info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Showing 1–20 of 26 results

Erba Vita Magnesium B6

Suplement ushqimor me magnez dhe vitaminën B6 Paketim x 60 kapsula
1,591.00 L
Shtoje në shportë

Fortex Liquid Magnesium Citrate 815 mg

Suplement ushqimor me citrat magnezi Paketim x 20 bustina
910.00 L
Shtoje në shportë

Fortex Magne D’Oro Gel

Xhel dermik me magnez, për problemet që lidhen me muskujt dhe ngërçet Paketim x 30 bustina
975.00 L
Shtoje në shportë

Vitarmonyl Magnesium Marin

Suplement ushqimor me magnez për muskujt dhe sistemin nervor Paketim x 30 tableta
1,100.00 L
Shtoje në shportë

M.E.V Feller Magnesium B6 plus C

Suplement ushqimor për kockat, muskujt dhe sistemin nervor Paketim x 18 tableta eferveshente
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Vitarmonyl Magnesium B1-B2-B6

Suplement ushqimor me magnez dhe vitamina të grupit B, për një mirëqënie të përgjithshme Paketim x 24 tableta eferveshente
960.00 L
Shtoje në shportë

Denk Magnes Direct

Suplement ushqimor me magnez për kockat, muskujt dhe zemrën Paketim x 30 bustina
1,281.00 L
Shtoje në shportë

Denk Magnes Active

Suplement ushqimor me magnez për kockat, muskujt dhe zemrën Paketim x 30 bustina
1,255.00 L
Shtoje në shportë

Synergy Magnesium + B6

Suplement ushqimor me magnez dhe vitaminë B6 për të rritur Paketim x 60 kapsula
940.00 L
Shtoje në shportë

Fortex Magne D’Oro B-Complex

Suplement ushqimor me magnez dhe vitaminat e grupit B Paketim x 30 kapsula
912.60 L
Shtoje në shportë
Ofertë! Power of Nature Magnez
-10%

Power of Nature Magnesium 300 mg + Vitamin C

Suplement me magnez, një mineral i rëndësishëm për organizmin 24 tableta eferveshente
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë

Esi Diurerbe Forte Pocket Drink

Suplement ushqimor që favorizon drenimin e lëngjeve 24 bustina
1,360.08 L1,420.08 L
Përzgjidhni mundësi

Esi MultiComplex Sport

Suplement ushqimor me kripëra për persona që merren me sport 10 bustina
1,190.00 L
Shtoje në shportë
Esi Multi complex Magnez

Esi MultiComplex Potassium plus Magnesium

Suplement me magnez dhe kalium 90 tableta
1,080.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra Magnesium 375mg

Suplement me magnez për të rritur 60 tableta
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Osteocare Original

Suplement për kockat 30 tableta
999.90 L 899.91 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Osteocare Chewable

Suplement për kockat 30 tableta të përtypshme
999.90 L 899.91 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Kid Cal Chewables

Suplement me kalçium, magnez dhe vitaminë D për fëmijë mbi 2 vjeç Paketim x 100 tableta të përtypshme
2,500.00 L 2,250.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Magnesium Capsules

Suplement me magnez pwr tw rritur Paketim x 180 kapsula
2,649.60 L 2,384.64 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Magnesium Topical Spray

Spraj me përmbajtje magnezi për përdorim në lëkurë Paketim x 237ml
1,650.00 L 1,485.00 L -10%
Shtoje në shportë