info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Magnez

Showing 1–20 of 34 results

Alcalino 21 Metodo 21

Suplement ushqimor me kripëra bazike dhe vitaminë C 100 g
2,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Calcium Magnesium Zinc

Suplement ushqimor që ndihmon në zhvillimin dhe forcimin e kockave Paketim x 60 kapsula
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Hydrolytes

Suplement ushqimor me kripëra që synon të rivendosë balancën elektrolitike Kuti x 20 tableta eferveshente
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Magnesium + Kalium Direct

Suplement ushqimor me magnez dhe kalium për të pasur një funksion muskular normal dhe për të rikthyer balancën elektrolitike Kuti x 20 bustina
1,157.00 L 983.45 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Magnesium Citrate 150 mg

Suplement ushqimor me citrat magnezi për mirëqënien e përgjithshme Paketim x 60 kapsula
1,250.00 L 1,125.00 L -10%
Shtoje në shportë

Promolase 1000 Plus

Suplement ushqimor që rikthen balancën elektrolitike Kuti x 30 bustina
2,799.90 L
Shtoje në shportë

Hydramin Sachets

Suplement ushqimor me kripëra që synon të kthejë gjendjen e hidratimit tek fëmijët dhe të rriturit Kuti x 20 bustina
980.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Citrate de Magnesium powder

Suplement ushqimor me citrat magnezi, për kockat, muskujt dhe sistemin nervor 200 g
3,470.00 L 3,123.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Multi Minerals

Suplement ushqimor me kombinim mineralesh 30 tableta
1,950.00 L 1,755.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Magcitra

Suplement ushqimor me magnez. 60 tableta
2,535.00 L 2,281.50 L -10%
Shtoje në shportë

Guerriero Absolute Magnesio

Suplement ushqimor me magnez, me shumë benefite për organizmin Kuti x 20 tableta
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Bio Health Bio K Mag

Suplement ushqimor me kripëra për të rritur Kuti x 30bustina
2,094.99 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Vmag

Suplement ushqimor që kombinon 9 kripëra të ndryshme të magnezit për një efikasitet sa më të lartë Paketim x 60 tableta të përtypshme
2,200.00 L 1,980.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Macrovyt Magnesio-Calcio-D3

Suplement ushqimor që mbështet funksionin e kockave dhe muskujve Paketim x 18 bustina
1,900.00 L 1,710.00 L -10%
Shtoje në shportë

Abopharma Magnesium

Suplement ushqimor me magnez Paketim x 30 tableta
1,350.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Erba Vita Magnesium B6

Suplement ushqimor me magnez dhe vitaminën B6 Paketim x 60 kapsula
1,591.20 L 1,432.08 L -10%
Shtoje në shportë

Fortex Liquid Magnesium Citrate 815 mg

Suplement ushqimor me citrat magnezi Paketim x 20 bustina
910.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

M.E.V Feller Magnesium B6 plus C

Suplement ushqimor për kockat, muskujt dhe sistemin nervor Paketim x 18 tableta eferveshente
950.00 L 855.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Magnes Direct

Suplement ushqimor me magnez për kockat, muskujt dhe zemrën Paketim x 30 bustina
1,281.90 L 1,153.71 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Magnes Active

Suplement ushqimor me magnez për kockat, muskujt dhe zemrën Paketim x 30 bustina
1,256.00 L 1,130.40 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping