info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Showing all 10 results

Canpol Babies Contactless Infrared Thermometer

Termometër pa kontakt me rreze infra të kuqe
3,820.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Digibaby 3 in 1 Thermometer

Termometër digital për matjen e temperaturës në rrugë rekatle,orale dhe në sqetull.
1,480.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Tommee Tippee Ear Thermometer

Termometër dixhital për matjen e temperaturës në vesh
7,510.00 L 6,759.00 L -10%
Shtoje në shportë

BEURER INSTANT THERMOMETER (MONKEY)

Termometër dixhital për matjen e temperaturë së trupit me dizenjo majmuni
1,044.00 L
Shtoje në shportë

BEURER INSTANT THERMOMETER (FROG)

Termometër dixhital për matjen e temperaturës së trupit me dizenjo bretkose
1,044.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron Gentle Temp 520 EarThermometer

Termometër elektronik veshi Omron
5,850.00 L 5,265.00 L -10%
Shtoje në shportë

iHealth PT2L Non Contact Infrared Thermometer

Termometër elektronik balli pa kontakt
6,000.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Start THF Non-Contact Infrared Thermometer

Termometër balli me rrezatim infra të kuq
5,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

PIC ThermoEasy Termometro Infrarosso

Termometer balli me kontakt
4,600.00 L 4,140.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron Gentle Temp 521 Infrared Ear Thermometer 3 in 1

Termometer elektronik veshi.
7,800.00 L 7,020.00 L -10%
Shtoje në shportë