info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing all 14 results

Bio-Oil Skincare Oil

Vaj biologjik për lëkurë me shenja dhe strija 125 ml
L1,740.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Doppelherz Vital Materna PLUS

Suplement me vitamina dhe minerale për femrat përgjatë mëmësisë, që nga konceptimi e deri në fund të periudhës së ushqyerjes me gji 30 kapsula
L2,210.10 L1,989.09 -10%
Shtoje në shportë

Elancyl Crème Prevention Vergetures

Krem parandalues i strijave me vitaminë E dhe vaj Carthami 150 ml
L3,450.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mustela maternity strech marks serum

Serum korrigjues i strijave tashmë të formuara 45 ml
L3,400.00 L3,060.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Prenatal Gels + DHA

Multivitaminë për periudhën e shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji Paketim x 90 kapsula
L3,879.90 L3,491.91 -10%
Shtoje në shportë

Rilastil Hydrotenseur Concentrate in drops Limited Edition

Serum anti-rrudhë për çdo lloj lëkure
L2,690.00L5,850.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Rilastil Stretch Marks Cream + FREE Daily Care Milk Oil & Hydrotensteur Cream

Krem kundër strijave 200 ml +FALAS Qumësht pastrues 15ml & Krem anti-rrudhë 15ml
L5,500.00 L4,675.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Prenatal Nutrients

Multivitaminë për periudhën e shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji Paketim x 60 tableta
L2,173.80 L1,956.42 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Before Conception

Integrator për femra për përdorim gjatë planifikimit të një shtatzënie. Kuti x 30 tableta.
L3,999.90 L3,599.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Max

Suplement ditor për periudhën e shtatzënisë 84 tableta + kapsula
L4,000.08 L3,600.07 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-9%

Vitabiotics Pregnacare New Mum Hair and Skin

Suplement me vitamina dhe minerale për femra që ushqejnë me gji 56 tableta
L2,399.60 L2,177.78 -9%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Original

Suplement me vitamina dhe minerale për gratë shtatzëna 30 tableta
L1,800.00 L1,620.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Plus Omega-3

Suplement me vitamina, minerale dhe omega-3 për femrat shtatzëna 56 tableta + kapsula
L2,800.00 L2,520.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnance Stretch Mark Cream

Krem kundër strijave për përdorim gjatë shtatzënisë 100 ml
L1,780.00 L1,602.00 -10%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro