info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing all 38 results

Ofertë!
-10%

Solgar Astaxanthin 5mg

Suplement me astaxantin për një lëkurë të shëndetshme dhe me shkëlqim 30 kapsula xhelatinore
L2,599.80 L2,339.82 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Beta 1,3 Glucans

Suplement me beta glukane për forcimin e sistemit imunitar 60 tableta
L4,069.20 L3,662.28 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Beta Carotene

Beta-karoten 7mg Paketim x 60 kapsula
L2,340.00 L2,106.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Beta Glucans

Suplement me beta glukane për forcimin e sistemit imunitar 60 tableta
L3,790.80 L3,411.72 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Biotin 300mcg

Integrator me biotinë Paketim x 100 tableta
L2,003.00 L1,802.70 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Botanical Female Complex

Suplement bimor për femrat gjatë menopauzës 30 kapsula
L5,583.08 L5,024.78 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Calcium Citrate with Vitamin D3

Suplement me citrat kalçiumi dhe vitaminë D3 Paketim x 60 tableta
L2,086.20 L1,877.58 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Calcium Magnesium Zinc

Suplement për kockat me kalçium, zink dhe magnez Paketim x 100 tableta
L1,900.00 L1,710.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Chelated Zinc

Komponim kelat i zinkut Paketim x 100 tableta
L2,140.00 L1,926.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Earth Source Multi-Nutrient

Suplementi ushqimor më i kompletuar për të rritur 60 tableta
L4,800.00 L4,320.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Evening Primrose Oil 500mg

Vaj i aguliçes Paketim x 30 kapsula xhelatinore
L2,031.00 L1,827.90 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Folacin 400mcg

Acid folik 400mcg Paketim x 100 tableta
L861.00 L774.90 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Folate (Metafolin) 400mcg

Integrator me metafolinë, forma aktive e acidit folik Paketim x 50 tableta
L1,730.00 L1,557.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Formula VM-75

Integrator me vitamina dhe minerale Paketim x 30 tableta
L2,529.90 L2,276.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Full Spectrum Curcumin

Integrator me kurkuminë Paketim x 30 kapsula
L3,969.90 L3,572.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Full Spectrum Omega

Suplement me omega nga salmoni i egër alaskan 120 kapsula
L5,582.40 L5,024.16 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Gentle Iron 20mg

Integrator me hekur për të rritur Paketim x 90 kapsula
L2,340.00 L2,106.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Glucosamine MSM Complex

Suplement që mbështet funksionin e sistemit skeletik dhe lëvizjen pa sforcime 60 tableta
L4,326.19 L3,893.57 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar HY-BIO Bioflavonoides Complex with Vitamine C

Suplement me veti antioksiduese pwr tw rritur 50 tableta
L2,214.00 L1,992.60 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-8%

Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Tropical

Multivitamina dhe minerale për fëmijë mbi 3 vjeç Paketim x 60 tableta të përtypshme
L2,229.60 L2,042.28 -8%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-9%

Solgar Liquid Vitamin D3 2500UI

Vitaminë D3 në formë solucioni oral me shije portokalli 59ml
L2,790.00 L2,547.00 -8%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Magnesium Citrate

Integrator me magnez për muskujt dhe nervat Paketim x 60 tableta
L2,617.20 L2,355.48 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Magnesium Vitamin B6

Integrator me magnez dhe vitaminë B6 Paketim x 100 tableta
L1,808.04 L1,627.24 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Milk Thistle Herb Extract

Suplement që mbështet funksionin normal të mëlçisë 60 kapsula
L4,326.19 L3,893.57 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Neuro-Nutrients

Suplement ushqimor që mbështet mirë-funksionimin e sistemit nervor 30 tableta
L3,694.80 L3,325.32 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar No 7 Joint Support & Comfort

Integrator për kockat dhe artikulacionet Paketim x 30 kapsula
L4,800.00 L4,320.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Omega 3

Vaj peshku 700mg Paketim x 30 kapsula
L2,700.00 L2,430.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Omega 3 Fish Oil Concentrate 1000mg

Vaj peshku 1000mg Paketim x 60 kapsula
L2,580.00 L2,322.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Prenatal Nutrients

Multivitaminë për periudhën e shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji Paketim x 60 tableta
L2,173.80 L1,956.42 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Selenium 100mcg

Integrator me selen Paketim x 100 tableta
L2,243.00 L2,018.70 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar skin, nails and hair formula

Integrator për flokët, thonjtë dhe lëkurën Paketim x 60 tableta
L2,409.60 L2,168.64 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Thermogenic Complex

Suplement që ndihmon ne nxitjen e metabolizmit dhe humbjen e peshës trupore 60 kapsula
L4,680.00 L4,212.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Vegan Digestive Enzymes

Suplement me bazë enzimatike që ndihmon tretjen e ushqimit 50 tableta
L2,022.00 L1,819.80 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Vitamin B-Complex ”50”

Kompleks i vitaminave të grupit B Paketim x 100 kapsula
L3,230.00 L2,907.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Vitamin C 500mg

Vitaminë C 500mg Paketim x 90 tableta të përtypshme
L2,230.20 L2,007.18 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Vitamin D3 10mcg (400UI)

Vitaminë D3 400UI Paketim x 100 kapsula xhelatinore
L1,550.00 L1,395.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Vitamin E 200UI (134mg)

Vitaminë E 200UI Paketim x 50 kapsula
L1,910.00 L1,719.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Vitamin K1 100 mcg

Vitaminë K1 100mcg Paketim x 100 tableta
L1,365.00 L1,228.50 -10%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro