info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Sun System Comfort Matt SPF 50+

Çmimi:3,210.00 L 2,568.00 L -20%

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkurë të ndjeshme, mikse & të yndyrshme

40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

,

Spf

Suitable For

,

Përshkrimi

Emulsion i lehtë i fytyrës, i pasuruar me Azeloglycine me veprim sebo-rregulluese dhe me lëndë përthithëse të sebumit, që zvogëlojnë poret dhe fshehin njollat ​​e lëkurës.

Vetitë:

  • Siguron mbrojtje me spektër të gjerë UVB-UVA dhe rehati maksimale në lëkurë.
  • Ka veprim elastikues për një lëkurë më të shëndetshme.
  • Parandalon shfaqjen e djegies nga dielli, njollave ​​dhe skuqjes.
  • Pengon sebumin e tepërt në lëkurë dhe shkëlqimin e fytyrës.

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme mikse dhe të yndyrshme.

Rezistent ndaj ujit.

Me kompleksin pro-ADN.

Përdorimi

Aplikoni në mënyrë uniforme në fytyrë, të paktën 30 min përpara ekspozimit të diellit. Përsëriteni aplikimin shpesh gjatë ditës. 

Përbërësit

Aqua (Water) • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Butylene Glycol • Propylene Glycol • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Polymethyl Methacrylate • Ethylhexyl Salicylate • Dimethicone • Ethylhexyl Triazone • Silica • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Polyester-7 • Glycerin • Neopentyl Glycol Diheptanoate • C12-15 Alkyl Benzoate • Cyclopentasiloxane • Titanium Dioxide (nano) • Polysilicone-11 • Tocopheryl Acetate • Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer • Alumina • Squalane • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Hydroxyethylcellulose • PEG-8 • Polyhydroxystearic Acid • Hydrogen Dimethicone • Xanthan Gum • Potassium Azeloyl Diglycinate • Tocopherol • Polysorbate 60 • Sodium Hyaluronate • Schizandra chinensis Fruit Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Diglycerin • Sorbitan Isostearate • Ascorbyl Palmitate • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Ascorbic Acid • Citric Acid • Sodium Hydroxide • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).