info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 112 results

Ofertë!
-15%

Uriage My Anti Dark Spot Promo Pack – Special Price

Set që trajton njollat me çmin promocional Seti përmban serumin Depiderm dhe kremin hidratues Bariesun me SPF 50+ 30 ml, 50 ml
6,090.00 L 5,176.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Uriage Bariesun Invisible Stick SPF50+

Stik me spf 50+ që ofron mbrojtje maksimale në zonat sensitive dhe delikate 8 g
2,200.00 L 1,430.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Eau Booster Set Special Price

Set për hidratimin dhe pastrimin e lëkurës Çmim promocional 30 ml, 50 ml, 15 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Uriage Promo Set Special Price

Set promocional për hidratimin e lëkurës dhe rikthimin e shkëlqimit Çmim promocional 40 ml, 100 ml, 50 ml
5,550.00 L 4,717.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Pruriced SOS After-Sting Soothing Care

Qetëson irritimet dhe kruarjet si pasojë e pickimit nga insektet ose alergjisë nga bimët 15 ml
1,350.00 L 1,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Depiderm Anti-Dark Spot Serum

Serum trajtues i njollave të errëta  30 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Uriage Bariésun Lait Hydratant SPF 50+

Qumësht mbrojtës ndaj diellit me faktor 50+. Për fytyrën dhe trupin. 200 ml
3,500.00 L 2,275.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bébé 1ère Senteur

Ujë i parfumuar për bebe. 50 ml
2,700.00 L 2,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Hyséac Bi-stick

Stik trajtues i imperfeksioneve. 1 g
1,750.00 L 1,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Gyn-Phy Brume Nettoyante Hygèine Intime

Spraj pastrues dhe freskues specifik për zonën intime. 50 ml
1,050.00 L 840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Uriage Bariésun Fluide Anti-taches SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit me faktor 50+, specifike për lëkurë e cila ka tendencë për të krijuar njolla të errëta. 40 ml
3,200.00 L 2,080.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Hyséac Mat

Përkujdesje matifikuese e përditshme. 40 ml
2,700.00 L 2,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Uriage Bariésun Crème Minérale SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit me filtra mineralë. Për fytyrën dhe trupin. 100 ml
3,200.00 L 2,080.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Age Protect Crème Nuit Peeling Multi-Actions

Përkujdesje eksfoliuese përgjatë natës. 50 ml
4,800.00 L 3,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Uriage Bariésun Stick Levres Hydratant SPF 30

Stik mbrojtës ndaj diellit për buzët me faktor 30. 4 g
1,100.00 L 715.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Age Absolu Masque De Nuit Redensifiant

Maskë hidratuese me efekt anti-rrudhë përgjatë gjithë natës, specifike për lëkurë të maturuar. 50 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Age Absolu Crème Rose Redensifiante

Krem hidratues anti-rrudhë, spccifik për lëkurë të maturuar. 50 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bebé Crème Minérale SPF 50+

Krem me filtra mineralë për bebe. SPF 50+ 50 ml
2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Roséliane CC Cream SPF 50+ Teinte Claire, mbrojtës, mbulues, rosacea

Përkujdesje hidratuese dhe qetësuese, specifike për lëkurë rosacea. Faktor mbrojtës 50. Pigment natyral. 40 ml
3,000.00 L 2,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Eau Thermale Mousse D’eau Nettoyante

Shkumë pastruese për lëkurë normale dhe të kombinuar. 150 ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë