info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Skincode

Showing all 11 results

Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Hydro-Peel Serum in Essence

Serum hidratues me efekt peeling 50 ml
8,990.00 L 7,192.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Anti-Aging Sheet Mask

Maskë me veti anti-rrudhë për çdo lloj lëkure.
6,950.00 L 5,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Purifying Cleansing Gel

Larës për lëkurë të kombinuar & të yndyrshme  
2,200.00 L4,400.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Skincode 24H De-Stress Comfort Balm

Balsam hidratues & qetësues për lëkurë sensitive të thatë & shumë të thatë.
4,680.00 L 3,744.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Skincode Protection Face Lotion SPF50+

Locion për fytyrën, mbrotjës ndaj diellit, për të gjithë tipet e lëkurës 100 ml
3,380.00 L 2,535.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Micellar Water All-in-one Cleanser

Ujë mishelar për pastrimin e fytyrës & syve për të gjithë tipet e lëkurës 200 ml
2,750.00 L 2,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Daily Defence & Recovery Veil SPF 30

Krem hidratues & mbrojtës ndaj diellit për të gjithë tipet e lëkurës 50 ml
5,850.00 L 4,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Fortifying Toning Lotion

Locion tonik për të gjithë tipet e lëkurës 200 ml
2,750.00 L 2,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Revitalizing Eye Contour Cream

Krem për zonën rreth syve për të gjithë tipet e lëkurës 15 ml
4,450.00 L 3,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode 24h Cell Energiser Cream

Krem  antirrudhë për lëkurë normale & të thatë 50 ml
5,380.00 L 4,304.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Regenerating Night Cream

Krem rigjenerues nate për lëkurë normale & të thatë 50 ml
4,950.00 L 3,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping