info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 28 results

Skins Minis The Bijou Bunny

Vibratori "The Bijou Bunny"
6,750.00 L
Shtoje në shportë

Skins Minis The Scream Egg

Vibratori "The Scream Egg"
6,750.00 L
Shtoje në shportë

Skins Rose Buddies The Rose Lix

Vibratori "The Rose Lix"
3,800.00 L
Shtoje në shportë

Skins Rose Buddies The Rose Flix

Vibratori "The Rose Flix"
4,600.00 L
Shtoje në shportë

Skins Minis The Sweet G

Vibratori "The Sweet G"
6,750.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY CLASSIC LUBRIFICANT

Lubrifikues me bazë uji, për një ndjenjë sensuale dhe natyrale. 88.7 ML
1,200.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY PASSION BERRY KISSED LUBRIFICANT PACKETS

Lubrifikant me bustina me shije fruta pylli. 12 copë
1,000.00 L
Shtoje në shportë

DUREX JEANS LARGE EASY-ON

Kondom që vendoset me lehtësi 12 copë
650.00 L
Shtoje në shportë

SKINS ENHANCE SUPLEMENT FOR MEN

Suplement ushqimor ditor për shëndetin seksual për meshkuj 60 kapsula
1,600.00 L
Shtoje në shportë

SKINS DELAY NATURAL SERUM

Serum për shmangien e ejakulimit të parakohshëm 30 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

DUREX COMFORT XL

Kondom me përmasë extra large 12 copë
650.00 L
Shtoje në shportë

DUREX INVISIBLE

Kondom transparent dhe tepër i hollë. 12 copë
650.00 L
Shtoje në shportë

SKINS ENHANCE INTIMATE CREAM

Krem me një formulë unike natyrale  për rritjen e kënaqësisë për meshkuj
500.00 L1,900.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

BEURER MEDICAL OVULATION THERMOMETER

Termometër për përcaktimin e ditëve të ovulimit
2,080.00 L 1,872.00 L -10%
Shtoje në shportë

HCG Pregnancy Test

Test shtatzënie i thjeshtë
100.00 L
Shtoje në shportë
Test shatzënie

PregnanSee Cassette Pregnancy Test

Test shtatzënie kasetë PregnanSee
200.00 L
Shtoje në shportë

Durex Love Condoms

Kondomë 12 copë
650.00 L
Shtoje në shportë

Durex Real Feel Condoms

Kondomë pa latex 12 copë
650.00 L
Shtoje në shportë

Durex Intense Condoms

Kondomë stimulues 12 copë
650.00 L
Shtoje në shportë

Durex Performax Intense

Kondomë që rrisin performancën seksuale 12 copë
650.00 L
Shtoje në shportë