info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 30 results

Toskani 2 Duo Pack Cell Architect Mesoserum + Cell Architect Cream 50 ml FREE

Serum me veti anti-age dhe anti-rrudhë + Krem falas I përshtatshëm për moshë deri në 45 vjeç
L12,740.00
Shtoje në shportë

Toskani 2 Duo Pack Aquabalance Mesoserum + Aquabalance Cream FREE

Set me serum hidratues + krem Falas I përshtatshëm per persona deri në 35 vjeç.
L11,180.00
Shtoje në shportë

Toskani Purifying Ampoules

Set prej 15 ampulash me efekt sebo-rregullues dhe korrigjues
L11,700.00
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN15

Dermaroller me mikro-gjilpëra 1.5 mm për përdorim në trup
L2,600.00
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN20

Dermaroller me mikro-gjilpëra 2.0 mm për përdorim në trup
L2,600.00
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN10

Dermaroller me mikro-gjilpëra 1.0 mm për përdorim në trup dhe fytyrë
L2,600.00
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN5

Dermaroller me mikro-gjilpëra 0.5 mm për përdorim në fytyrë
L2,600.00
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN2

Dermaroller me mikro-gjilpëra 0.2 mm për përdorim në skalp
L2,600.00
Shtoje në shportë

Toskani Anti-Pollution Set Special Price

Trajtim që mbron lëkurën nga faktorët mjedisorë dëmtues Set me cmim promocional
L12,870.00
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN3

Dermaroller me mikro-gjilpëra 0.3 mm për përdorim në skalp dhe fytyrë
L2,600.00
Shtoje në shportë

Toskani Vitaflash Ampoules

Set prej 5 ampulash me efekt të menjëhershëm zbutës, revitalizues dhe anti-lodhje
L4,500.00
Shtoje në shportë

Toskani Lipo Proteoglycans Ampoules

Set prej 15 ampulash me efekt të menjëhershëm hidratues dhe riparues
L11,700.00
Shtoje në shportë

Toskani Anti-ageing + HA Ampoules

Set prej 15 ampulash me efekt anti-moshë
L11,700.00
Shtoje në shportë

Toskani Radiance Ampoules

Set prej 15 ampulas me efekt zbardhues dhe unifikues të tonit të lëkurës
L11,700.00
Shtoje në shportë

Toskani Matrix Repair Cream

Krem me veprim anti-rrudhë dhe ridensifikues 50 ml
L8,450.00
Shtoje në shportë

Toskani Matrix Repair Mesoserum

Serum me veprim anti-rrudhë dhe rigjenerues 30 ml
L12,350.00
Përzgjidhni mundësi

Toskani Anti-Pollution Ampoules

Set prej 15 ampulash me efekt intensiv detoks dhe anti-moshë
L11,700.00
Shtoje në shportë

Toskani Sensitive Skin Ampoules

Set prej 15 ampulash me efekt të menjëhershëm qetësues dhe relaksues
L11,700.00
Shtoje në shportë

Toskani Proteoglycans FC Plus

Set prej 20 ampulash me efekt anti-oksidant, zbutës dhe riparues
L11,700.00
Shtoje në shportë

Toskani Aquabalance Cream

Krem hidratues me veprim intensiv 50 ml
L7,150.00
Shtoje në shportë

Toskani Antiaging Eye Contour

Serum hidratues dhe anti-moshë për zonën rreth syve 15 ml
L6,630.00
Shtoje në shportë

Toskani Purifying Cleanser

Xhel pastrues dhe freskues për lëkurat akneike dhe të yndyrshme 200 ml
L7,540.00
Shtoje në shportë

Toskani Purifying Scrub

Maskë eksfoliuese për lëkurat e yndyrshme dhe akneike 200 ml
L7,540.00
Shtoje në shportë

Toskani Cell Architect Cream

Krem me veprim anti-rrudhë dhe riparues për lëkurë të maturuar 50 ml
L8,840.00
Shtoje në shportë

Toskani Aquabalance Mesoserum

Serum me veprim hidratues dhe parandalues të rrudhave të para, vitaminë C, proteoglikanë, 30 ml
L11,180.00
Shtoje në shportë

Toskani Bamboo Hydratonic

Solucion tonik qetësues 200 ml
L3,900.00
Shtoje në shportë

Toskani Energizing Cleanser

Pastrues i butë shkumues dhe energjizues për të gjtiha tipet e lëkurave 200 ml
L6,890.00
Shtoje në shportë

Toskani 2 Duo Pack (Skin Architect Cream + Vitaflash Ampoules FREE)

Set anti-rrudhë i përshtatshëm për cdo lëkurë, por i indikuar kryesisht për lëkurë mature (45+)
L8,500.00
Shtoje në shportë

Toskani 2 Duo Pack (Radiance Mesoserum + Radiance Daily Cream FREE )

Set që parandalon dhe trajton dëmet e rrezatimit UV në lëkurë  
L11,700.00
Shtoje në shportë

Toskani 2 Duo Pack (Purifying Cream + Purifying Intensive Serum FREE)

Trajtim specifik për persona me lëkurë të yndyrshme dhe akne Bli kremin- merr FALAS serumin
L8,450.00
Shtoje në shportë