info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 53 results

Farmaci “Daja” Glicerinë jodike 1%

Solucion për përdorim lokal në fyt 10 ml
580.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Profarma Jodex Spray 8.5%

Spraj për fytin Flakon x 30 ml
416.00 L 332.80 L -20%
Shtoje në shportë

Nafazolinë Spraj 0.1%

Spraj nazal me veprim dekongjestionant Flakon x 10 ml
229.00 L
Shtoje në shportë

Operil P Spray 0.025% (oxymetazolinë)

Spraj nazal për fëmijë 2-7 vjeç 10 ml
388.00 L
Shtoje në shportë

Lysobact P Spray

Spraj për fytin Flakon x 30 ml
588.00 L
Shtoje në shportë

Operil 0.05% Nasal Drops

Dekongjestionant nazal (oksimetazolinë) 10 ml
405.00 L
Shtoje në shportë

Operil P 0.025% Nasal Drops

Dekongjestionant nazal (oksimetazolinë) 10 ml
371.00 L
Shtoje në shportë

Oki Spray per mucosa orale

Spraj për fytin me ketoprofen 15 ml
938.00 L
Shtoje në shportë

Tanflex Gargle 0.15%

Solucion për gargarë me veti anti-inflamatore dhe analgjezike (benzydamine) 120 ml
420.00 L
Shtoje në shportë

Tanflex Oral Spray 0.15%

Spraj oral me efekt anti-inflamator dhe analgjezik (benzidaminë) 30 fl
545.00 L
Shtoje në shportë

Kloroben Oral Rinse

Shpëlarës goje me klorheksidinë dhe benzidaminë 200 ml
486.00 L
Shtoje në shportë

Profarma Solucion fiziologjik 0.9%

Pika për hundë Flakon x 10 ml
150.00 L
Shtoje në shportë

Andorex Oral Spray

Spraj oral me veti anti-bakteriale Flakon x 30 ml
530.00 L
Shtoje në shportë

Pharmactive Andorex Gargle

Solucion oral për gargarë me veti anti-bakteriale Flakon x 200 ml
420.00 L
Shtoje në shportë
Operil spray FarmaOn

Operil Spray 0.05% (oxymetazoline)

Spraj nazal me veprim dekongjestionant Flakon x 10 ml
422.00 L
Shtoje në shportë

Kloroben Oral Spray

Spraj oral me efekt antibakterial, analgjezik dhe anti-inflamator Flakon x 30 ml
567.00 L
Shtoje në shportë

Sopulmin shurup 40 mg/5 ml (sobrerol)

Shurup me veprim mukolitik për trajtimin e kollës me sekrecione 200 ml
874.00 L
Shtoje në shportë

Levotuss shurup (levodropropizinë)

Trajtim simptomatik i kollës së thatë 200 ml
632.00 L
Shtoje në shportë

Tussavit shurup

Shurup me ekstrakte bimore për qetësimin e kollës
319.00 L420.00 L
Përzgjidhni mundësi
Tylol Hot FarmaON

Tylol Hot Pediatric

Antigripal për fëmijë mbi 6 vjeç Kuti x 12 bustina
269.00 L
Shtoje në shportë