info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Solgar

Showing all 17 results

Ofertë!
-15%

Solgar Omega 3

Vaj peshku 700mg Paketim x 30 kapsula
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Calcium Citrate with Vitamin D3

Suplement me citrat kalçiumi dhe vitaminë D3 Paketim x 60 tableta
2,090.00 L 1,776.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Biotin 300mcg

Integrator me biotinë Paketim x 100 tableta
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Magnesium Citrate

Integrator me magnez për muskujt dhe nervat Paketim x 60 tableta
2,620.00 L 2,227.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Nutri-Nano CoQ10

Koenzimë Q10 Paketim x 50 kapsula
8,490.00 L 7,216.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Vitamin B-Complex ”50”

Kompleks i vitaminave të grupit B Paketim x 100 kapsula
3,420.00 L 2,907.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Full Spectrum Curcumin

Integrator me kurkuminë Paketim x 30 kapsula
4,200.00 L 3,570.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Vitamin C 500mg

Vitaminë C 500mg Paketim x 90 tableta të përtypshme
2,350.00 L 1,997.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Vitamin E 200UI (134mg)

Vitaminë E 200UI Paketim x 50 kapsula
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Vitamin D3 10mcg (400UI)

Vitaminë D3 400UI Paketim x 100 kapsula xhelatinore
1,550.00 L 1,317.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Folacin 400mcg

Acid folik 400mcg Paketim x 100 tableta
913.00 L 776.05 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë! Solgar -fish oil concentrate
-15%

Solgar Omega 3 Fish Oil Concentrate 1000mg

Vaj peshku 1000mg Paketim x 60 kapsula
2,722.00 L 2,313.70 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Selenium 100mcg

Integrator me selen Paketim x 100 tableta
2,243.00 L 1,906.55 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Gentle Iron 20mg

Integrator me hekur për të rritur Paketim x 90 kapsula
2,473.00 L 2,102.05 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Tropical

Multivitamina dhe minerale për fëmijë mbi 3 vjeç Paketim x 60 tableta të përtypshme
2,230.00 L 1,895.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Prenatal Nutrients

Multivitaminë për periudhën e shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji Paketim x 60 tableta
2,301.00 L 2,070.90 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Magnesium Vitamin B6

Integrator me magnez dhe vitaminë B6 Paketim x 100 tableta
1,911.00 L 1,624.35 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping