjiri High Performance

Kopeta gjiri NUK 30 kopeta
750.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Guaske silikoni

Guaske silikoni për mbledhjen e qumështit të gjirit Paketim x 2 copë
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare