info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Fertiliteti dhe performanca seksuale

Showing all 19 results

Black dragon

BLACK DRAGON STICKS

Suplement energjizues për meshkuj që rrit performancën seksuale. Kuti 14 bustina
2,339.96 L
Shtoje në shportë

Health Aid Zinc Gluconate 70mg

Formulim me glukonat zinku i cili ndihmon në rritjen normale të qelizave dhe mirëqenien seksuale, imunitetin e fortë, tretjen dhe shëndetin e nyjeve dhe kyceve. Paketim me 90 tableta
1,820.00 L
Shtoje në shportë

Health Aid Zinc Citrate 100 mg

Suplement ushqimor me citrat zinku. 100 tableta
2,210.00 L
Shtoje në shportë

Adrien Gagnon Zinc 50 mg

Suplement ushqimor me glukonat zinku Paketim x 100 tableta
1,248.00 L
Shtoje në shportë

Fortex Prostamax

Suplement ushqimor për meshkuj që kanë probleme me prostatën dhe rrugët urinare Paketim x 30 kapsula
1,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Him and Her Conception60 tableta

Multivitamina specifike për çifte që po planifikojnë një shtatzëni 60 tableta.
6,000.00 L 5,400.00 L -10%
Shtoje në shportë

Sigma-Tau Proxeed Woman

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 30 bustina
4,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Maca 500mg

Suplement me ekstrakte të bimës maca Kuti x 100 kapsula
1,650.00 L 1,485.00 L -10%
Shtoje në shportë

Walmark Permen

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 30 tableta
1,650.00 L
Shtoje në shportë

Sensilab Ovunorm Woman

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 60 kapsula
3,500.00 L
Shtoje në shportë

Laboratoire CCD Oligobs Procrea F

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 60 kapsula
4,500.00 L
Shtoje në shportë

Fertimax 2

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 60 kapsula
7,020.00 L
Shtoje në shportë

AP Pharm FertAid

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 60 tableta
9,000.00 L
Shtoje në shportë

Life Saver Solutions F.P.W (Fertilo Pro Woman)

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 90 kapsula
9,000.00 L
Shtoje në shportë

ION Pharmaceuticals Fertilmed

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 180 kapsula
21,500.00 L
Shtoje në shportë

Bizon Power

Stimulues seksual për meshkuj dhe femra Kuti x 10 kapsula
8,000.00 L
Shtoje në shportë

Natures Plus T Male Testosterone Booster

Integrator që stimulon prodhimin e testosteronit Kuti x 60 kapsula
5,130.00 L
Shtoje në shportë

Aconitum Potenzine Superior

Stimulues për meshkuj Kuti x 30 kapsula
1,950.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Afrodiziak Bio

Përzierje bimore nxitëse dhe stimulante e seksit 90 g
310.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare