info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Biberonë

Showing 1–20 of 143 results

Ofertë!
-15%

Philips Avent Ultra Soft Soother Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 0-6 muajsh Kuti x 2 copë
1,170.00 L 994.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Philips Avent Ultra Air Animals Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 6-18 muajsh Kuti x 2 copë
1,030.00 L 875.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Philips Avent Ultra Air Happy Soother Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 0-6 muajsh Kuti x 2 copë
1,020.00 L 867.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Philips Avent Ultra Air Happy Soother Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 6-18 m Kuti x 2 copë
1,020.00 L 867.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Philips Avent Ultra Air Soother Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë mbi 18 muajsh Kuti x 2 copë
1,030.00 L 875.50 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Philips Avent Ultra Air Soother Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 0-6 muajsh Kuti x 2 copë
875.50 L934.15 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Philips Avent 2 Replacements Straw

Pjesë zëvëndësuese për shishet Philips Avent Straw
950.00 L 807.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Philips Avent Ultra Air Animals Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 0-6 m Kuti x 2 copë
867.00 L875.50 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Philips Avent Ultra Soft Soother Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 6-18 muajsh Kuti x 2 copë
1,170.00 L 994.50 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Philips Avent Ultra Air Soother Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë mbi 18 muajsh Kuti x 2 copë
867.00 L875.50 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Philips Avent Ultra Soft Snuggle

Biberon i gënjeshtërt me lodër pellushi, për fëmijë që nga lindja
2,865.00 L 2,435.25 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Philips Avent Ultra Air Soother Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 0-6 muajsh Kuti x 2 copë
1,030.00 L 875.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Philips Avent Ultra Air Night Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 6-18 muajsh Kuti x 2 copë
1,101.00 L 935.85 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Philips Avent Ultra Air Night Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 0-6 muajsh Kuti x 2 copë
935.00 L960.50 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Philips Avent Ultra Air Soother Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 6-18 muajsh Kuti x 2 copë
1,060.00 L 901.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Philips Avent Ultra Air Soother Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 0-6 muajsh Kuti x 2 copë
1,027.00 L 872.95 L -15%
Shtoje në shportë

Philips Avent Ultra Air Soother Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 0-6 muajsh Kuti x 2 copë
1,030.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Philips Avent Ultra Air Soother Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 6-18 muajsh Kuti x 2 copë
1,030.00 L 875.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Philips Avent Soother Clip 0 m+ Kapëse biberonash

Kapëse për biberonat rrens
680.00 L 578.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Philips Avent Natural Teats 6 m+ Koka ndërruese për shishet e ushqimit

Koka ndërruese për shishet e ushqimit, me hapje në formë ylli Kuti x 2 copë
977.00 L 830.45 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping