info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Lëkura, flokët dhe thonjtë

Showing 1–20 of 26 results

Ofertë!
-20%

Ducray Anacaps Réactiv

Suplement ushqimor për trajtimin e gjendjeve akute të dob%simit të flokëve dhe thonjve. 30 kapsula
4,099.80 L 3,279.84 L -20%
Shtoje në shportë

Aesthetico H3 Complex Body

Suplement ushqimor specifik për lëkurën, flokët dhe thonjtë. Paketim me 90 tableta
3,100.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid HairSkinNail

Suplement ushqimor specifik për ushqyerjen e flokëve, lëkurës dhe thonjve. Paketim me 30 tableta
2,730.00 L 2,457.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid HyaluroVit

Suplement ushqimor me acid hialuronik dhe vitaminë C. Paketim me 30 tableta
3,900.00 L 3,510.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals L-Lysine 1000 mg

Suplement ushqimor që përmban aminoacidin lizinë, i nevojshëm për mirëqënien e përgjithshme Paketim x 60 tableta
2,500.00 L 2,250.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Hair-Vit

Suplement ushqimor për flokë sa më të shëndetshëm. 30 kapsula
2,800.00 L 2,520.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë! Feller living beauty
-10%

M.E.V. Feller Livin’ Beauty

Suplement për lëkurë, flokë & thonj të shëndetshëm 30 kapsula
4,060.00 L 3,654.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane KERATINcaps – Complément alimentaire

Kapsula me keratinë kundër rënies së flokëve 30 kapsula
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Trichology Lab Integratore Ricostituente Capelli Donna

Suplement ushqimor për flokë të dobët që bien Paketim x 50 tableta
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë

Natural Factors Zinc Chelate 25 mg

Suplement ushqimor me zink, një mineral me shumë benefite për organizmin Paketim x 90 tableta
1,950.30 L
Shtoje në shportë

Natural Factors Zinc Citrate 50 mg

Suplement ushqimor me zink, një mineral me shumë benefite për organizmin Paketim x 90 tableta
1,649.70 L
Shtoje në shportë

Fortex Vitamix Hair, Skin and Nails

Suplement ushqimor për flokët, thonjtë dhe lëkurën Paketim x 30 kapsula
2,820.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Kollagen Beauty

Suplement ushqimor për një lëkurë elastike, me sa më pak rrudha dhe të shëndetshme Paketim x 30 flakonë
10,000.00 L 8,500.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Hair Tone Nails & Skin

Suplement ushqimor për flokë të shëndetshëm, thonj të fortë dhe lëkurë që shkëlqen 30 kapsula
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Rigenforte Naturcaps

Suplement ushqimor për flokë sa më të shëndetshëm 30 kapsula natyrale
1,050.00 L 892.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi BioCollagenix Beauty Formula

Suplement ushqimor me bazë kolagjeni për një lëkurë të tonifikuar dhe elastike 120 tableta
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë! Biocollagenix FarmaOn
-15%

Esi BioCollagenix Beauty Formula

Suplement me kolagjen për një lëkurë të shëndetshme dhe '' të re'' 10 flakone
5,200.00 L 4,420.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Anacaps Progressiv

Suplement ushqimor kundër rënies kronike të flokëve 30 kapsula
4,100.00 L 3,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Perfectil Platinum Ultimate TimeDefy Skin Radiance

Suplement unik për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm 30 tableta
5,000.00 L 4,250.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Perfectil Original Skin, Hair and Nails

Suplement për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm 30 tableta
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping