info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Showing 1–20 of 28 results

Ofertë!
-10%

Solgar Thermogenic Complex

Suplement që ndihmon ne nxitjen e metabolizmit dhe humbjen e peshës trupore 60 kapsula
4,680.00 L 4,212.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Earth Source Multi-Nutrient

Suplementi ushqimor më i kompletuar për të rritur 60 tableta
4,800.00 L 4,320.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Advanced Antioxidant Formula

Suplement ditor me vitamina dhe minerale me veti antioksiduese 60 kapsula
4,849.20 L 4,364.28 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Astaxanthin 5mg

Suplement me astaxantin për një lëkurë të shëndetshme dhe me shkëlqim 30 kapsula xhelatinore
2,599.80 L 2,339.82 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Beta Carotene

Beta-karoten 7mg Paketim x 60 kapsula
2,340.00 L 2,106.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Calcium Citrate with Vitamin D3

Suplement me citrat kalçiumi dhe vitaminë D3 Paketim x 60 tableta
2,086.20 L 1,877.58 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Calcium Magnesium Zinc

Suplement për kockat me kalçium, zink dhe magnez Paketim x 100 tableta
1,900.00 L 1,710.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar skin, nails and hair formula

Integrator për flokët, thonjtë dhe lëkurën Paketim x 60 tableta
2,409.60 L 2,168.64 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Magnesium Citrate

Integrator me magnez për muskujt dhe nervat Paketim x 60 tableta
2,617.20 L 2,355.48 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Folate (Metafolin) 400mcg

Integrator me metafolinë, forma aktive e acidit folik Paketim x 50 tableta
1,730.00 L 1,557.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar No 7 Joint Support & Comfort

Integrator për kockat dhe artikulacionet Paketim x 30 kapsula
4,470.00 L 4,023.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Chelated Zinc

Komponim kelat i zinkut Paketim x 100 tableta
2,140.00 L 1,926.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Nutri-Nano CoQ10

Koenzimë Q10 Paketim x 50 kapsula
8,490.00 L 7,641.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Vitamin B-Complex ”50”

Kompleks i vitaminave të grupit B Paketim x 100 kapsula
3,230.00 L 2,907.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Full Spectrum Curcumin

Integrator me kurkuminë Paketim x 30 kapsula
3,969.90 L 3,572.91 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Vitamin K1 100 mcg

Vitaminë K1 100mcg Paketim x 100 tableta
1,365.00 L 1,228.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Vitamin C 500mg

Vitaminë C 500mg Paketim x 90 tableta të përtypshme
2,230.20 L 2,007.18 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Vitamin E 200UI (134mg)

Vitaminë E 200UI Paketim x 50 kapsula
1,910.00 L 1,719.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Vitamin D3 10mcg (400UI)

Vitaminë D3 400UI Paketim x 100 kapsula xhelatinore
1,550.00 L 1,395.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Omega 3 Fish Oil Concentrate 1000mg

Vaj peshku 1000mg Paketim x 60 kapsula
2,580.00 L 2,322.00 L -10%
Shtoje në shportë