info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Showing all 14 results

Ofertë!
-15%

Skincode Exclusive Cellular Hydro-Peel Serum in Essence

Serum hidratues me efekt peeling 50 ml
8,990.00 L 7,641.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Exclusive Cellular Anti-Aging Sheet Mask

Maskë me veti anti-rrudhë për çdo lloj lëkure 20 ml x 5 maska
6,450.00 L 5,482.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode 24H De-Stress Comfort Balm

Balsam hidratues & qetësues për lëkurë sensitive të thatë & shumë të thatë.
3,980.00 L 3,383.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Protection Face Lotion SPF50+

Locion për fytyrën, mbrotjës ndaj diellit, për të gjithë tipet e lëkurës 100 ml
2,980.00 L 2,533.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Micellar Water All-in-one Cleanser

Ujë mishelar për pastrimin e fytyrës & syve për të gjithë tipet e lëkurës 200 ml
2,550.00 L 2,167.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Extra Gentle Resurfacing Cream

Krem eksfoljues për të gjithë tipet e lëkurës 75 ml
3,980.00 L 3,383.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Daily Defence & Recovery Veil SPF 30

Krem hidratues & mbrojtës ndaj diellit për të gjithë tipet e lëkurës 50 ml
5,350.00 L 4,547.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Fortifying Toning Lotion

Locion tonik për të gjithë tipet e lëkurës 200 ml
2,530.00 L 2,150.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Revitalizing Eye Contour Cream

Krem për zonën rreth syve për të gjithë tipet e lëkurës 15 ml
4,100.00 L 3,485.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode 24h Cell Energiser Cream

Krem  antirrudhë për lëkurë normale & të thatë 50 ml
4,750.00 L 4,037.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Firming Eye Zone Gel

Xhel për zonën rreth syve, për të gjithë tipet e lëkurës 20ml
4,100.00 L 3,485.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Protective Day Cream SPF 12

Krem mbrojtës dite për lëkurë normalë & të thatë 50 ml
4,450.00 L 3,782.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Purifying Cleansing Gel

Larës për lëkurë të kombinuar & të yndyrshme 125 ml
2,580.00 L 2,193.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Regenerating Night Cream

Krem rigjenerues nate për lëkurë normale & të thatë 50 ml
4,400.00 L 3,740.00 L -15%
Shtoje në shportë