info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 23 results

BioCare Saw Palmetto Complex

Suplement ushqimor për mirëqenien e meshkujve 60 kapsula
4,740.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb Zinc Complex

Suplement ushqimor me glukonat dhe metioninë zinku 150 ml
2,490.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb Zinc

Formulim me bazë glicerine i glukonatit të zinkut 30 ml
2,620.00 L
Shtoje në shportë

Catalysis Spermotrend Capsules

Suplement ushqimor që ndihmon në pasjen e një proçesi normal spermatogjeneze 90 kapsula
11,500.00 L
Shtoje në shportë

PromoPharma Fertil Myo Man

Suplement ushqimor që ndikon pozitivisht te fertiliteti te meshkujt 60 bustina
8,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Honor Inogyn

Suplement ushqimor me ndikim pozitiv në sistemin riprodhues të femrave 20 tableta  
3,250.00 L 2,925.00 L -10%
Shtoje në shportë

Gynea GynFeel

Suplement ushqimor për mirëqenien seksuale të femrave Kuti x 30 tableta
4,060.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Chaste Berry Vitex Expert 300 mg

Suplement ushqimor me ekstrakte nga bima e dredhëzës për rastet e çrregullimeve hormonale te femrat 90 kapsula
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë
Black dragon

BLACK DRAGON STICKS

Suplement energjizues për meshkuj që rrit performancën seksuale. Kuti 14 bustina
2,340.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Zinc Gluconate 70mg

Formulim me glukonat zinku i cili ndihmon në rritjen normale të qelizave dhe mirëqenien seksuale, imunitetin e fortë, tretjen dhe shëndetin e nyjeve dhe kyceve. Paketim me 90 tableta
1,820.00 L 1,456.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Zinc Citrate 100 mg

Suplement ushqimor me citrat zinku. 100 tableta
2,210.00 L 1,768.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Fortex Prostamax

Suplement ushqimor për meshkuj që kanë probleme me prostatën dhe rrugët urinare Paketim x 30 kapsula
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Men Active

Suplement ushqimor që mbështet aktivitetin riprodhues të meshkujve Paketim x 30 kapsula
1,755.00 L 1,491.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellman Conception

Suplement për fertilitetin për meshkuj 30 tableta
4,000.00 L 3,400.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Pregnacare Him and Her Conception60 tableta

Multivitamina specifike për çifte që po planifikojnë një shtatzëni 60 tableta.
6,000.00 L 5,100.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Maca 500mg

Suplement me ekstrakte të bimës maca Kuti x 100 kapsula
1,770.00 L 1,504.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sensilab Ovunorm Woman

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 60 kapsula
3,500.00 L 3,150.00 L -10%
Shtoje në shportë

ION Pharmaceuticals Fertilmed

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 180 kapsula
21,500.00 L
Shtoje në shportë

Life Saver Solutions F.P.W (Fertilo Pro Woman)

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 90 kapsula
9,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Man Active

Stimulues seksual për meshkuj Kuti x 60 kapsula
6,025.00 L 5,422.50 L -10%
Shtoje në shportë