[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Echinacea

Showing all 15 results

Ofertë!
-15%

Esi Immunilflor Pocket Drink

Suplement ushqimor që rrit imunitetin 16 bustina
1,510.00 L 1,283.50 L -15%
Shtoje në shportë

Physalis Echinacea Forte Syrup

Shurup me echinacea për mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes 150 ml
1,900.00 L
Shtoje në shportë

Physalis Echinacea Forte

Suplement ushqimor me ekstraktet e bimës Echinacea Kuti x 30 tableta
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Physalis Echinacea Forte Pastilles

Karamele me ekinacea dhe acerola 45 g
800.00 L
Shtoje në shportë

Physalis Eucalyforce Spray Nasal

Spraj nazal që përmirëson frymëmarrjen 30 ml
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Physalis Eucalyforce Spray Buccal

Spraj për fytin me ekinacea, propolis dhe vajra esencialë 30 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Kids Elderberry Syrup

Suplement ushqimor me lule shtogu , ekinacea dhe zink për rritjen e imunitetit 90 ml
4,100.00 L 3,690.00 L -10%
Shtoje në shportë

Fortex Phytolor Spray

Spraj për fytin me bazë propolisi Flakon x 30 ml
950.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Immun Plus

Suplement ushqimor i nevojshëm për rritjen e imunitetit Paketim x 20 tableta
1,170.00 L 994.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Echinacea Extra with Vitamin C

Suplement ushqimor me ekstraktet e bimës echinacea për mirë-funksionimin e sistemit imunitar 24 tableta eferveshente
1,100.00 L 990.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Echinaid Gola Spray

Spraj jo-alkoolik për fytin me ekstraktet e bimës echinacea 20 ml
790.00 L 671.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Immunilflor Mini Drinks

Suplement ushqimor që rrit mbrojtjen imunitare 12 flakone
1,750.00 L 1,487.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Immunilflor Junior

Shurup me echinacea për rritjen e imunitetit 180 ml
1,260.00 L 1,071.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Immunilflor

Suplement ushqimor që rrit imunitetin 30 kapsula
950.00 L 807.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Echinaid Urto

Suplement me echinacea që forcon sistemin imunitar 30 kapsula
1,000.00 L 850.00 L -15%
Shtoje në shportë