info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Anti-celulit

Showing 1–20 of 21 results

Ofertë!
-30%

Bionike Defence Body Draining Slimming Cream-Gel

Përkujdesje trajtuese e celulitit. 400 ml
4,900.00 L 3,430.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Body ReduxCell Body Reshaping Cream

Përkujdesje trajtuese e celulitit me aplikator. 200 ml
3,250.00 L 2,275.00 L -30%
Shtoje në shportë

Acty Patch Anti-cellulite

Ngjitëse me veprim anti-celulit Kuti x 14 ngjitëse
700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Elancyl Lait Hydratant Energisant

Qumësht hidratues i cili përmirëson pamjen e strijave dhe celulitit. 200 ml
2,100.00 L 1,470.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Guam Certified Organic Seaweed

Baltë biologjike me alga detare kundër celulitit 500 g - 400 ml
6,370.00 L 3,822.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Anti-Cellulite Firming Cream-Gel

Krem-xhel anticelulit. 200 ml
4,400.00 L 2,200.00 L -50%
Shtoje në shportë

Toskani Slimming Gel

Xhel dobësues & rimodelues për trupin 200 ml
8,450.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Guam Cellulite Formula Seaweed Mud Algenfango

Baltë anti-celulit me veprim në të nxehtë 750 ml ( 1 kg )
9,100.00 L 5,460.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Guam Panty Snell Massagiante

Korse masazhuese dhe rimodelese për zonën e barkut dhe vitheve
6,890.00 L 4,134.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Guam Il Leggins Snell Massagiante Anticellulite- Rassodante

Streçe masazhuese, anti-celulit dhe tonifikuese
7,150.00 L 4,290.00 L -40%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-40%

Guam Il Leggins Pinocchietto FIR

Streçe të holla tonifikuese dhe anti-celulit
6,500.00 L 3,900.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Guam Trattamento Anticellulite Pelli Sensibili e/o Capillari Fragili

Baltë anti-celulit për lëkurë të ndjeshme dhe/ ose persona me kapilarë të dobët 500 g- 400 ml
7,280.00 L 4,368.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Guam Tourmaline Fangodoccia Termico

Baltë termike kundër celulitit 400 ml
5,200.00 L 3,120.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Guam Fanghi D’alga Cellulite Formula a Freddo

Baltë anti-celulit me veprim në të ftohtë 500g/ 400ml
5,850.00 L 3,510.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Guam Crema Anti-Cellulite Zone Ostinate

Krem kundër celulitit rezistent 100 ml
3,900.00 L 2,340.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Guam Alga Stick Cell

Stik me përmbajtje algash & efekt anti-celulit 75 ml
3,250.00 L 1,950.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Guam Alga Stick Dren

Stik me ekstrakte algash & efekt drenues 75 ml
3,250.00 L 1,950.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Guam TrattamentoAnti-Cellulite No Iodio

Krem kundër celulitit me spirulinë & ekstrakte bimore pa jod 20 bustina x 12ml
5,850.00 L 3,510.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Guam il Leggins Rassodanti e Rimodelanti

Streçe tonifikuese & kundër celulitit
7,410.00 L 4,446.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Guam il Leggins Active Traspirante

Streçe tonifikuese & kundër celulitit Masa L/XL
7,540.00 L 4,524.00 L -40%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping