[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Kopeta dhe koka silikoni

Showing all 19 results

Nuvita Breast pads ultr dry (1202)

Kopeta gjiri për përdorim gjatë gjidhënies, ditën dhe natën
560.00 L1,150.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Lansinoh Disposable Breast Pads

Kopeta gjiri për përdorim gjatë gjidhënies, ditën dhe natën
1,400.00 L 1,260.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lansinoh TheraPearl® 3-in-1 Breast Therapy

Kopeta gjiri xhelatinore  të  ripërdorshme me ngrohje dhe ftohje
2,400.00 L 2,160.00 L -10%
Shtoje në shportë

Nuvita Thermal gel breast pads X 2 (1256)

Kompresa gjiri me xhel për përdorim në të ngrohtë dhe të ftohtë
1,790.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Philips Avent 2in1 Thermo Pads Kopeta termike

Kopeta gjiri termike Kuti x 2 copë
2,870.00 L 2,583.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Philips Avent Ultra Comfort Breast Pads Kopeta gjiri

Kopeta gjiri për nënat që ushqejnë me gji
1,323.00 L1,453.50 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Philips Avent Nipple ShieldKoka silikoni për gjirin

Koka silikoni për gjirin, për nënat që ushqejnë me gji Kuti x 2 copë
1,332.00 L1,452.60 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Chicco Breast Wipes

Letra të lagura për pastrimin e gjirit para dhe pas gjidhënies. Paketim 72 copë
675.00 L 573.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Chicco Nipple Shields M/L

Koka silikoni për gjirin M/L. 2 copë
884.00 L935.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Lansinoh Contact Nipple Shields

Koka silikoni për gjirin 20 mm ose 24 mm 2 copë
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Chicco Thermogel Pads

Kompresa për gjirin me hidroxhel. Paketim 2 copë
3,150.00 L 2,677.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Chicco Breast Pads

Kopeta gjiri
595.00 L1,160.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Tommee Tippee Disposable Breast Pads

Kopeta gjiri të buta dhe mjaft të rehatshme për nënat që ushqejnë me gji. Paketim me 50 copë
1,100.00 L 990.00 L -10%
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Nipple Shields

Koka silikoni për gjirin. Paketim 2 copë
1,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

NUK Silikon gjiri

Silikon për mbrojtjen e kokave të gjirit gjatë ushqyerjes me gji Paketim x 2 copë
900.00 L 720.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

NUK Koka silikoni

Koka gjiri prej silikoni me formë trekëndore Paketim x 2 copë
900.00 L 720.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

NUK Kopeta gjiri High Performance

Kopeta gjiri NUK 60 kopeta
1,300.00 L 1,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

NUK Kopeta gjiri High Performance

Kopeta gjiri NUK 30 kopeta
750.00 L 600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Guaske silikoni

Guaske silikoni për mbledhjen e qumështit të gjirit Paketim x 2 copë
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë