info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Toskani

Showing 1–20 of 47 results

Toskani Set – Hidratim & mbrojtje ndaj diellit

Bli Aquabalance mesoserum 30 ml + Sun Protection cream 50 ml & merr Hydratonic 200 ml FALAS
17,260.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Set – Anti- rrudhë & mbrojtje ndaj diellit

Bli Matrix repair serum 30 ml + Sun Protection krem 50 ml & merr Hydratonic 200 ml FALAS
17,810.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Set Dobësimi

Bli Artichoce Plus 20 amp + Slimming gel 200 ml & merr Fat Burner 20 flakonë FALAS
14,950.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Set – Lëkurë e yndyrshme & akneike

Bli Purifying Cleanser 200 ml + Purifying Scrub 200 ml & merr Hydratonic 200 ml FALAS
15,800.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Set pastrimi

Bli Energetic Cleanser 200 ml + Nutritic Scrub 200 ml & merr Hydratonic 200 ml FALAS
14,430.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Toskani Fat Burner Plus

Suplement ushqimor që ndihmon në djegien/humbjen e masës dhjamore Kuti x 20 flakonë
5,200.00 L 4,680.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Toskani DensiHair Boost Capsules

Suplement ushqimor që ndalon rënien e flokëve Paketim x 30 kapsula
4,200.00 L 3,780.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Toskani Slimming Gel

Xhel dobësues & rimodelues për trupin 200 ml
8,450.00 L 7,605.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Toskani Artichoke Plus

Suplement ushqimor i lëngshëm me veprim lipolitik, diuretik dhe anti-celulit. 20 ampula x 2 ml
6,500.00 L 5,850.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Toskani Anti-hair Loss Lotion

Locion kundër rënies së flokëve 100 ml
7,150.00 L 6,435.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Toskani Nutritive Scrub

Scrub i butë eksfoljues 200 ml
7,540.00 L 6,786.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Toskani Repairing Gel

Xhel korrigjues për strijat 200 ml
8,450.00 L 7,605.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Toskani Firming Gel

Xhel konturues dhe hidratues për trupin 200 ml
8,450.00 L 7,605.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Toskani Anti-pollution Total Defence Cream

Krem mbrojtës nga dielli me veti anti-ndotje 50 ml
7,540.00 L 6,786.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Toskani R Retiseal Peel Booster

Fluid me përmbajtje Retinoli kundër njollave të moshës dhe diellit 30 ml
7,800.00 L 7,020.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Toskani I Imerfection Peel Booster

Fluid me efekt peeling kundër imperfeksioneve 30 ml
7,800.00 L 7,020.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Toskani Total Recovery Gel Pro

Xhel riparues për të gjitha tipet e lëkurës 200ml
9,800.00 L 8,820.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Toskani Sun Protection Cream SPF 50

Krem mbrojtës ndaj diellit me faktor të lartë mbrojtës 50 ml
5,460.00 L 4,914.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Toskani Radiance Eye Contour

Krem për zonën e syve kundër rrathëve të errët dhe me veti anti-moshë 15 ml
6,760.00 L 6,084.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Toskani Radiance Daily Cream SPF 30

Krem korrigjues për njollat e errta me faktor mbrojtës 30 50 ml
9,100.00 L 8,190.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping