info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 48 results

Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Haut + Haare + Nagel Gums

Suplement ushqimor për flokë, thonj dhe lëkurë të shëndetshme 30 arushë të përtypshëm
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë

Canova ViscaPlus Tablets

Suplement ushqimor për flokët, thonjtë dhe lëkurën 60 kapsula
5,150.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Trico Age 45+ Food Supplement

Suplement ushqimor që kundërshton rënien e flokëve te femrat mbi 45 vjeç 30 tableta
3,120.00 L 2,496.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Defence KS Tricocare

Suplement ushqimor që forcon flokët dhe kundërshton fenomenin e rënies 30 tableta
2,840.00 L 2,272.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-39%

IvyBears Vibrant Skin

Suplement ushqimor me ndikim pozitiv në lëkurë 60 arushë të përtypshëm
2,790.00 L 1,690.00 L -39%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Guam Britannia Collagen+

Suplement ushqimor që forcon flokët, thonjtë dhe lëkurën Kuti x 14 bustina
3,800.00 L 3,230.00 L -15%
Shtoje në shportë

ACM Vitix Food Supplement

Suplement ushqimor i cili ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Paketim me 30 tableta.
3,590.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Zinc Glycinate 30 mg

Suplement ushqimor me glicinat zinku Kuti x 120 kapsula
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Hair Skin and Nails

Suplement ushqimor për flokë, thonj dhe lëkurë të shëndetshme Kuti x 90 kapsula
4,150.00 L 3,527.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Biotin 10000 mcg

Suplement ushqimor me biotinë, me një sërë funksionesh në organizëm Kuti x 120 kapsula
3,080.00 L 2,618.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Collagen Peptides Powder

Suplement ushqimor me kolagjen për kockat dhe artikulacionet 227 g
3,400.00 L 2,890.00 L -15%
Shtoje në shportë

Physalis Sun Formula

Suplement ushqimor që mbron lëkurën nga dëmtimet e rrezatimit diellor Kuti x 30 tableta
3,200.00 L
Shtoje në shportë

Physalis Collagen Pro

Suplement ushqimor me kolagjen, për lëkurë të shëndetshme dhe kocka të forta Kuti x 30 bustina
4,300.00 L
Shtoje në shportë

Physalis Collagen + C

Suplement ushqimor me kolagjen dhe vitaminë C Kuti x 60 tableta
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Physalis Hair and Nails

Suplement ushqimor për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm Kuti x 45 tableta
2,800.00 L
Shtoje në shportë

Physalis Curcum Actif

Suplement ushqimor me kurkuma, me një sërë përfitimesh për organizmin Kuti x 30 tableta
2,700.00 L
Shtoje në shportë

Physalis Zinc Forte

Suplement ushqimor me bisglicinat zinku Kuti x 30 tableta
2,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico H3 Complex Body

Suplement ushqimor specifik për lëkurën, flokët dhe thonjtë. Paketim me 90 tableta
3,850.00 L 3,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Biotin 5000µg

Suplement ushqimor me biotinë dhe vitaminë B5. Paketim me 60 kapsula
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid HairSkinNail

Suplement ushqimor specifik për ushqyerjen e flokëve, lëkurës dhe thonjve. Paketim me 30 tableta
2,730.00 L 2,184.00 L -20%
Shtoje në shportë