info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing all 27 results

Ofertë!
-10%

Bioscalin Oil Shampoo Nutriente per Capelli Secci

Shampo ushqyese për flokë të thatë 200ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Nutricerat Nutrition Mask

Maskë ushqyese për flokët e thatë, të ashpër e të dëmtuar 150 ml
L2,500.00 L2,000.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Nutricerat Shampoo

Shampo për flokë të thatë e të dëmtuar që kanë humbur gjallërinë 400 ml
L2,000.00 L1,600.00 -20%
Shtoje në shportë

Guam Upker Cristalli Ristrutturanti Capelli

Kombinim vajor ushqyes & rigjenerues për flokët 50 ml
L3,900.00
Shtoje në shportë

Guam Upker Shampoo Ristrutturante

Shampo për flokë të thatë dhe të dëmtuar 200 ml
L2,860.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Conditioner with mango butter

Balsam me gjalpë mangoje për flokë të thatë e të dëmtuar 200ml.
L1,600.00 L1,280.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Dattier Du Desert Shampoo

Shampo për flokë të thatë të dëmtuar 200ml.
L1,300.00 L1,040.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Hair Mask With Papyrus Milk

Maskë ushqyese dhe zbutëse me ekstrakte të bimës së papirusit 150ml.
L2,400.00 L1,920.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Mask with Mango Butter

Maskë me mango për flokë të thatë 150ml.
L2,300.00 L1,840.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane No Rinse Day Cream with Mango Butter

Krem me gjalpë mangoje për flokë të thatë e të dëmtuar 125ml.
L1,700.00 L1,360.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo With Mango Butter

Shampo me mango për flokë të dobët e  të thatë 200ml &  400ml
L1,300.00L1,680.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo With Papyrus Milk

Shampo me qumësht papirusi për flokë të thatë e të vështirë për t’u stiluar 200ml.
L1,300.00 L1,040.00 -20%
Shtoje në shportë

Korff Hydra Radiance Intensive Moisturizing Face Cream

Krem hidratues intensiv për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë 50ml
L4,480.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phyto 7 Hydrating Day Cream with 7 Plants

Krem hidratues për flokë të thatë 50ml
L2,120.00 L1,802.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phyto 9 Nourishing Day Cream

Krem ushqyes për flokë shumë të thatë 50ml
L2,120.00 L1,802.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytoelixir Cleansing Care Cream

Krem pastrues për skalpin, për flokë shumë të thatë 75ml
L2,540.00 L2,159.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytoelixir Intense Nourishing Shampoo Ultra Dry Hair

Shampo për flokë shumë të thatë 200ml
L2,260.00 L1,921.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytoelixir Intense Nutrition Mask

Maskë ushqyese për flokë shumë të thatë 200ml
L6,060.00 L5,151.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytoelixir Subtle Intense Nutrition Oil

Vaj ushqyes për flokë të thatë 75ml
L3,920.00 L3,332.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytojoba Shampoo

Shampo për flokë të thatë 250ml
L1,630.00 L1,385.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytokeratine Extreme Cleansing Cream

Krem pastrues për flokë të dëmtuar 75ml
L2,520.00 L2,142.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Cream

Krem rigjenerues për flokë të dëmtuar 100 ml
L4,370.00 L3,714.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Mask

Maskë riparuese për flokë shumë të dëmtuar dhe të thatë 200ml
L6,200.00 L5,270.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Shampoo

Shampo për flokë të thatë dhe të dëmtuar 200 ml
L2,400.00 L2,040.00 -15%
Shtoje në shportë

Phyto Phytokeratine Shampoo

Shampo për flokë të dobët dhe të dëmtuar 200ml
L1,560.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytosquam Anti-Dandruff Purifying Shampoo Dry Hair

Shampo për flokë të thatë me zbokth 200ml
L2,115.00 L1,797.75 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Ultra Soothing Dry Hair Shampoo

Shampo për skalp të irrituar e flokë të thatë 200ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro