info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Frezyderm

Showing 1–20 of 29 results

Ofertë!
-20%

Frezyderm Sea Side Dry Mist SPF 50+

Spraj me SPF 50+ i përshtatshëm për çdo moshë Flakon x 300 ml
3,824.00 L 3,059.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Antioxidant Vit C

Koncentrat vitamine C 5 ml
1,875.00 L 1,500.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Sensitive Teeth Toothpaste

Pastë për dhëmbët e ndjeshëm 75 ml
1,398.00 L 1,118.40 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Instant Whightening Blue Toothpaste

Pastë për dhëmbët me veti zbardhuese 75 ml
1,365.00 L 1,092.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Gingivital Toothpaste

Pastë për gingivat e ndjeshme ose të irrituara 75 ml
1,509.00 L 1,207.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Sensitive Red Skin

Hidratues për lëkurat e ndjeshme, kuperoze dhe me kapilarë të dukshëm 50 ml
3,280.00 L 2,624.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Eye Cream

Krem për sytë me veti anti-moshë 15 ml
2,232.00 L 1,785.60 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Active Block SPF 25

Krem dite kundër diellit dhe kundër plakjes. 50 ml
2,940.00 L 2,352.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Anticort

Krem kundër irritimeve me efekt të ngjashëm me efektin e kortizonikëve 50 ml
2,820.00 L 2,256.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Kids Sun + Nip SPF 50+

Locion mbrojtës kundër diellit për fytyrën dhe trupin. Mbrojtje e sigurtë nga insektet. 175 ml
3,250.00 L 2,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Atoprel Milky Bath Oil

Formulë speciale, e cila zbut & pastron lëkurën e thatë dhe të ndjeshme me tendencë atopike. 2 x 125 ml
2,980.00 L 2,384.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Atoprel Foamy Shampoo

Shampo shkumuese pastruese për lëkurë të thatë, të ndjeshme dhe me tendencë atopike. 150 ml
2,850.00 L 2,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Intim Vaginal Douche

Lavandë vaginale njëpërdorimshe. 150 ml
1,738.00 L 1,390.40 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Nipple Care Cream Gel

Përkujdesje dhe mbrojtje për mamelat e gjirit. 40 ml
1,740.00 L 1,392.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Intim Area Liquid

Detergjent intim për përdorim të përditshëm me pH 4. 200 ml
1,474.00 L 1,179.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Moisturizing 24h Facial Cream 20+

Hidratues 24h në trajtë krem-xheli, i përshtatshëm për çdo lloj lëkure. 50 ml
2,450.00 L 1,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Moisturizing Plus

Krem hidratues për fytyrën dhe qafën, për femrat mbi 30 vjeç. 50 ml
2,940.00 L 2,352.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Reconstria

Krem rigjenerues për strijat e lëkurës. 75 ml
2,565.00 L 2,052.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Night Force A + E

Krem nate kundër plakjes për fytyrën & qafën. 50 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Sun Screen Invisible Spray SPF 50+

Mbrojtës kundër diellit për fytyrën dhe trupin në formë spray. 200 ml
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare