info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Showing 1–20 of 30 results

Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Colic Relief Massage Gel

Xhel masazhues që pakëson dhe qetëson kolikat 100 ml
1,559.00 L 1,247.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Mild Wash Foam

Shkumë larëse delikate, për fytyrën dhe trupin 150 ml
1,553.00 L 1,242.40 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Chlorhexene Pro Mouthwash

Shpëlarës goje me klorheksidinë 250 ml
2,136.00 L 1,708.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Sensitive Teeth Mouthwash

Shpëlarës goje me fluor, për dhëmbë të ndjeshëm 250 ml
1,509.00 L 1,207.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Gingivital Mouthwash

Shpëlarës goje që parandalon gingivitin dhe periodontitin 250 ml
1,805.00 L 1,444.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Emollient Mousse

Shkumë hidratuese për lëkurë të thatë, me tendencë atopike 200 ml
3,000.00 L 2,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Sea Side Dry Mist SPF 50+

Spraj me SPF 50+ i përshtatshëm për çdo moshë Flakon x 300 ml
3,824.00 L 3,059.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Antioxidant Vit C

Koncentrat vitamine C 5 ml
1,875.00 L 1,500.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Sensitive Teeth Toothpaste

Pastë për dhëmbët e ndjeshëm 75 ml
1,398.00 L 1,118.40 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Gingivital Toothpaste

Pastë për gingivat e ndjeshme ose të irrituara 75 ml
1,509.00 L 1,207.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Anticort

Krem kundër irritimeve me efekt të ngjashëm me efektin e kortizonikëve 50 ml
2,820.00 L 2,256.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Frezyderm Kids Sun + Nip SPF 50+

Locion mbrojtës kundër diellit për fytyrën dhe trupin. Mbrojtje e sigurtë nga insektet. 175 ml
3,250.00 L 2,275.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Atoprel Milky Bath Oil

Formulë speciale, e cila zbut dhe pastron lëkurën e thatë dhe të ndjeshme me tendencë atopike 250 ml
3,700.00 L 2,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Atoprel Foamy Shampoo

Shampo shkumuese pastruese për lëkurë të thatë, të ndjeshme dhe me tendencë atopike. 250 ml
2,850.00 L 2,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Intim Vaginal Douche

Lavandë vaginale njëpërdorimshe. 150 ml
1,738.00 L 1,390.40 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Nipple Care Cream Gel

Përkujdesje dhe mbrojtje për mamelat e gjirit. 40 ml
1,740.00 L 1,392.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Intim Area Liquid

Detergjent intim për përdorim të përditshëm me pH 4. 200 ml
1,474.00 L 1,179.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Moisturizing 24h Facial Cream 20+

Hidratues 24h në trajtë krem-xheli, i përshtatshëm për çdo lloj lëkure. 50 ml
2,450.00 L 1,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Rectanal Aid

Krem zbutës për lehtësimin e simptomave të hemorroideve dhe fisurave anale. 50 ml
1,680.00 L 1,344.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Night Force A + E

Krem nate kundër plakjes për fytyrën & qafën. 50 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë