info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Solgar

Showing 1–20 of 29 results

Ofertë!
-15%

Solgar Vit. B-Complex 100

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B 50 kapsula
2,300.00 L 1,955.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Collagen Hyaluronic Acid Complex

Suplement ushqimor me kolagjen dhe acid hialuronik për një lëkurë të shëndetshme 30 tableta
6,550.00 L 5,567.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Calcium Magnesium Boron

Suplement ushqimor me kalçium, magnez dhe bor për kocka të forta dhe të shëndetshme 100 tableta
2,010.00 L 1,708.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Ester-C 500 mg

Suplement ushqimor me vitaminë C, në formë esteri 50 kapsula
2,230.00 L 1,895.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Liquid Vitamin D3 2500UI

Vitaminë D3 në formë solucioni oral me shije portokalli 59ml
3,024.00 L 2,570.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Vegan Digestive Enzymes

Suplement me bazë enzimatike që ndihmon tretjen e ushqimit 50 tableta
2,020.00 L 1,717.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Beta Glucans

Suplement me beta glukane për forcimin e sistemit imunitar 60 tableta
3,790.00 L 3,221.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Astaxanthin 5mg

Suplement me astaxantin për një lëkurë të shëndetshme dhe me shkëlqim 30 kapsula xhelatinore
2,600.00 L 2,210.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Glucosamine MSM Complex

Suplement që mbështet funksionin e sistemit skeletik dhe lëvizjen pa sforcime 60 tableta
4,579.00 L 3,892.15 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Neuro-Nutrients

Suplement ushqimor që mbështet mirë-funksionimin e sistemit nervor 30 tableta
3,695.00 L 3,140.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Omega 3

Vaj peshku 700mg Paketim x 30 kapsula
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Calcium Citrate with Vitamin D3

Suplement me citrat kalçiumi dhe vitaminë D3 Paketim x 60 tableta
2,090.00 L 1,776.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Biotin 300mcg

Integrator me biotinë Paketim x 100 tableta
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar skin, nails and hair formula

Integrator për flokët, thonjtë dhe lëkurën Paketim x 60 tableta
2,550.00 L 2,167.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Folate (Metafolin) 400mcg

Integrator me metafolinë, forma aktive e acidit folik Paketim x 50 tableta
2,040.00 L 1,734.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Chelated Zinc

Komponim kelat i zinkut Paketim x 100 tableta
2,280.00 L 1,938.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Nutri-Nano CoQ10

Koenzimë Q10 Paketim x 50 kapsula
8,490.00 L 7,216.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Vitamin B-Complex ”50”

Kompleks i vitaminave të grupit B Paketim x 100 kapsula
3,420.00 L 2,907.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Vitamin C 500mg

Vitaminë C 500mg Paketim x 90 tableta të përtypshme
2,350.00 L 1,997.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Vitamin E 200UI (134mg)

Vitaminë E 200UI Paketim x 50 kapsula
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping